Baran, 31 marca - Mężczyzna

Baran, 31 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Mężczyzna baran urodzony w dniu 31 3 to jednostka ciekawska, wypełnia go pragnienie poznania, więc bywa najlepszym uczniem w dziedzinach nielubianych poprzez innych ludzi i ochoczo dokształca się w rozlicznych przedmiotach. Bywa władczy, jest urodzoną inkarnacją żandarma i cudzy opór nie posiada dla niego wagi, dlatego jest wyalienowany w swoim otoczeniu. To osoba niespokojna, w krótkim czasie staje się znużony kolejnymi projektami, wszystko chce dostać w jednej chwili, a więc często wchodzi w utarczki ze swoimi opiekunami. Bywa osobnikiem wojowniczym, jawi się naturalnym awanturnikiem, pragnie zwycięstwa nie licząc się z kosztami i wciela w życie oryginalne plany. Charakteryzuje się cierpliwością, nieustępliwość pomaga mu dojrzeć powiązania niezauważalne dla normalnych ludzi, w ogólniau częstokroć uzyskuje wybitne stopnie i często jest fenomenalnym nauczycielem. Znamionuje się metodycznością, konsekwentnie podąża do celu, potrafi się adekwatnie motywować, jednak niejednokrotnie zbytnio obstaje za już stworzonymi koncepcjami. To jednostka szczera, bez trudu nawiązuje przyjacielskie stosunki, niezwykle lubi prawdomówność, ale częstokroć nie starcza mu delikatności. Jest to osoba chwiejna, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i ciężko jest mu upierać się przy obranych zobowiązaniach, a zatem bardzo kiepsko radzi sobie jako niańka lub belfer. Jest to człowiek aktywny, nie potrafi siąść spokojnie i aktywizuje wspólników swoją nieokiełznaną energią. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie zajmuje go rozbudowa twórczych związków ze znajomymi, pozostałe osoby mają rozwikływać jego problemy i umie beznamiętnie eksploatować innych ludzi. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie lęka się o czas, który nadejdzie, zdarza się mu ignorować podstawowe rzeczy, zatem często jest rozumny wyłącznie po szkodzie. Jest to jednostka towarzyska, jest gejzerem przeróżnych pomysłów, eskorta szerokiego audytorium implikuje dla niego optymalną zabawę, lecz częstokroć ubóstwia wypowiadać sądy mało przemyślane.
Cechuje się optymizmem, buzuje zdrowym animuszem, ekscytują go nieznane doświadczenia i wyzwania, toteż rewelacyjnie spełnia się w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem. To osoba tolerancyjna, nie unika zagadnień awangardowych i rozbieżnych od przedtem doświadczonych i problemowo uaktualnia istniejące poglądy w konfrontacji z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, dlatego nie aprobuje u kompanów tylko braku szacunku dla innych. Bywa jednostką lekkomyślną, nie stroni od przeciwności oraz pracuje często pośpiesznie i niezbyt starannie, pomimo tego że wie o tej swojej niedoskonałości. Jest to osoba wyrafinowana, oddaje się luksusowym rozrywkom i jego publiczne maniery są zawsze bezbłędne, a więc częstokroć postrzega się za sędziego odpowiedniego gustu. Charakteryzuje się ksenofobią, uwielbia pouczać ludzi w otoczeniu, na całej całej planecie jedynie on pojmuje sprawy właściwie, więc potrafi porozumieć się wyłącznie z podobnym do niego pomyleńcem. Jest to jednostka porywcza, dokładniejsze badanie go popycha do mniemania, że życie pod presją terminarza nie jest najtrafniejszym wyborem i często nasze emocjonalne czyny wykazują największą sprawność. Lubi zachowywać się stanowczo, bardzo dobrze zna swoje oczekiwania, nie odczuwa obiekcji przed unicestwianiem dotychczasowego ładu oraz nie daje się zdezorientować. To osobnik niezależny, nie lubi wykonywania odgórnych nakazów, a zatem absurdem jest sądzenie, iż podporządkuje się komuś bez starcia. To człowiek przezorny, wystrzega się nieroztropnych aktywności, wnikliwie bada posiadane prognozy i bazy danych oraz śpieszy ku dostatkowi z namysłem, jednakże metodycznie. Jest to osoba gwałtowna, sfrustrowany podziwianiem ludzkiego niezgulstwa życzy sobie częstokroć zrobić coś osobiście, błyskawicznie dostosowuje się do potrzeb sytuacji i pragnie dostrzegać przed sobą precyzyjnie wytyczone kierunki. Znamionuje się śmiałością, nie trwożą go nijakie kłopoty, gdyż stara się przeważnie nie zamartwiać się na zapas i wydaje się pozostałym ludziom twardym głazem. Bywa prostolinijny, nie lubuje się w nadmiernej wymyślności, albowiem ceni jasność i treściwość i nie chce przepuszczać dnia na knowania.

Inne atrybuty trafnie określające przedstawianą jednostkę to również: despotyczny, pusty, żarliwy, oryginalny, witalny, uroczy, nieuprzejmy, waleczny, humorzasty, powabny, tyrański, pyszałkowaty, zdolny, rozrzutny, indywidualistyczny, neurotyczny, antypatyczny, krytyczny, skuteczny, charyzmatyczny, bałaganiarski, bezwzględny, niezrównoważony oraz dogmatyczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: dentysta, instalator, farmaceuta, mechanik, policjant, piłkarz, łyżwiarz, chirurg, biegacz, ciężarowiec, tenisista, futbolista, zapaśnik i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andersson Roy - (1943-) - szwedzki reżyser filmowy.
 • Andrucki Jacek - (1945-2012) - aktor, reżyser.
 • Bliss Lucille - (1916-) - aktorka amerykańska.
 • Chatelle Thomas - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chyła Łukasz - (1981-) - sportowiec, lekkoatletyka.
 • Chávez César - (1927-1993) - amerykański działacz związkowy.
 • Gardemeister Toni - (1975-) - fiński kierowca rajdowy.
 • Lee John - (1928-2000) - aktor australijski.
 • Morgan Dermot - (1952-1998) - aktor irlandzki.
 • Márquez Gonzalo - (1946-1984) - wenezuelski sportowiec, baseball.
 • Ohanowicz Alfred - (1888-1984) - prawnik, specjalista w dziedzinie prawa cywilnego.
 • Queuille Henri - (1884-1970) - polityk francuski.
 • Schlöndorff Volker - (1939-) - niemiecki reżyser, scenarzysta, producent, aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.