Baran, 10 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 10 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Pan baran, który urodził się dnia 10 4, charakteryzuje się metodycznością, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, umie się adekwatnie mobilizować, jednak częstokroć nie starcza mu wszechstronności niezbędnej w naglących okolicznościach. Bywa człowiekiem samolubnym, wszelkie aktywności winny obracać się wokoło jego postaci, do zamierzeń potrafi zmierzać nawet przez ludzką krzywdę i nie zajmuje go rozwijanie pozytywnych związków z osobami. Często bywa nieodpowiedzialny, żyje czasem obecnym, przewidywanie skutków swoich dokonań zostawia pozostałym, toteż przydarza się mu ładować w niezwykle traumatyczne opały. Jest to osobnik nieopanowany, szybko przechodzi od płomiennego zapału do kompletnego zniechęcenia, częstokroć jest nieobliczalnym kompanem, zatem ochoczo rozładowuje irytację w wariackich zabawach. To człowiek otwarty, umie natychmiast nawiązać znajomość, uczciwość to jego najtrafniejszy przydomek, lecz wyrozumiałość nie jest jego dominującą stroną. Jest to jednostka cierpliwa, upór w dochodzeniu do celu często pozwala mu osiągnąć bogactwo, w minionych dniach potrafiłby być zakonnikiem piszącym zakurzonych kodeksach i częstokroć jest wyśmienitym wychowawcą. Jest to osobnik przedsiębiorczy, porywa współpracowników swoją nieposkromioną siłą, podejmuje się za jednym zamachem najrozmaitszych spraw i doskonale znosi niespokojną działalność. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, ubóstwia obcować z kolegami, ma w umyśle niezmierzoną liczbę historii, aczkolwiek na nieszczęście umie także uznawać się za krynicę mądrości. Znamionuje się agresją, chce widzieć błyskawiczne wyniki, realizuje niespotykane projekty i chętnie wszczyna zatargi. To człowiek apodyktyczny, nienawidzi osądzania własnych nakazów i nie zamartwia się oceną swojego stylu życia, a więc często przeistacza się w samotnego i wyobcowanego dyktatora. To jednostka ciekawa, pragnie nauczyć się więcej niźli inni śmiertelnicy, a zatem bywa prymusem w zagadnieniach omijanych poprzez pozostałe osoby oraz sprawdza się w zawodach związanych z ciekawskością. Jest to osobnik niestały, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i umie raptownie poddać się na moment przed osiągnięciem mety, częstokroć ima się różnorodnych profesji.
To jednostka beztroska, nie boi się niebezpieczeństw oraz działa często pośpiesznie i niespecjalnie uważnie, choć posiada wiedzę o tej swojej wadzie. Jest to człowiek rozważny, to dalekowzroczny i posiadający duże aspiracje strateg, cierpliwie przegląda dostępne predykcje i zapisy oraz nie ufa konceptom sporządzonym byle jak. Jest to osoba ksenofobiczna, drażnią go ludzie o niezależnych orientacjach politycznych, dowolną rozbieżność opinii uważa za atak, dlatego potrafi porozumieć się wyłącznie z pokrewnym do niego pomyleńcem. Bywa osobnikiem niewyrafinowanym, nie lubuje się w ceremonialnych popisach i ozdobnikach, bo preferuje konkretne czyny niźli manifesty i na głównej pozycji stawia realną przydatność. Cechuje się wysublimowaniem, uwielbia żwawe, sportowe pojazdy i odczuwa pociąg do utrzymywania kontaktu z muzyką, więc częstokroć uznaje się za znawcę właściwej estetyki. To jednostka samodzielna, decyzje obiera na podłożu osobistych przemyśleń, zatem bezsensem jest sądzenie, iż usłucha kogoś bez pojedynku. Jest to osoba odważna, umie wykonać zadania niemożliwe dla innych ludzi, ponieważ wyśmienicie spełnia się w złożonych warunkach i ukazuje wielkie panowanie nad sobą. To osobnik impulsywny, przedstawia sobą ucieleśnione potwierdzenie, że pozornie nieuporządkowane działania też potrafią przynosić efekty i często nasze odruchowe zachowania wykazują największą sprawność. To jednostka pogodna, oczekuje od otoczenia kolejnych, fascynujących przygód, ubóstwia dokształcać się w oryginalnych dziedzinach, a zatem ochoczo bierze się za badanie niepoznanych uprzednio obszarów. To człowiek żywiołowy, uwielbia dostrzegać przed sobą precyzyjnie wytyczone plany i momentalnie dopasowuje się do wymogów sytuacji. Charakteryzuje się kompromisowością, chętnie uczy się nowych i wciągających rzeczy i ekscytuje go urozmaicenie rzeczywistości i wspólników, dlatego jest wolontariuszem prospołecznym dopominającym się o swobodę ludzi wykluczonych. Lubi zachowywać się stanowczo, przeważnie pracuje żywiołowo i na wysokich obrotach, z zapałem wciela w życie potężne przełomy i innowacje oraz radośnie wita wszelkie pomyślne przemiany w życiu.

Pozostałe atrybuty odpowiednio wyrażające opisywanego osobnika to również: zwycięski, krytyczny, chciwy, rozkojarzony, słodki, krytykancki, nadgorliwy, niepohamowany, wygodnicki, wyzywający, niegrzeczny, pyszałkowaty, ujmujący, prostacki, okropny, niezrównoważony, namiętny, naturalny, gorliwy, sprytny, wybuchowy, skuteczny, prymitywny i destrukcyjny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: zapaśnik, lekarz, bramkarz, kulturysta, kaskader, policjant, żołnierz, sportowiec, elektryk, monter, biegacz, łyżwiarz, futbolista oraz chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Benson Fred - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Everhard Emily Rose - (1996-) - aktorka amerykańska.
 • Golm Lisa - (1891-) - aktorka niemiecka.
 • Hansen Christian - (1885-1972) - generał niemiecki.
 • Henke Brad William - (1966-) - aktor amerykański.
 • Jankowski Ryszard - (1960-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kean Jane - (1923-) - aktorka amerykańska.
 • Liberek Kamil - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Meng Wang - (1985-) - chińska sportowiec, łyżwiarstwo szybkie.
 • Merriman Ryan - (1983-) - aktor amerykański.
 • Morgan Harry - (1915-2011) - aktor amerykański.
 • Neścior Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Olejniczak Wojciech - (1974-) - inżynier ekonomii rolnictwa, polityk.
 • Pitt Michael - (1981-) - aktor amerykański.
 • Reginiussen Tore - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Remień Ryszard - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Semenov Alexei - (1981-) - rosyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Sparkle Lisa - (1981-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Tasker Steve - (1962-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Weaver Lee - (1930-) - aktor amerykański.
 • Willson Forceythe - (1837-1867) - poeta amerykański.
 • Wróbel Andrzej - (1933-1999) - reżyser.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.