Baran, 16 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 16 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran urodzony dnia 16 4 bywa jednostką nadpobudliwą, każdy skutek własnych działań pragnie dostrzegać błyskawicznie, jako uczeń częstokroć nie umie usiedzieć cierpliwie podczas lekcji, dlatego często popada w spory ze swoimi szefami. Bywa zmienny, jego oceny i postawy częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i często nie potrafi zakończyć rozpoczętych zadań, częstokroć złości swoich współpracowników. To osobnik aktywny, ożywia wspólników swoją nieposkromioną siłą, lubi stwarzać nowe rzeczy i emanuje niesamowitym blaskiem. Bywa człowiekiem nieodpowiedzialnym, kieruje się przeczuciami, przydarza się mu zaniedbywać ważne sprawy, a więc często jest rozumny jedynie po sprawie. Jest to osoba dociekliwa, chce dowiedzieć się więcej aniżeli inne umysły, więc jest szkolnym orłem w dziedzinach unikanych poprzez pozostałe jednostki oraz otrzymuje świetne lokaty w ulubionych zagadnieniach. Bywa napastliwy, gwałtownie przypuszcza szturm na piętrzące się przed sobą bariery, jawi się naturalnym awanturnikiem i odczuwa pociąg do adrenaliny. To człowiek towarzyski, gada o swoich najmniejszych myślach, niezmiernie uwielbia eksponować swoją osobę, aczkolwiek częstokroć ubóstwia wygłaszać osądy niezbyt roztropne. Jest to jednostka metodyczna, umie umiejętnie zawiadywać swoimi rezerwami, funkcjonuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak chwilami zbytnio obstaje za przedtem wymyślonymi koncepcjami. Jest to człowiek otwarty, potrafi natychmiast przełamać lody, niezwykle ceni uczciwość, jednakże często drażni swoją postawą kolegów. Bywa osobnikiem samolubnym, osoby wokół mają interesować się jego humorem i opornie darowuje coś innym ludziom. To jednostka apodyktyczna, nie cierpi krytykowania własnych opinii i postrzega jako zagrożenie osoby nieaprobujące jego stanowiska, a zatem częstokroć spotyka się z biernym nieposłuszeństwem dla swoich aktywności. To jednostka wytrwała, umie zrealizować zadania bardzo odpychające dla normalnych ludzi, w dawnych epokach potrafiłby być kopistą notującym starożytnych zwojach i umie z uwagą słuchać czyichś opowieści.
Cechuje się odwagą, potrafi urzeczywistnić sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, bo dąży do tego, by nie myśleć o lęku i wydaje się innym ludziom nieporuszoną skałą. Bywa osobnikiem lekkomyślnym, nie obawia się przeciwności oraz nie zabiega o dokładność zleconych mu zadań, mimo że wie o tej swojej wadzie. Bywa człowiekiem ksenofobicznym, irytują go osoby o odrębnych przekonaniach, na całym świecie tylko on rozumie rzeczy adekwatnie, zatem w krótkim czasie zniechęca do siebie normalnych ludzi. Znamionuje się zdecydowaniem, zwykle żyje szybko i dynamicznie, entuzjastycznie urzeczywistnia wielkie przełomy i udoskonalenia oraz nie boi się wszczynania zatargów. Bywa niewyrafinowany, uwielbia posługiwać się nieskomplikowanymi i przemyślanymi strategiami, gdyż marudzenie uważa za pospolite marnotrawienie chwili i na głównej pozycji lokuje praktyczną przydatność. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, wystrzega się niefrasobliwych działań, analizuje różnorodne scenariusze posunięć oraz nie darzy zaufaniem projektów wykonanych w pośpiechu. To osoba szybka, znużony podziwianiem cudzej niekompetencji ma ochotę często wykonać coś na własną rękę, zazwyczaj rozpoczyna pracę z marszu i bez ociągania i pragnie widzieć przed sobą starannie wyznaczone cele. Znamionuje się tolerancyjnością, chętnie uczy się nowatorskich i fascynujących spraw i nie bawi go przekonywanie kompanów do swoich poglądów, toteż nie akceptuje u partnerów wyłącznie niedoboru wyrozumiałości. Jest to jednostka wyrafinowana, z największą przyjemnością przyodziewa się w najpopularniejsze w tej chwili i gustowne kreacje i w dowolnej swojej aktywności podejmuje starania, by zdobywać mistrzostwo, a więc dostatek forsy niezmiernie ułatwia mu toczenie żywota współgrającego z jego temperamentem. Jest to osobnik radosny, raduje się życiem, lubi czerpać wiedzę o nieznanych zagadnieniach, dlatego nie gubi nadziei nawet w przykrych sytuacjach. To osoba samodzielna, nienawidzi jakichkolwiek regulaminów i zakazów, a zatem szaleństwem jest oczekiwanie, że usłucha przedstawionych mu instrukcji. Jest to osobnik pobudliwy, dokładniejsze podglądanie go prowadzi do przeświadczenia, iż egzystencja pod presją kalendarza nie jest najtrafniejszym wyborem i nie trzeba nadto przeginać z permanentnym panowaniem nad sobą.

Pozostałe przymioty odpowiednio wyrażające przedstawianego człowieka to także: wyzwolony, surowy, niegrzeczny, podejrzliwy, zwariowany, namiętny, wyemancypowany, destrukcyjny, uśmiechnięty, nieugięty, przyjazny, bałaganiarski, wpływowy, pociągający, szalony, nieokiełznany, wybuchowy, poszukujący, waleczny, bezładny, gorliwy, asertywny, bałaganiarski, entuzjastyczny, słodki, ufny, wygodnicki oraz szarmancki.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: policjant, biegacz, mechanik, piłkarz, farmaceuta, futbolista, lekarz i instalator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Allen Mark - (1920-2003) - aktor amerykański.
 • Dękierowski Stefan - (1893-1975) - operator filmowy, reżyser.
 • Fischer Ludwig - (1905-1947) - funkcjonariusz hitlerowski, z zawodu prawnik.
 • Graf David - (1950-2001) - aktor amerykański.
 • Halifax Edward Frederick Lindley Wood - (1881-1959) - polityk brytyjski.
 • Jones Barry - (1982-) - iluzjonista szkocki.
 • Littbarski Pierre - (1960-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • MacDonald Archer - (1925-1955) - aktor amerykański.
 • Negro Paolo - (1972-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Pickard Nick - (1975-) - aktor brytyjski.
 • Podobas Tomasz - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rio Olivia del - (1969-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rubaszniak Wojciech - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Selena - (1971-) - piosenkarka amerykańska.
 • Vilma Jonathan - (1982-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Zbrzyzny Robert - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zinczenko Ołeksandr - (1957-2010) - polityk ukraiński.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.