Baran, 26 marca - Mężczyzna

Baran, 26 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny pan baran urodzony w dniu 26 3 to jednostka błyskotliwa, jest autentycznym aktywistą, bardzo uwielbia zwracać na siebie uwagę, jednakże na nieszczęście umie również uważać się za krynicę mądrości. Bywa niesłowny, opiera się na przeczuciach, prognozowanie następstw swoich czynów zostawia pozostałym, dlatego zdarza się mu popadać w niezwykle ciężkie kłopoty. Bywa samolubny, jest zupełnie zafiksowany na sobie, cechuje go deficyt uczuciowości i inne osoby muszą rozwikływać jego zmartwienia. Częstokroć bywa niezdecydowany, nie potrafi trwać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i często nie umie skończyć rozpoczętych zadań, dlatego niezmiernie trudno wszczyna się z nim dyskusje. To człowiek władczy, działa niczym hultaj i nie lęka się osądu swojego postępowania, a zatem jest wyobcowany w swoim otoczeniu. Bywa nadpobudliwy, wymóg poczekania na wynik jest dla niego ogromną mordęgą, jako student częstokroć nie potrafi wytrwać spokojnie na zajęciach, a więc praca z reguły nie jest dla niego źródłem radości. To jednostka szczera, jest rozchwytywany w grupie, prawdomówność to jego najtrafniejsza nazwa, jednak w dodatku nie umie być powściągliwy. Bywa agresywny, pragnie dostrzegać natychmiastowe efekty, jawi się prawdziwym łobuzem i zdecydowanie walczy z przeciwnościami. Cechuje się cierpliwością, konsekwencja w posuwaniu się do celu często pomaga mu osiągnąć sukces, częstokroć ekscytuje go wędkarstwo i często jest świetnym wychowawcą. To osoba ciekawska, chce dowiedzieć się więcej niż pozostałe umysły, toteż zawsze próbuje spojrzeć za horyzont oraz jest odpowiedni na doskonałego badacza. Jest to człowiek energiczny, lubi żyć w bezustannym ruchu, aktywizuje współpracowników swoją nieposkromioną siłą i ubóstwia tworzyć nowatorskie projekty. Charakteryzuje się metodycznością, ukazuje opanowanie i determinację, potrafi się należycie inspirować, jednak marnie radzi sobie z dynamicznie przeistaczającymi się warunkami.
To jednostka żywiołowa, zazwyczaj zabiera się za działanie momentalnie i bez wahania i denerwuje go konieczność czekania na czyjeś decyzje. Jest to osobnik tolerancyjny, ochoczo przyswaja wiedzę o nowych i pasjonujących sprawach i nie kręci go przekonywanie kompanów do swoich poglądów, więc jest działaczem społecznym dopominającym się o swobodę osób marginalizowanych. Jest to człowiek wysublimowany, swoją siedzibę zagospodarowuje z iście wielkopańską pomysłowością i jego publiczne zasady są w każdym wypadku perfekcyjne, zatem wniebowzięty jest jako szafarz dużej fortuny. Bywa jednostką niewyrafinowaną, pragnie wykorzystywać stereotypowe i sprawdzone rozwiązania, ponieważ dla niego liczą się nade wszystko rezultaty i za istotniejszą uznaje racjonalną funkcję każdych rzeczy niż ich wygląd. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi instruować osoby w pobliżu, jego wspólnicy mają oceniać wszystko dokładnie jak on, toteż umie dojść do ładu tylko z porównywalnym do niego maniakiem. Jest to osobnik stanowczy, zmierza do finału bez zbędnych rozterek, w razie potrzeby odważnie i pragmatycznie argumentuje swoje sądy oraz nie zrzeka się ucieleśniania długookresowych planów dla chwilowego i zwodniczego komfortu. Częstokroć bywa beztroski, ubóstwia bezsensownie kozaczyć i wykonuje pracę często pośpiesznie i niespecjalnie sumiennie, pomimo tego że zna tę swoją wadę. Jest to człowiek rozważny, to przezorny i wytrawny planista, układa przemyślane harmonogramy oraz nie wierzy koncepcjom wykonanym niestarannie. To osoba wesoła, niezachwianie polega na swoim dobrym losie, uwielbia uczyć się nieznanych zagadnień, dlatego świetnie sprawdza się w zadaniach obciążonych ryzykiem. To jednostka nieustraszona, potrafi wykonać sprawy niewykonalne dla innych ludzi, bowiem umie przezwyciężyć własny strach i jakiekolwiek przeszkody zwykle nie trwożą go. Jest to osobnik pobudliwy, pokazuje wyraźnie światu, że na pozór nieuporządkowane działania też potrafią zapewniać wyniki i częstokroć nasze naturalne zachowania wykazują największą sprawność. To człowiek samodzielny, unika wykonywania odgórnych nakazów, więc niech ci nie roi się, iż usłucha wydanych mu poleceń.

Pozostałe przymioty adekwatnie odzwierciedlające ową jednostkę to również: gniewny, szarmancki, niegrzeczny, zuchwały, bezduszny, waleczny, destrukcyjny, zrzędliwy, kochliwy, przyjazny, miły, potężny, narwany, uśmiechnięty, humorzasty, medialny, nieugięty, ruchliwy, ufny, bezładny, dogmatyczny, wyzwolony, łatwowierny, nieokiełznany, podły, rozrzutny oraz gorliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: policjant, elektryk, futbolista, kulturysta, tenisista, chirurg, ciężarowiec, sportowiec, bramkarz, terapeuta, sztangista i bokser.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Albetz Otto - (1903-1958) - niemiecki dyplomata, oficer S Urodzony Schwetzingen.
 • Askew Luke - (1932-2012) - aktor amerykański.
 • Czechowski Robert - (1960-) - aktor.
 • Donati Massimo - (1981-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Hansson Catherine - (1956-) - aktorka szwedzka.
 • Housman Alfred Edward - (1859-1936) - angielski poeta, filolog klasyczny.
 • Hudson Gary - (1956-) - aktor amerykański.
 • Hurwitz Adolf - (1859-1919) - matematyk niemiecki.
 • Nimoy Leonard - (1931-2015) - amerykański aktor, reżyser.
 • O'Connor Sandra Day - (1930-) - amerykańska prawnik, sędzia.
 • Patou Candice - (1947-) - aktorka francuska.
 • Pertek Jerzy - (1920-1989) - pisarz marynista, publicysta, teoretyk literatury, tłumacz.
 • Radziszewski Dariusz - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Richards Evan - (1970-) - aktor amerykański.
 • Rinaldi Pietro - (1972-) - włoski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Schlechter Emanuel - (1906-1943) - scenarzysta, autor tekstów piosenek.
 • Sieradzki Janusz - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Thompson Bejnamin - (1753-1814) - amerykański fizyk, wynalazca.
 • Warlock Billy - (1961-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.