Baran, 02 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 02 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran urodzony dnia 2 4 jest to jednostka prostolinijna, jego otwartość gwarantuje mu sympatię, prawdomówność to jego najlepszy przydomek, aczkolwiek na nieszczęście, niekiedy przemawia przesadnie szczerze. Jest to osobnik przedsiębiorczy, odpoczywa czynnie i męczy go brak aktywności. Bywa osobą kłótliwą, chętnie toczy spory, dąży do sukcesu nie patrząc na koszty i zawzięcie przeciwstawia się przeciwnościom. Bywa człowiekiem towarzyskim, jest gejzerem rozlicznych pomysłów, lubi ujmować swoich słuchaczy, lecz niestety potrafi też uznawać się za krynicę mądrości. Jest to jednostka wytrwała, radzi sobie w charakterze uznanego przewodnika, determinacja w zmierzaniu do celu często pozwala mu uzyskać bogactwo i umie z uwagą przysłuchiwać się czyimś historiom. Częstokroć bywa nadpobudliwy, wszelki rezultat własnych prac pragnie postrzegać szybko, wszystko chce osiągnąć momentalnie, dlatego często ładuje się w konflikty ze swoimi nauczycielami. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, jest absolutnie skupiony na sobie, do zamierzeń potrafi podążać chociażby przez cudzą niedolę i tylko jego prywatne zmartwienia są ważne. Bywa niesolidny, odczuwa pociąg do intensywnych emocji, zdarza się mu pomijać kluczowe rzeczy, zatem przydarza się mu popadać w niezwykle ciężkie kabały. Jest to osoba ciekawa, wypełnia go pragnienie poznania, toteż zawsze stara się zajrzeć za kraniec rzeczywistości oraz uzyskuje doskonałe wyniki w ulubionych zagadnieniach. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, działa w sposób rozumny i przemyślany, jednak kiepsko znosi błyskawicznie zmieniające się sytuacje. Bywa chwiejny, częstokroć nie starcza mu hartu ducha i ciężko jest mu upierać się przy powziętych zobowiązaniach, często denerwuje swoich wspólników. Częstokroć bywa autokratyczny, łaknie opanować całą planetę i odwoływanie się do jego rozsądku często nie daje rezultatu, więc źle spełnia się podczas kolektywnych działań.
Jest to człowiek kompromisowy, dysponuje niezmiernie baczną i wieloaspektową psychiką i bawi go różnorodność rzeczywistości i kolegów, a zatem próbuje stronić od zaślepionych pomyleńców zaabsorbowanych głoszeniem najwspanialszych idei. Charakteryzuje się przezornością, to rozważny i ambitny zarządca, uważnie przepatruje dostępne informacje i prognozy oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże metodycznie. Jest to osoba nietolerancyjna, zmaga się z każdym sądzącym odmiennie, dowolną różnicę punktu widzenia uważa za akt wrogości, a więc częstokroć zaczyna wojny ze znajomymi. Bywa osobnikiem niewyrafinowanym, nie lubuje się w afektowanych występach i błyskotkach, ponieważ dla niego wartość mają w pierwszym rzędzie efekty i nie pragnie przepuszczać chwili na kombinacje. Cechuje się męstwem, nie zatrważają go nijakie problemy, gdyż dąży do tego, by raczej nie bać się z góry i jakiekolwiek kłopoty zazwyczaj nie przerażają go. Jest to człowiek gwałtowny, z reguły inicjuje aktywność od razu i bez guzdrania, drażnią go skomplikowane sytuacje narzucające konieczność wszechstronnego badania i często jest koniem pociągowym całego kolektywu pracowniczego. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest wielce przekonany, iż egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest optymalnym wyborem i częstokroć nasze instynktowne reakcje okazują największą sprawność. Jest to osoba wyrafinowana, z największą satysfakcją przyodziewa się w najbardziej poszukiwane aktualnie i markowe kreacje i czuje upodobanie do stykania się ze sztuką, dlatego często uważa się za znawcę właściwego stylu. To jednostka zdecydowana, we wdrażaniu własnych celów umie być bardzo zdyscyplinowany, nierzadko nawet brutalny, jeśli trzeba, nieustępliwie i rzeczowo dowodzi swoich opinii oraz radośnie wita wszelkie pomyślne innowacje w życiu. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, ubóstwia bezsensownie stąpać po kruchym lodzie i pracuje częstokroć pośpiesznie i niezbyt starannie, mimo że nieraz naprawdę sprzyja mu fortuna. Charakteryzuje się optymizmem, buzuje zdrową witalnością, popełnione gafy uznaje za źródło pożytecznej mądrości, toteż nie gubi pogody ducha nawet w zagmatwanych okolicznościach. Znamionuje się zaradnością, decyzje obiera na bazie osobistych przemyśleń, więc niech ci nie roi się, że będzie miał uznanie dla twoich przykazań i ograniczeń.

Pozostałe przymioty właściwie portretujące wspomnianego człowieka to także: wygodnicki, nieuprzejmy, antypatyczny, nadwrażliwy, niepohamowany, dogmatyczny, bezczelny, tyrański, namiętny, niedokładny, narcystyczny, krytyczny, krytykancki, podejrzliwy, natarczywy, wyzwolony, okropny, niemiły, bałaganiarski, groźny, ruchliwy, natrętny, zadufany, niegrzeczny, bałaganiarski oraz wybuchowy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: kulturysta, piłkarz, żołnierz, farmaceuta, anestezjolog, zapaśnik, sportowiec, pilot, lekkoatleta, ortopeda, łyżwiarz, sportowiec i mechanik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Appling Luke - (1907-1991) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Arce Jorge - (1979-) - meksykański sportowiec, boks.
 • Cassie Meryl - (1984-) - aktorka nowozelandzka.
 • Cat Akexandra - (1986-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ciechanowska Zofia - (1896-) - historyk literatury niemieckiej i polskiej.
 • Cohen Paul Joseph - (1934-2007) - matematyk amerykański.
 • Dellert Agnieszka - (1974-) - aktorka, artysta plastyk.
 • Dulce Leona - (1989-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Fallersleben August Heinrich Hoffmann von - (1798-1874) - poeta niemiecki.
 • Gleim Johann Wilhelm Ludwig - (1719-1803) - poeta niemiecki.
 • Hellström Håkan - (1974-) - muzyk szwedzki.
 • Karmanow Iwan M - (1898-1962) - generał radziecki.
 • King Rodney - (1965-) - taksówkarz amerykański.
 • Korwin Jan - (1473-1504) - król Bośni 1495-1499.
 • Kotula Michał - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krieger Kamil - (1987-) - sportowiec, piłka ręczna.
 • Merian Maria Sibylla - (1647-) - malarka, sztycharka, przyrodnik.
 • Pawlak Mirosław - (1942-) - nauczyciel, polityk.
 • Peldon Ashley - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Romeyko Aleksander - (1898-1965) - generał major lotnictwa Armii Radzieckiej, generał brygady Ludowego Wojska Polskiego 1946-.
 • Słotwiński Józef - (1908-2005) - reżyser teatralny, pedagog, krytyk, tłumacz, dramaturg.
 • Zega Tomasz - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.