Baran, 27 marca - Mężczyzna

Baran, 27 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny mężczyzna baran urodzony dnia 27 3 uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest zdrojem rozmaitych pomysłów, jego banalne poruszenia wyglądają jak ekstrawagancka forma sztuki, jednakże częstokroć niestety nie potrafi zamilknąć w odpowiedniej chwili. Często bywa niecierpliwy, w mig nudzi się licznymi koncepcjami, momentalnie zniechęca się do działań narzucających konieczność intensywniejszego skupienia, toteż praca zwykle nie jest dla niego źródłem radowania się. Bywa niesłowny, zachwyca się chwilą obecną, prognozowanie konsekwencji swoich dokonań pozostawia pozostałym, zatem częstokroć jest sprytny tylko po szkodzie. Jest to jednostka ciekawa, rzeczywistość jest dla niego obszerną kartoteką, dlatego w każdym wypadku podejmuje próby, by zajrzeć za horyzont i osiąga imponujące efekty w ulubionych zagadnieniach. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do celu, pracuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak źle wytrzymuje szybko przeistaczające się warunki. Charakteryzuje się agresywnością, ochoczo zaczyna utarczki i śpieszy odważnie przed siebie. Bywa osobą chwiejną, jego przekonania i postawy często są niejednoznaczne i umie gwałtownie zniechęcić się na chwilę przed osiągnięciem mety, a więc niezwykle kiepsko radzi sobie jako głowa rodu lub mentor. Cechuje się cierpliwością, potrafi być wielkodusznym i wrażliwym kumplem, umie zdobyć sprawność w dziedzinach wymagających długookresowej praktyki i w ogólniau częstokroć uzyskuje dobre stopnie. To osobnik bezpośredni, bez trudu buduje przyjacielskie stosunki, nie cierpi używać eufemizmów, lecz na nieszczęście, niejednokrotnie mówi nadmiernie otwarcie. Często bywa władczy, pragnie okiełznać całą kulę ziemską i uważa za zagrożenie ludzi nieaprobujących jego stanowiska, więc jest unikany w swoim otoczeniu. Bywa egoistyczny, inne osoby muszą rozplątywać jego kłopoty i nie absorbuje go rozwój pozytywnych związków z kolegami. To osobnik aktywny, nie lęka się wysiłku i wyzwania pokonuje przebojowo.
To jednostka zaradna, autentycznie kocha nieskrępowaną niezależność decydowania, a zatem rozczaruje cię uważanie, iż będzie przestrzegał twoich zaleceń i ograniczeń. Częstokroć bywa nietolerancyjny, żąda precyzyjnej realizacji swoich instrukcji, na całym całym globie wyłącznie on widzi rzeczy należycie, zatem potrafi znaleźć porozumienie jedynie z pokrewnym do niego fanatykiem. To osoba gwałtowna, irytują go niejasne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozpatrywania, od razu adaptuje się do potrzeb sytuacji i pokazuje należyty kierunek bardziej niemrawym od siebie. To człowiek zdecydowany, zmierza do finału bez nieuzasadnionych rozterek, umie wymusić zrealizowanie zarządzonych zarządzeń oraz nie unika rozpoczynania sprzeczek. Często bywa nieroztropny, nie boi się przeciwności i wykonuje pracę częstokroć naprędce i niezbyt precyzyjnie, pomimo tego że czasami naprawdę dopisuje mu los. Jest to osobnik szykowny, jest zachwycony chyżymi, sportowymi wozami i jego publiczne obyczaje są zawsze idealne, dlatego mnogość kapitału niezmiernie udogadnia mu toczenie żywota korespondującego z jego osobowością. Znamionuje się tolerancyjnością, posiada bardzo baczny i wszechstronny umysł i raduje go różnorodność życia i wspólników, więc nie znosi u partnerów wyłącznie niedostatku wielkoduszności. Jest to jednostka dzielna, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nietypowymi trudnościami, gdyż dokłada starań, by nie krążyć myślami dookoła lęku i dowolne przeszkody raczej nie trwożą go. Jest to osoba pogodna, w każdym wypadku zerka z optymizmem w przyszłość, obawa przed uczynieniem gafy nie obezwładnia go, toteż świetnie sprawdza się w sprawach obarczonych niebezpieczeństwem. Bywa prostolinijny, nie lubuje się w nadętych ornamentach i popisach, bowiem ceni treściwość i jasność i za istotniejsze uznaje konkretne przeznaczenie wszelkich projektów aniżeli ich kształt. To człowiek impulsywny, ucieleśnia sobą dosyć bezsensowny światopogląd, że niby niespójne działania też potrafią dostarczać wyników i należy sobie zezwolić na nieposkromione przeżywanie przeżyć i uzewnętrznianie się. To osobnik ostrożny, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, z uwagą przegląda dostępne bazy danych i prognozy oraz nie polega na konceptach wykonanych niestarannie.

Pozostałe cechy poprawnie opisujące niniejszego człowieka to również: wygodnicki, łatwowierny, brutalny, uroczy, antypatyczny, skuteczny, denerwujący, witalny, charyzmatyczny, narcystyczny, nieuprzejmy, krytykancki, lubieżny, niepohamowany, ambitny, bezlitosny, destrukcyjny, rzutki, bałaganiarski, surowy, sprytny, natarczywy, niezrównoważony, gorliwy, rozmowny, bezpruderyjny, potężny i bałaganiarski.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: monter, piłkarz, bramkarz, ortopeda, zapaśnik, żołnierz, anestezjolog, pilot, elektryk, ciężarowiec, policjant, sztangista oraz kulturysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Biełowa Irina - (1963-) - rosyjska sportowiec, lekkoatletyka, wielobój.
 • Bugno Alessio - (1990-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Cruze James - (1884-1942) - amerykański reżyser filmowy.
 • Gromba Łukasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jaszyn Aleksandr J - (1913-1968) - poeta rosyjski.
 • Makowiecki Tadeusz - (1900-1952) - krytyk literatury, historyk literatury i sztuki.
 • Mann Golo - (1909-1994) - niemiecki historyk, publicysta.
 • McCarthy Henry - (1906-1993) - aktor angielski.
 • Mitchell Elizabeth - (1970-) - aktorka amerykańska.
 • Morozewicz Józef - (1865-1941) - mineralog, petrograf, profesor.
 • Pason - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Paštiková Michaela - (1980-) - czeska sportowiec, tenis ziemny.
 • Rakoczy Franciszek II - (1676-1735) - książę Siedmiogrodu 1704-, książę Węgier 1705-.
 • Rohe Ludwig Mies van der - (1886-1969) - architekt niemiecki.
 • Schneider Maria - (1952-) - aktorka francuska.
 • Stachurski Władysław - (1945-2013) - sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Swanson Gloria - (1899-) - aktorka amerykańska.
 • Venditti Giovanbattista - (1990-) - włoski sportowiec, rugby.
 • Weixler Dorrit - (1892-) - aktorka niemiecka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.