Baran, 11 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 11 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny pan baran urodzony w dniu 11 4 bywa agresywny, ochoczo wchodzi w kłótnie i nie znosi nieoczekiwanych komplikacji. Częstokroć bywa chwiejny, jego postawy i sądy często są ambiwalentne i umie błyskawicznie zrezygnować niedługo przed uzyskaniem finału, więc niezmiernie kiepsko radzi sobie jako niańka lub trener. Bywa niesolidny, odczuwa pociąg do gwałtownych przeżyć, pracy i studiowaniu oddaje się przeważnie niezbyt chętnie, zatem rzadko kiedy osiąga ogromny sukces. Jest to człowiek autokratyczny, zachowuje się jak wandal i częstokroć nie wie o publicznym postrzeganiu swojej postaci, toteż potrafi prowokować bunty pomiędzy swoimi podkomendnymi. Lubi zachowywać się towarzysko, jest autentyczną duszą towarzystwa, posiadanie szerokiego audytorium charakteryzuje dla niego najlepszą rozrywkę, jednak umie również denerwować plotkowaniem nieprzerwanie o jednej sprawie. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, z wysiłkiem darowuje coś innym osobom i pozostali ludzie muszą rozplątywać jego kłopoty. Charakteryzuje się wytrwałością, potrafi cierpliwie oczekiwać na właściwy moment, sprawdza się w zawodzie lubianego nauczyciela i umie bacznie przysłuchiwać się cudzym gawędom. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do celu, trudności nie potrafią prędko go zrazić, jednak nierzadko nazbyt przywiązuje się do wcześniej wymyślonych pomysłów. To osobnik ciekawy, wypełnia go żądza wiedzy, a więc w każdym wypadku próbuje spojrzeć za widnokrąg oraz spełnia się w profesjach powiązanych z dociekliwością. Bywa nieopanowany, szybko przenosi się od płomiennej euforii do całkowitej niechęci, wszystko chce osiągnąć momentalnie, dlatego robota z reguły nie jest dla niego powodem radowania się. To jednostka przebojowa, pragnie powoływać do życia niekonwencjonalne rzeczy, przeszkody przezwycięża szturmem i promieniuje niesamowitym ogniem. To człowiek naturalny, często jest bardzo lubiony, prawdomówność to jego najtrafniejszy przydomek, jednakże na nieszczęście, niekiedy przemawia nadmiernie dosadnie.
Znamionuje się niezależnością, decyzje podejmuje na podstawie osobistych rozważań, a zatem niech ci nie zdaje się, iż będzie liczył się z twoimi restrykcjami i przykazaniami. Jest to jednostka dzielna, niezwykle rzadko lęka się nieznanych wyzwań, albowiem stara się zazwyczaj nie lękać się na zapas i dowolne przeciwności raczej nie zatrważają go. To osoba żywiołowa, na ogół zabiera się za działanie z marszu i bez guzdrania, zmęczony podziwianiem ludzkiej nieporadności życzy sobie częstokroć zrealizować coś w pojedynkę i złoszczą go wieloznaczne sytuacje wymagające wszechstronnej analizy. Bywa osobnikiem niewyrafinowanym, nie lubuje się w formalnych błyskotkach i występach, gdyż preferuje praktyczne dokonania aniżeli manifesty i nie chce tracić dnia na kombinacje. Cechuje się kompromisowością, ochoczo przyswaja wiedzę o nowych i wciągających sprawach i ludzi różnych i egzotycznych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, toteż usiłuje unikać postrzelonych pomyleńców zaabsorbowanych wygłaszaniem najwspanialszych poglądów. Charakteryzuje się stanowczością, w realizacji własnych zamierzeń umie być bardzo zdyscyplinowany, chwilami na wskroś brutalny, nie doznaje obiekcji przed demolowaniem istniejącego porządku oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne zmiany w życiu. Cechuje się wyrafinowaniem, para się luksusowymi zabawami i ubóstwia wieść się z hrabiowską godnością, dlatego często jest kwalifikowany jako rodzimy arbiter elegancji. Charakteryzuje się nietolerancją, zmaga się z każdym uważającym inaczej, na całej całej planecie tylko on pojmuje rzeczy należycie, więc częstokroć wszczyna potyczki z kolegami. Jest to osoba ostrożna, to przewidujący i śmiały planista, skrupulatnie planuje najdrobniejsze posunięcia oraz nie polega na projektach sporządzonych w pośpiechu. Znamionuje się krótkowzrocznością, nie stroni od zagrożeń i nie dba o dokładność zleconych mu zadań, mimo że czasami naprawdę sprzyja mu passa. To człowiek pobudliwy, objawia stanowczo światu, że permanentna, odrobinkę stuknięta jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i nie można zanadto przesadzać z permanentną samodyscypliną. Charakteryzuje się optymizmem, spodziewa się od otoczenia kolejnych, fantastycznych doświadczeń, uwielbia dokształcać się w oryginalnych dziedzinach, zatem chętnie zajmuje się badaniem niezbadanych dawniej obszarów.

Inne atrybuty celnie opisujące tę osobę to również: namiętny, hojny, podejrzliwy, neurotyczny, entuzjastyczny, okropny, przyjazny, awanturniczy, tyrański, denerwujący, antypatyczny, obrotny, stuknięty, wyzywający, chciwy, grubiański, bezpruderyjny, zwycięski, uprzejmy, gościnny, ostry oraz naturalny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: sportowiec, anestezjolog, bramkarz, kulturysta, monter, żandarm, farmaceuta, sportowiec, sportowiec, piłkarz, sztangista, instalator i elektryk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atkinson Rosalind - (1900-) - aktorka nowozelandzka.
 • Becker Gerry - (1951-) - aktor amerykański.
 • Bojas Jakub - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Brown Tony - (1933-) - dziennikarz amerykański.
 • Cąkała Stanisław - (1920-) - profesor, weterynaria.
 • Chwin Stefan - (1949-) - pisarz, krytyk literacki, historyk literatury, grafik.
 • Desiree Vanessa - (1979-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Gengenbach Coralie - (1976-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hajdasz Józef - (1941-) - muzyk, perkusista.
 • Hallé Charles - (1819-1895) - niemiecki pianista, dyrygent.
 • Hearn Jim - (1921-1998) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Jones Melanie Baxter - (1975-) - aktorka francuska.
 • Kuklinski Richard - (1935-2006) - amerykański seryjny morderca.
 • Maloof George J - (1923-1980) - Sr, przedsiębiorca amerykański.
 • O’Donnell Peter - (1920-) - pisarz angielski.
 • Rajczew Aleksander - (1922-) - kompozytor bułgarski.
 • Rogalski Jerzy - (1948-) - aktor, artysta kabaretowy.
 • Sebastiani Sergio - (1931-) - włoski duchowny katolicki, kardynał.
 • Trzeciak Mirosław - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Velimirović Pavle - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zsolnai Róbert - (1982-) - węgierski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.