Baran, 20 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 20 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Pan baran urodzony w dniu 20 4 jest to osoba ciekawska, wypełnia go pragnienie nauki, więc ochoczo włóczy się po świecie i spełnia się w pracach wiążących się ze wścibskością. Bywa kłótliwy, wciela w życie ryzykowne projekty i jest groźny w stosunku do rywali. Jest to osobnik szczery, jego życzliwość gwarantuje mu popularność, prawdomówność to jego prawdziwe określenie, jednak często nie starcza mu powściągliwości. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie martwi się nadchodzącym czasem, ekstrapolację następstw swoich zachowań zostawia innym, zatem mało kiedy osiąga duży finansowy dobrobyt. Jest to jednostka błyskotliwa, uwielbia znajdować się wśród kolegów, posiadanie szerokiej publiczności cechuje dla niego optymalną zabawę, jednakże częstokroć na nieszczęście nie umie zamilczeć w odpowiedniej chwili. Bywa samolubny, potrafi na zimno wykorzystywać pozostałe osoby, wszelkie kwestie winny obracać się wkoło jego ego i z wysiłkiem ofiarowuje coś innym ludziom. Lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez bezcelowych zrywów, umie się prawidłowo inspirować, jednak kiepsko radzi sobie z szybko zmieniającymi się okolicznościami. Jest to jednostka nadpobudliwa, przymus czekania na efekt jest dla niego niesłychanym wysiłkiem, wszystko pragnie osiągnąć natychmiast, a zatem chętnie koi irytację w szalonych eskapadach. To człowiek wytrwały, wytrwałość dopomaga mu dojrzeć zależności niedostrzegalne dla normalnych osób, często ekscytuje go wędkowanie i potrafi być pobłażliwym i wrażliwym przyjacielem. Jest to osobnik chwiejny, nie umie wybrać jednego punktu widzenia i potrafi zmieniać strategiczne przekonania dwa razy dziennie, dlatego bardzo słabo radzi sobie jako opiekun lub instruktor. Częstokroć bywa apodyktyczny, jest urodzoną personifikacją pruskiego oficera i nie lęka się oceniania swojego stylu życia, a więc umie prowokować opory pomiędzy swoimi podkomendnymi. Jest to jednostka energiczna, tyra niby automat, realizuje równocześnie najrozmaitsze zadania i dysponuje nieograniczonymi rezerwami energii.
Jest to człowiek gwałtowny, każdą sprawę chce rozplątać z marszu, znużony przypatrywaniem się ludzkiej nieporadności życzy sobie często zrealizować coś samodzielnie i deprymuje go niedostatek skutków swoich aktualnych działań. Częstokroć bywa ksenofobiczny, uwielbia strofować osoby w pobliżu, dowolną niezgodność opinii uważa za agresję, toteż potrafi porozmawiać jedynie z porównywalnym do niego pomyleńcem. To człowiek optymistyczny, niezachwianie wierzy w swoją pomyślną passę, radują go kolejne przeżycia i eksperymenty, więc nie traci nadziei nawet w zawikłanych warunkach. Jest to jednostka zdecydowana, jasno i dokładnie wyraża swoje oczekiwania, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz radośnie wita wszelkie korzystne reorganizacje w rzeczywistości. To osobnik tolerancyjny, nie stroni od zagadnień nowatorskich i odmiennych od poprzednio doświadczonych i nie bawi go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, zatem nie akceptuje u znajomych wyłącznie niedoboru wielkoduszności. Znamionuje się męstwem, umie wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, bowiem dąży do tego, by nie krążyć myślami dookoła strachu i ukazuje pokaźne panowanie nad sobą. Jest to jednostka spontaniczna, przedstawia sobą naoczny dowód, iż permanentna, odrobinę wariacka jazda na oślep też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i warto sobie pozwolić na nieujarzmione doświadczanie odczuć i wyrażanie się. Bywa niewyrafinowany, nie odczuwa pociągu do nadmiernej wymyślności, bo woli praktyczne dokonania aniżeli frazesy i nie pragnie marnować energii na knowania. To człowiek przewidujący, unika nieostrożnych aktywności, skrupulatnie planuje najbłahsze akcje oraz mknie ku bogactwu pomału, ale metodycznie. Jest to osoba niezależna, decyzje obiera na podłożu własnych rozważań, a zatem niech ci nie roi się, że będzie przestrzegał twoich zakazów i nakazów. Jest to osobnik wyrafinowany, ceni ekstrawaganckie napoje i potrawy i ubóstwia prowadzić się z lordowską wytwornością, a więc dostatek kapitału niezwykle ułatwia mu toczenie życia współgrającego z jego temperamentem. Lubi zachowywać się nieostrożnie, uznaje się za niepokonaną oraz działa często w pośpiechu i niezbyt precyzyjnie, chociaż wie o tej swojej wadzie.

Inne cechy adekwatnie portretujące wspomnianą jednostkę to także: pociągający, tchórzliwy, rozrzutny, roztrzepany, pusty, medialny, nieugięty, natrętny, surowy, rozkojarzony, bezładny, tępy, krytyczny, wyzywający, sprytny, potężny, indywidualistyczny, podejrzliwy, bezduszny, lubiany i wyemancypowany.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: instalator, bramkarz, kulturysta, żandarm, policjant, elektryk, bokser, lekkoatleta, tenisista, zapaśnik, chirurg, ortopeda oraz mechanik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Beach Edward L - (1918-2002) - Jr, oficer amerykańskiej marynarki wojennej, pisarz.
 • Dienstbier Jiří - (1937-2011) - czeski dziennikarz, polityk, dysydent.
 • Douglas Damon - (1952-2006) - aktor amerykański.
 • Escudero Damián - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fetisow Wiaczesław - (1958-) - rosyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Gąsiorek Tomasz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Göbel Heinrich - (1818-1893) - niemiecki optyk, wynalazca.
 • Howard Clint - (1959-) - aktor amerykański.
 • Ibáñez Juan - (1938-2000) - meksykański aktor, reżyser.
 • Jakubowski Przemysław - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jojko Janusz - (1960-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kyzeridis Nikos - (1971-) - grecki sportowiec, piłka nożna.
 • Leland David - (1947-) - brytyjski aktor, reżyser, scenarzysta.
 • Miró Joan - (1893-1983) - hiszpański malarz, grafik, rzeźbiarz.
 • Portnoy Mike - (1967-) - amerykański muzyk, perkusista.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.