Baran, 12 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 12 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny pan baran, który przyszedł na świat dnia 12 4, bywa jednostką nadpobudliwą, błyskawicznie nudzi się licznymi konceptami, jako student często nie umie wysiedzieć uważnie podczas lekcji, więc praca raczej nie jest dla niego okazją do zadowolenia. To osoba kłótliwa, z furią przypuszcza szturm na znajdujące się przed sobą przeszkody, lubi współzawodniczyć i śmiało walczy z przeciwnościami. Jest to osobnik ciekawy, chce przeniknąć wszystko, toteż na stałe zostaje w nim dziecinny dar do dziwienia się rzeczywistości oraz jest odpowiedni na wybitnego uczonego. Bywa człowiekiem zmiennym, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi zobowiązaniami i zbyt często modyfikuje sąd odnośnie metody swojej aktywności, częstokroć chwyta się rozlicznych zajęć. Bywa autokratyczny, jest rzeczywistym ucieleśnieniem żandarma i nie boi się oceny swojego zachowania, a więc marnie spełnia się podczas kolektywnych czynności. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest prawdziwym społecznikiem, istnienie ogromnej publiczności stanowi dla niego perfekcyjną rozrywkę, lecz niestety umie również uważać się za godny podziwu fenomen. Często bywa niesłowny, lubuje się w intensywnych emocjach, zdarza się mu ignorować ważne rzeczy, zatem sporadycznie dochodzi do dużego finansowego dobrobytu. Jest to jednostka wytrwała, częstokroć ekscytuje go łowienie ryb, umie z uwagą wysłuchiwać ludzkich gawęd i potrafi wykonać sprawy niezmiernie nieciekawe dla normalnych osób. Lubi zachowywać się egoistycznie, stosunki obustronne znaczą dla niego otrzymywanie korzyści, umie beznamiętnie wyzyskiwać innych ludzi i jedynie jego osobiste problemy są znaczące. To jednostka prostolinijna, jest lubiany w towarzystwie, nie ukrywa własnych uczuć, jednakże na nieszczęście, momentami wypowiada się zbytnio bezpośrednio. Jest to osobnik konsekwentny, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, potrafi się adekwatnie motywować, jednak czasem nadmiernie przywiązuje się do przedtem stworzonych pomysłów. To osoba przebojowa, relaksuje się aktywnie i jest bardzo efektywny w działaniu.
Bywa człowiekiem niewyrafinowanym, ubóstwia posługiwać się nieskomplikowanymi i wypróbowanymi strategiami, gdyż marudzenie postrzega jako zwykłe marnowanie chwili i nie pragnie trwonić energii na kombinacje. To osobnik dalekowzroczny, dokłada starań, by nie zachowywać się emocjonalnie, wnikliwie ogląda istniejące dane statystyczne i antycypacje oraz prze ku sukcesowi z namysłem, ale konsekwentnie. To człowiek dzielny, niezwykle rzadko lęka się nieznanych trudności, bo podejmuje starania, by nie krążyć myślami dookoła strachu i utrzymuje spokój nie patrząc na okoliczności. Jest to jednostka żywiołowa, z reguły rozpoczyna aktywność od razu i bez odwlekania i irytuje go wymóg oczekiwania na cudze postanowienia. To osobnik wysublimowany, jest zachwycony rączymi, terenowymi samochodami i jego społeczne zasady są w każdym wypadku idealne, a zatem obfitość forsy niezmiernie udogadnia mu wiedzenie bytu będącego w zgodzie z jego temperamentem. Jest to człowiek tolerancyjny, ochoczo dokształca się w oryginalnych i wciągających rzeczach i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, dlatego jest aktywistą prospołecznym zabiegającym o równouprawnienie osób nękanych. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, dokładniejsze obserwowanie go prowadzi do mniemania, iż bezustanna, odrobinkę szalona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś plan na egzystencję i nie można przesadnie przeholowywać z nieprzerwaną samodyscypliną. To człowiek ksenofobiczny, jest bezgranicznie przekonany o osobistej perfekcyjności, na całym całym globie tylko on rozumie sprawy należycie, więc często zaczyna wojny ze znajomymi. Częstokroć bywa nieostrożny, lubi bezsensownie kusić los oraz nierzadko umie nie zauważyć na pozór bezspornego zagrożenia, chociaż czasami autentycznie dopisuje mu fortuna. Jest to osobnik stanowczy, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być niezwykle metodyczny, niejednokrotnie aż drapieżny, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i merytorycznie tłumaczy swoje osądy i nie pozwala się zdezorientować. Charakteryzuje się pogodą, zawsze zerka z odwagą przed siebie, choćby w fiasku stara się wynaleźć dobre strony, a zatem wyśmienicie funkcjonuje jako śmiały racjonalizator. Znamionuje się niezależnością, decyzje obiera na kanwie osobistych rozważań, zatem bezsensem jest zakładanie, że posłucha oznajmionych mu zaleceń.

Pozostałe przymioty prawidłowo wyrażające opisywaną jednostkę to również: stuknięty, tchórzliwy, szalony, zapalczywy, potężny, sprytny, łatwowierny, gorliwy, szczodry, lubiany, naturalny, rozhisteryzowany, awanturniczy, niemiły, pociągający, zuchwały, szarmancki, perfidny, zdolny oraz ufny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: sztangista, sportowiec, kulturysta, kaskader, dentysta, anestezjolog, piłkarz, chirurg i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cattarinussi René - (1972-) - włoski sportowiec, biathlon.
 • Cookworthy William - (1705-1780) - chemik angielski.
 • Doherty Shannen - (1971-) - aktorka amerykańska.
 • Duca Paul Lo - (1972-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Duńczak Igor - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Espinoza Giovanny - (1977-) - ekwadorski sportowiec, piłka nożna.
 • Gebhardt Liz - (1945-) - aktorka angielska.
 • Grönemeyer Herbert - (1956-) - niemiecki aktor, piosenkarz.
 • Lindemann Ferdinand von - (1852-1939) - matematyk niemiecki.
 • Lynn Heather - (1977-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Makulis Jimmy - (1935-2007) - piosenkarz grecki.
 • Mozil Czesław - (1979-) - wokalista duński.
 • Ponce Waldo - (1982-) - chilijski sportowiec, piłka nożna.
 • Quliyev Emin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Samples Candy - (1940-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Winding Julian - (1984-) - syn Kaspera Windinga i Brigitte Nielsen.
 • Wójcik Karol - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.