Baran, 18 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 18 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran, który przyszedł na świat dnia 18 4, jest to człowiek otwarty, umie momentalnie zaprzyjaźnić się, niezwykle lubi szczerość, aczkolwiek jednocześnie nie umie być powściągliwy. To osoba agresywna, uwielbia adrenalinę, wydaje się naturalnym łobuzem i pragnie oglądać natychmiastowe efekty. To osobnik ciekawski, chce zrozumieć więcej niż pozostali śmiertelnicy, toteż w każdym wypadku dokłada starań, by zajrzeć za widnokrąg oraz nadaje się na pierwszorzędnego odkrywcę. Jest to jednostka błyskotliwa, rozpowiada o swoich najdrobniejszych myślach, istnienie rozległej widowni implikuje dla niego optymalną rozrywkę, jednakże często niestety nie potrafi zamilczeć w odpowiedniej chwili. Częstokroć bywa autokratyczny, jest rzeczywistym wcieleniem szeryfa i nie martwi się ocenianiem swojego zachowania, a zatem często natyka się na niejawny bunt względem swoich aktywności. Bywa człowiekiem egocentrycznym, umie być biegłym oszustem i nie zwraca uwagi na pragnienia innych osób. Charakteryzuje się konsekwencją, ukazuje samodyscyplinę i nieustępliwość, problemy nie potrafią szybko go zrazić, jednak czasem nazbyt obstaje za już obmyślonymi projektami. Jest to osobnik niestały, nie umie jasno zdeklarować jednego stanowiska i ciężko jest mu obstawać przy wybranych decyzjach, dlatego bardzo trudno wszczyna się z nim spory. Częstokroć bywa niecierpliwy, w szybkim tempie przemieszcza się od ognistego zapału do totalnego przygnębienia, w krótkim czasie męczy się pracami wymagającymi poważniejszego skupienia, a więc chętnie rozładowuje niezadowolenie w spontanicznych eskapadach. To jednostka cierpliwa, sprawdza się w zawodzie uznanego nauczyciela, potrafi umiejętnie oczekiwać na stosowną okazję i umie bacznie słuchać czyichś opowieści. Jest to osobnik przedsiębiorczy, irytuje go bezczynność, inicjuje równocześnie rozliczne zadania i płonie wewnętrznym żarem. Bywa jednostką niesolidną, rządzi się uczuciami, przewidywanie wyników swoich czynów zostawia pozostałym, zatem nieczęsto uzyskuje spektakularne bogactwo.
Cechuje się nietolerancją, jest święcie przeświadczony o osobistej doskonałości, na całym całym globie wyłącznie on postrzega rzeczy należycie, więc często toczy wojny ze znajomymi. Jest to osobnik żywiołowy, na ogół zabiera się za działanie od razu i bez ociągania i deprymuje go deficyt rezultatów swoich obecnych prac. Jest to jednostka samodzielna, nie lubi jakichkolwiek dogmatów i zakazów, toteż bezsensem jest zakładanie, iż będzie szanował twoje zalecenia i bariery. Jest to osoba śmiała, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, bo stara się zazwyczaj nie zamartwiać się przed czasem i objawia powściągliwość nie patrząc na okoliczności. To człowiek popędliwy, bardziej wnikliwe oglądanie go skłania do mniemania, że życie pod przymusem planu nie jest najwspanialszą opcją i powinno się sobie pozwolić na dzikie przeżywanie bodźców i uzewnętrznianie się. Znamionuje się kompromisowością, potrafi przyjaźnić się z jednostkami o ogromnie rozbieżnych przekonaniach i nie interesuje go przekonywanie kolegów do swoich poglądów, a zatem nie akceptuje u partnerów jedynie nieposiadania wielkoduszności. Bywa osobnikiem prostolinijnym, nie odczuwa pociągu do afektowanych ozdób i wystąpień, ponieważ woli rzeczowe dokonania niż manifesty i nie pragnie marnować żywota na kombinacje. Bywa nieroztropny, ubóstwia bezcelowo ryzykować oraz nie zabiega o staranność powierzonych mu spraw, mimo że zna ten swój mankament. To człowiek stanowczy, doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, umie wyegzekwować zrealizowanie zarządzonych dyspozycji i z radością odbiera wszelkie pomyślne przemiany w otoczeniu. Cechuje się przezornością, unika nierozważnych aktywności, drobiazgowo organizuje najsubtelniejsze ruchy oraz nie ufa koncepcjom stworzonym na kolanie. Jest to osoba wesoła, niezachwianie polega na swojej pomyślnej passie, lubi czerpać wiedzę o nowych zagadnieniach, toteż bardzo dobrze spełnia się w zadaniach wypełnionych niebezpieczeństwem. To jednostka wysublimowana, zachwyca się prędkimi, rajdowymi samochodami i pragnie prowadzić się z lordowską wytwornością, dlatego szczęśliwy jest jako dysponent ogromnego majątku.

Inne przymioty właściwie charakteryzujące niniejszego osobnika to również: niedokładny, ruchliwy, chciwy, bezduszny, zapalczywy, naturalny, zdolny, rozmowny, nietaktowny, despotyczny, przyjazny, ambitny, destrukcyjny, entuzjastyczny, bezczelny, antypatyczny, pociągający, gadatliwy, powabny, gościnny oraz natarczywy.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: kulturysta, sportowiec, dentysta, ciężarowiec, tenisista, ortopeda, zapaśnik i farmaceuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barrie Wendy - (1912-1978) - aktorka angielska.
 • Bierut Bolesław - (1892-1956) - działacz komunistyczny, polityk.
 • Borgia Lukrecja - (1480-1519) - księżna Ferrary.
 • Buscher Brian - (1981-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Dresta - (1971-) - raper amerykański.
 • Goldhaber Maurice - (1911-2011) - amerykański fizyk, laureat Nagrody Wolfa.
 • Griszowicz Michaił Grigoriewicz - (1904-1947) - generał radziecki.
 • Huszti Szabolcs - (1983-) - węgierski sportowiec, piłka nożna.
 • James John - (1956-) - aktor amerykański.
 • Kano Fujiko - (1972-) - japońska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kasprzyk Piotr - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łubieński Tomasz - (1938-) - prozaik, dramaturg, eseista, tłumacz.
 • Nawara Marek - (1956-2011) - działacz samorządowy, polityk.
 • Németh László - (1901-1975) - pisarz węgierski.
 • Rakowski Leszek - (1972-) - muzyk, gitarzysta basowy.
 • Roman Arkadiusz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shawkat Alia - (1989-) - aktorka amerykańska.
 • Staniszewski Bogumił Edward - (1924-1995) - inżynier energetyk.
 • Steed Jarred - (1982-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Vilmorin Pierre Louis François - (1816-1860) - biolog, chemik.
 • Zaborowski Tymon - (1799-1828) - poeta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.