Baran, 04 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 04 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran, który urodził się w dniu 4 4, często bywa kłótliwy, bez zastanowienia atakuje znajdujące się na swej trasie przeciwności i odczuwa pociąg do ryzykanctwa. Jest to osoba ciekawa, wypełnia go potrzeba nauki, a więc na całe życie zostaje w nim szczeniacka umiejętność do dziwienia się otoczeniu oraz otrzymuje doskonałe wyniki w lubianych przedmiotach. To człowiek aktywny, płonie wewnętrznym ogniem, nie boi się wysiłku i aktywizuje kolegów swoim nieposkromionym zapałem. Jest to osobnik cierpliwy, umie z uwagą zagłębiać się w cudze gawędy, potrafi umiejętnie oczekiwać na sposobną chwilę i częstokroć ekscytuje go łowienie ryb. Jest to jednostka naturalna, często jest niezmiernie ujmujący, nie lubi mówić nie wprost, lecz częstokroć złości w ten sposób wspólników. Bywa człowiekiem niespokojnym, obowiązek oczekiwania na efekt jest dla niego niebywałą męczarnią, wszystko pragnie uzyskać szybko, zatem często ma istotne trudności z realizacją planów życiowych. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, umie być zwinnym kombinatorem, wyłącznie jego własne zmartwienia są znaczące i nie zważa na pragnienia innych osób. Jest to jednostka towarzyska, gada o swoich najmniejszych rozważaniach, przechowuje w duchu niewyczerpane mrowie przypowieści, jednak potrafi też zanudzać mówieniem nieustannie o jakimś temacie. Jest to człowiek dominujący, zachowuje się jak hultaj i ocenia jako niebezpieczeństwo osoby niepotwierdzające jego stanowiska, dlatego częstokroć natrafia na bierny opór względem swoich aktywności. Bywa osobnikiem niesłownym, nie lęka się czasu, który nadejdzie, ekstrapolację skutków swoich czynów pozostawia pozostałym, a zatem często jest mądry jedynie po sprawie. Jest to człowiek zmienny, nie umie wykazywać się metodycznymi decyzjami i trudno jest mu pozostawać przy wybranych zobowiązaniach, częstokroć denerwuje swoich współpracowników. To osobnik zdyscyplinowany, potrafi racjonalnie gospodarować swoimi zasobami, postępuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak czasem nadto obstaje za przedtem opracowanymi projektami.
To jednostka szybka, wskazuje właściwe podejście mniej rzutkim od siebie, zwykle zabiera się za pracę momentalnie i bez niepewności i deprymuje go niedobór rezultatów swoich bieżących działań. To człowiek nierozważny, ubóstwia bezcelowo kozaczyć oraz momentami umie nie zwrócić uwagi na niby nie budzące wątpliwości zagrożenie, chociaż nieraz naprawdę sprzyja mu fart. Często bywa ksenofobiczny, lubi strofować osoby dookoła, na całym całym globie tylko on widzi sprawy dobrze, więc w krótkim czasie zniechęca do siebie normalnych ludzi. Bywa osobnikiem prostolinijnym, nie lubuje się w bombastycznych ozdobach i występach, albowiem narzekanie uznaje za zwykłe marnotrawienie żywota i nie chce tracić energii na knowania. Jest to jednostka kompromisowa, potrafi przestawać z ludźmi o wielce rozbieżnych poglądach i osobników niepodobnych i egzotycznych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, toteż usiłuje wystrzegać się nawiedzonych ekstremistów zajętych propagowaniem najsłuszniejszych dogmatów. To osoba niezależna, nie znosi wszelkich restrykcji i zasad, a więc rozczaruje cię przewidywanie, że wykona zakomunikowane mu instrukcje. Znamionuje się wesołością, promieniuje ożywczym entuzjazmem, strach przed zrobieniem błędu nie zatrzymuje go, a zatem nie gubi optymizmu nawet w skomplikowanych okolicznościach. Jest to jednostka wyrafinowana, najchętniej odziewa się w najpopularniejsze aktualnie i markowe kreacje i pragnie sprawować się z arystokratyczną szykownością, dlatego częstokroć jest określany jako rodzimy wyznacznik gustów. To osobnik odważny, umie zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ dokłada starań, by przeważnie nie martwić się przed czasem i okazuje spokój nie patrząc na warunki. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą naoczny dowód, iż życie pod presją harmonogramu nie jest optymalną opcją i nie należy zbyt przeginać z permanentną samodyscypliną. Cechuje się zdecydowaniem, dąży do celu bez bezsensownych wahań, gorliwie wdraża ogromne udoskonalenia i rewolucje oraz nie odstępuje od wdrażania dalekowzrocznych przedsięwzięć dla tymczasowej i złudnej wygody. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, to przewidujący i posiadający duże aspiracje planista, drobiazgowo aranżuje najbłahsze posunięcia i pędzi ku sukcesowi z namysłem, ale systematycznie.

Pozostałe atrybuty adekwatnie wyrażające przedstawianą jednostkę to także: niedokładny, zwariowany, poszukujący, natrętny, wybuchowy, nadgorliwy, surowy, gniewny, rozmowny, zrzędliwy, tyrański, wyzwolony, szarmancki, niemiły, nieokrzesany, tępy, pusty, waleczny, zblazowany, skuteczny, indywidualistyczny, szczodry, zuchwały, bezlitosny, chciwy, nadwrażliwy, słodki oraz dogmatyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: monter, terapeuta, ciężarowiec, żołnierz, sportowiec, bokser, lekkoatleta, sportowiec, farmaceuta, łyżwiarz, piłkarz, sztangista, ortopeda, policjant, żandarm i dentysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alison Dorothy - (1925-) - aktorka australijska.
 • Babula Marian - (1934-2009) - aktor, tancerz.
 • Baby Sugar - (1988-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Blaine David - (1973-) - amerykański iluzjonista, kaskader.
 • Branco - (1964-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Duras Marguerite - (1914-) - francuska pisarka, także dziennikarka, reżyser filmowy i teatralny.
 • Fredriksson Thobias - (1975-) - szwedzki sportowiec, biegi narciarskie.
 • Gilbert Henry - (1913-1973) - aktor angielski.
 • Humes Mary-Margaret - (1954-) - aktorka amerykańska.
 • Jones Georgia - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Manołow Manoł - (1925-2008) - bułgarski sportowiec, piłka nożna.
 • Maybin Cameron - (1987-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Norton Graham - (1963-) - irlandzki aktor, komik, prezenter telewizyjny.
 • Pyziak Gustavo - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rybkowski Wojciech - (1952-) - operator filmowy.
 • Zalech Remigiusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.