Baran, 29 marca - Mężczyzna

Baran, 29 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran, który urodził się dnia 29 3, to osobnik napastliwy, jawi się urodzonym łobuzem i wdraża w czyn oryginalne projekty. Cechuje się wytrwałością, w dawnych dniach potrafiłby być benedyktynem piszącym wiekowych woluminach, umie zrealizować zadania niezmiernie nieatrakcyjne dla pozostałych osób i umie z uwagą zagłębiać się w cudze historie. Jest to człowiek przebojowy, emanuje wewnętrznym blaskiem, nie potrafi siąść w jednym miejscu i męczy go bezczynność. Bywa egoistyczny, umie na zimno wyzyskiwać inne osoby, nie zaprząta go rozwijanie twórczych związków z kolegami i pozostali ludzie mają rozwikływać jego problemy. Często bywa niesolidny, lubi gwałtowne emocje, zdarza się mu zapominać istotne rzeczy, a więc sporadycznie osiąga ogromny sukces. Częstokroć bywa niespokojny, każdy skutek własnych działań chce widzieć w jednej chwili, w krótkim czasie nudzi się aktywnościami narzucającymi konieczność intensywniejszej harówki, a zatem chętnie koi niezadowolenie w spontanicznych imprezach. Jest to jednostka ciekawska, pragnie nauczyć się więcej aniżeli inni śmiertelnicy, toteż nęcą go koncepcje dziwne i nowatorskie oraz otrzymuje wybitne efekty w wybranych dziedzinach wiedzy. Bywa apodyktyczny, uznaje się za człowieka kompetentnego w dowolnym zagadnieniu i często nie zna społecznego postrzegania swojej postaci, dlatego jest unikany w swoim środowisku. Bywa niekonsekwentny, nie potrafi jasno zdeklarować jednej opinii i umie znienacka wycofać się tuż przed zdobyciem celu, częstokroć ima się przeróżnych profesji. To osoba bezpośrednia, z łatwością nawiązuje kontakty, prawdomówność to jego najtrafniejszy przydomek, jednak często nie wystarcza mu umiaru. To jednostka towarzyska, ubóstwia obcować z towarzyszami, jego zwykłe gesty zakrawają na egzotyczne przedstawienie, ale częstokroć uwielbia ogłaszać oceny mało powściągliwe. To osobnik konsekwentny, mozoli się bez nieskutecznych sprintów, przeciwności nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak momentami zbyt przyzwyczaja się do poprzednio opracowanych pomysłów.
To osoba wesoła, w każdym wypadku zerka z optymizmem przed siebie, popełnione błędy ocenia jako kopalnię pożytecznego doświadczenia, zatem bardzo dobrze spełnia się w sprawach obarczonych niebezpieczeństwem. Bywa beztroski, uważa się za niepokonaną oraz nie troszczy się o staranność zleconych mu zadań, mimo że czasem naprawdę sprzyja mu fart. To jednostka żywiołowa, zniechęca go nieobecność wyników swoich obecnych prac, wszelki problem chce rozwikłać natychmiast i zmęczony obserwowaniem ludzkiej niezdarności życzy sobie często zrobić coś na własną rękę. To osobnik zaradny, postanowienia obiera na podstawie osobistych przemyśleń, więc bezsensem jest oczekiwanie, iż wykona wydane mu dyrektywy. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przeświadczony, że ciągła, nieco wariacka jazda na oślep też może stanowić jakiś plan na egzystencję i nie trzeba przesadnie przesadzać z permanentnym panowaniem nad sobą. Uwielbia zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, ochoczo urzeczywistnia wielkie innowacje i przełomy oraz nie unika rozpoczynania sporów. Jest to osoba kompromisowa, dysponuje niezwykle bacznym i wieloaspektowym umysłem i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, a więc jest organizatorem filantropijnym ubiegającym się o wolność ludzi represjonowanych. To jednostka dalekowzroczna, próbuje nie reagować innstynktownie, cierpliwie przepatruje istniejące antycypacje i zapisy oraz nie polega na konceptach utworzonych niestarannie. Bywa człowiekiem prostolinijnym, ubóstwia wykorzystywać proste i sprawdzone rozwiązania, albowiem malkontenctwo uważa za trywialne marnowanie żywota i nie pragnie tracić energii na knowania. Bywa ksenofobiczny, żąda nienagannego realizowania swoich rozkazów, jego znajomi mają obowiązek osądzać rzeczywistość tak samo jak on, toteż umie dogadać się wyłącznie z porównywalnym do niego radykałem. Jest to osoba dzielna, bardzo rzadko lęka się nieprzewidzianych przeszkód, gdyż dąży do tego, by nie zastanawiać się nad strachem i uwielbia pracować energicznie. Jest to jednostka wyrafinowana, para się zbytkownymi zabawami i czuje upodobanie do pozostawania w kontakcie z muzyką, a zatem uszczęśliwiony jest jako właściciel pokaźnego mienia.

Pozostałe określenia trafnie określające tego człowieka to także: niepohamowany, kochliwy, skuteczny, zgryźliwy, rozkojarzony, hojny, zdolny, wybuchowy, szalony, groźny, rozhisteryzowany, grubiański, nadgorliwy, zwycięski, gorliwy, ofiarny, nietaktowny, pyszałkowaty, nieugięty, rozmowny, tępy, antypatyczny, surowy, charyzmatyczny, miły, gościnny, wyemancypowany oraz stuknięty.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: sztangista, policjant, ortopeda, łyżwiarz, monter, elektryk, instalator, ciężarowiec, futbolista, piłkarz, mechanik, bramkarz, pilot i lekkoatleta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anduła Dariusz - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Belle Monique La - (1980-) - rumuńska aktorka w filmach erotycznych.
 • Costa Rui - (1972-) - portugalski sportowiec, piłka nożna.
 • Dexter Aubrey - (1898-1958) - aktor angielski.
 • Dębiec Michał - (1984-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Halbach Bertha Krupp von Bohlen und - (1886-1957) - przemysłowiec niemiecka.
 • Hensel Witold - (1917-2008) - archeolog, prehistoryk, profesor, polityk.
 • Lamar Shay - (1983-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Lambert Christopher - (1957-) - aktor francuski.
 • Luft Joey - (1955-) - syn Sidneya Lufta i Judy Garland.
 • Meri Lennart - (1929-2006) - estoński polityk, dziennikarz, publicysta.
 • Montagu Ewen - (1901-1985) - brytyjski oficer wywiadu, pisarz, prawnik, sędzia.
 • Nagata Anna - (1982-) - aktorka japońska.
 • Oziemczuk Kamil - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Przystawski Tadeusz - (1905-1978) - aktor, reżyser, dyrektor teatru.
 • Słonicka Halina - (1931-) - śpiewaczka,.
 • Śmietana Jarosław - (1951-2013) - muzyk jazzowy, gitarzysta, kompozytor.
 • Tokarski Julian - (1883-1961) - mineralog, gleboznawca.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.