Baran, 30 marca - Mężczyzna

Baran, 30 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny mężczyzna baran urodzony w dniu 30 3 jest to jednostka wścibska, pragnie poznać więcej aniżeli pozostali osobnicy, zatem jest kujonem w zagadnieniach nielubianych poprzez innych ludzi oraz radzi sobie w zawodach wiążących się z ciekawskością. To osoba naturalna, jego bezpośredniość gwarantuje mu powodzenie w towarzystwie, niezmiernie lubi prawdomówność, aczkolwiek często irytuje takim zachowaniem kolegów. To człowiek towarzyski, gada o swoich najdrobniejszych myślach, niezwykle uwielbia popisywać się, ale częstokroć ma również nadmiernie optymistyczne przeświadczenie o sobie. Znamionuje się cierpliwością, umie zrealizować zadania bardzo odstręczające dla normalnych osób, potrafi być wielkodusznym i empatycznym towarzyszem i sprawdza się w roli lubianego mentora. Bywa niestały, nie umie podejmować zdyscyplinowanych decyzji i często nie potrafi skończyć rozgrzebanych spraw, dlatego niezwykle ciężko prowadzi się z nim spory. Bywa władczy, jest rzeczywistym ucieleśnieniem szeryfa i odwoływanie się do jego rozumu częstokroć nie daje rezultatu, toteż często spotyka się z pasywnym nieposłuszeństwem w stosunku do swoich aktywności. Jest to jednostka przedsiębiorcza, ubóstwia znajdować się w nieustannym ruchu i pragnie powoływać do życia nowe rzeczy. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie zaprząta go rozwijanie korzystnych związków ze znajomymi, ludzie naokoło muszą zajmować się jego dobrostanem i umie na chłodno wyzyskiwać pozostałe osoby. Bywa niesłowny, nie boi się o dzień jutrzejszy, przewidywanie wyników swoich zachowań zostawia innym, a zatem rzadko kiedy dochodzi do wielkiego bogactwa. Jest to jednostka niecierpliwa, wszelki efekt własnych działań chce dostrzegać natychmiast, nie potrafi skupić się nad jednym problemem przez cały dzień, więc częstokroć ma duże kłopoty z realizowaniem postanowień noworocznych. To osobnik metodyczny, wykazuje uporządkowanie i nieustępliwość, umie się adekwatnie motywować, jednak potrafi być zbyt sztywny w nieprzewidzianych sytuacjach. Bywa agresywny, wydaje się autentycznym wojownikiem i mężnie walczy z przeciwnościami.
Jest to osoba przewidująca, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, wnikliwie przepatruje posiadane prognozy i zapisy oraz nie wierzy pomysłom utworzonym niestarannie. Jest to człowiek popędliwy, dłuższe badanie go skłania do mniemania, iż egzystencja pod przymusem planu nie jest najsłuszniejszą opcją i nie winno się nadto przesadzać z permanentną samodyscypliną. Bywa osobnikiem prostolinijnym, nie lubuje się w ceremonialnych fajerwerkach i wystąpieniach, gdyż dla niego wartość mają zwłaszcza rezultaty i na centralnym miejscu kładzie realną funkcjonalność. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, denerwują go osoby o odrębnych orientacjach politycznych, każdą sprzeczność punktu widzenia uznaje za akt wrogości, a więc momentalnie zraża do siebie normalnych ludzi. Jest to osoba żywiołowa, zwykle rozpoczyna pracę szybko i bez wahania, często jest lokomotywą całego kolektywu wykonawczego i zniechęca go brak skutków swoich obecnych działań. To jednostka tolerancyjna, nie przeszkadzają obce zainteresowania i bawi go różność życia i współpracowników, dlatego podejmuje próby, by stronić od narwanych ekstremistów zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych poglądów. To człowiek niezależny, nienawidzi wdrażania czyichś zaleceń, zatem rozczaruje cię spodziewanie się, że ulegnie komuś bez walki. Lubi zachowywać się nieostrożnie, nie obawia się zagrożeń oraz nierzadko umie nie uwzględnić niby nie budzącego wątpliwości niebezpieczeństwa, choć zna tę swoją wadę. To osobnik radosny, wyczekuje od świata zaskakujących, pasjonujących przygód, uwielbia uczyć się oryginalnych dziedzin, toteż ochoczo bierze się za odkrywanie niezbadanych przedtem rejonów. Cechuje się wyrafinowaniem, swój dom aranżuje z naprawdę imponującą inwencją i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać doskonałość, a zatem dostatek forsy bardzo udogadnia mu wiedzenie bytu będącego w zgodzie z jego charakterem. Charakteryzuje się śmiałością, nie przerażają go jakiekolwiek trudności, bowiem rewelacyjnie daje sobie radę ze stresem i okazuje pokaźne opanowanie. Jest to jednostka silna, na ogół pracuje żywiołowo i dynamicznie, nie doznaje obiekcji przed demolowaniem istniejącego ładu oraz nie porzuca realizacji długofalowych przedsięwzięć dla dorywczej i zwodniczej ulgi.

Pozostałe cechy celnie określające wspomnianą osobę to też: awanturniczy, zadufany, słodki, ruchliwy, uroczy, niezrównoważony, szalony, nieuprzejmy, bezwzględny, rozmowny, niemiły, prymitywny, bezlitosny, krytyczny, tchórzliwy, rozhisteryzowany, nieprzyjazny, pusty, dowcipny, sprytny, ofiarny, przyjazny, prostacki, miły, zapalczywy, pociągający, powabny, rzutki, wyniosły i charyzmatyczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: bokser, łyżwiarz, futbolista, mechanik, pilot, żołnierz, kulturysta, instalator oraz ortopeda.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Accioly - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ames Ramsay - (1919-) - aktorka amerykańska.
 • Avital Mili - (1972-) - aktorka izraelska.
 • Bernette Sheila - (1939-) - aktorka angielska.
 • Bizoń Zbigniew - (1942-) - kompozytor, muzyk, saksofonista, wokalista.
 • Cissé Édouard - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dion Céline - (1968-) - piosenkarka kanadyjska.
 • Guilfoyle Tony - (1960-) - aktor irlandzki.
 • Jenn Stephen - (1950-2012) - aktor angielski.
 • Juchtin Gienadij G - (1932-) - aktor rosyjski.
 • Kass Ronald S - (1935-) - amerykański producent filmowy.
 • Kawasumi Ayako - (1976-) - aktorka japońska.
 • Ki-hun Yeom - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Komorowski Daniel - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mixon Katy - (1981-) - aktorka amerykańska.
 • Morgan Piers - (1965-) - angielski dziennikarz telewizyjny.
 • O'Casey Seán - (1880-1964) - pisarz irlandzki.
 • Osowski Andrzej - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pawlak Agnieszka - (1976-) - aktorka, śpiewaczka.
 • Rachowski Bartosz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rýdel Filip - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sorokin Aleksiej - (1931-1976) - kosmonauta radziecki.
 • Steciak Łukasz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tavares Marcos - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.