Baran, 24 marca - Mężczyzna

Baran, 24 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny mężczyzna baran urodzony w dniu 24 3 to jednostka otwarta, potrafi natychmiast przełamać lody, lubi przemawiać bez owijania w bawełnę, lecz niestety, niekiedy wypowiada się przesadnie bezpośrednio. To człowiek cierpliwy, częstokroć ekscytuje go wędkarstwo, cierpliwość w dochodzeniu do celu często pomaga mu osiągnąć finansowy dobrobyt i umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym kompanem. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wszelkie wydarzenia winny krążyć dookoła jego postaci, jest bezgranicznie skupiony na sobie i cechuje go niedobór emocjonalności. Lubi zachowywać się agresywnie, chętnie prowadzi sprzeczki, urzeczywistnia ambitne przedsięwzięcia i pragnie uzyskiwać natychmiastowe wyniki. To osoba towarzyska, jest urodzonym społecznikiem, jego proste czynności sprawiają wrażenie egzotycznego baletu, aczkolwiek częstokroć ubóstwia ogłaszać sądy niezbyt powściągliwe. Często bywa niezdecydowany, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi zobowiązaniami i częściej od innych modyfikuje osąd odnośnie sposobu swojej aktywności, częstokroć drażni swoich współpracowników. To osobnik energiczny, dysponuje nieograniczonymi zasobami energii, tyra jak maszyna i nie umie wytrzymać w bezruchu. Bywa osobą niespokojną, każdy rezultat własnych działań chce widzieć błyskawicznie, nie potrafi usiedzieć nad jednym zadaniem dłużej niż kilka minut, dlatego często ma poważne problemy z realizowaniem zamierzeń. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez niepotrzebnych sprintów, trudności nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, rozkoszuje się chwilą, przydarza się mu pomijać najważniejsze rzeczy, a więc zdarza się mu wpadać w niezmiernie stresujące opały. Bywa apodyktyczny, nie lubi osądzania swoich koncepcji i czyjś opór nie posiada dla niego wagi, toteż jest niepopularny w swoim środowisku. Jest to człowiek wścibski, życie jest dla niego potężną książnicą, więc wabią go kwestie ekstrawaganckie i niekonwencjonalne oraz otrzymuje wyśmienite efekty w preferowanych zagadnieniach.
To osobnik niefrasobliwy, ubóstwia niepotrzebnie ryzykować i pracuje często pospiesznie i niespecjalnie sumiennie, chociaż czasami naprawdę sprzyja mu fart. Jest to jednostka pobudliwa, dłuższe oglądanie go popycha do przeświadczenia, iż pozornie nieskładne działania też potrafią dostarczać wyników i nie można nazbyt przeginać z nieustannym opanowaniem. Charakteryzuje się kompromisowością, nie unika dziedzin nowych i rozbieżnych od uprzednio doświadczonych i nie bawi go przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, a zatem bywa wolontariuszem dobroczynnym walczącym o równouprawnienie ludzi wykluczonych. Jest to jednostka przewidująca, stroni od nieprzemyślanych aktywności, wnikliwie przegląda istniejące dane statystyczne i predykcje oraz śpieszy ku dostatkowi z wolna, ale metodycznie. Bywa osobą prostolinijną, uwielbia używać rutynowych i wypróbowanych strategii, bowiem dzielenie włosa na czworo uważa za zwyczajne tracenie energii i na centralnej pozycji umiejscawia realny zysk. Cechuje się optymizmem, promieniuje zdrowym zapałem, pragnie uczyć się nieznanych spraw, zatem doskonale radzi sobie w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem. To człowiek szykowny, poświęca się luksusowym rozrywkom i doznaje upodobania do przestawania ze sztuką, dlatego częstokroć postrzega się za arbitra odpowiedniej stylistyki. To osobnik niezależny, autentycznie kocha się w totalnej autonomii decydowania, a więc niech ci nie roi się, że będzie respektował twoje przykazania i restrykcje. To jednostka szybka, często jest lokomotywą całego kolektywu pracowniczego i denerwują go wieloznaczne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego badania. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, wkurzają go osoby o odrębnych opiniach, jego partnerzy mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak on, a zatem prędko zniechęca do siebie pozostałych ludzi. Jest to osobnik nieustraszony, niezwykle rzadko obawia się nieprzewidzianych przeszkód, albowiem pracuje nad tym, by przeważnie nie lękać się na zapas i okazuje pokaźną samokontrolę. Jest to jednostka zdecydowana, w realizacji własnych celów umie być bardzo konsekwentny, czasem zupełnie bezwzględny, gdy trzeba, nieustępliwie i pragmatycznie udowadnia swoje oceny oraz nie boi się wszczynania utarczek.

Inne cechy odpowiednio określające przedstawianego człowieka to również: ofiarny, zwariowany, łatwowierny, szalony, nieokiełznany, bezduszny, lubieżny, niezrównoważony, ujmujący, rozhisteryzowany, awanturniczy, bałaganiarski, bezpruderyjny, tyrański, słodki, lubiany, groźny, bezwzględny, bezlitosny, podły, sprytny, rozkojarzony, nadgorliwy, ruchliwy, ordynarny, bezczelny, entuzjastyczny, apodyktyczny i nieokrzesany.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: lekkoatleta, bramkarz, żandarm, biegacz, instalator, farmaceuta, żołnierz, ciężarowiec, anestezjolog, zapaśnik oraz terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arbuckle Fatty - (1887-1933) - aktor amerykański.
 • Barbera Joseph - (1911-2006) - amerykański rysownik, twórca filmów animowanych.
 • Carradine Robert - (1954-) - aktor amerykański.
 • Chamiec Zygmunt - (1882-1948) - finansista, pionier polskiej radiofonii.
 • Cuclin Dimitrie - (1885-1978) - rumuński kompozytor, teoretyk muzyki, pedagog.
 • Drechsler Hanno - (1931-2003) - polityk niemiecki.
 • Ermey R Lee - (1944-) - aktor amerykański.
 • Hainsey Ron - (1981-) - amerykański sportowiec, hokej na lodzie.
 • Hamerling Robert - (1830-1889) - poeta austriacki.
 • King Rufus - (1755-1827) - polityk amerykański.
 • Kisnorbo Patrick - (1981-) - australijski sportowiec, piłka nożna.
 • Koziorowicz Krzysztof - (1957-) - trener koszykówki.
 • Maillart Louis - (1817-1871) - kompozytor francuski.
 • Niedźwiecki Marek - (1954-) - dziennikarz radiowy.
 • Nowicki Czesław - (1928-1992) - dziennikarz, prezenter pogody.
 • Nowikow-Priboj Aleksiej S - (1877-1944) - pisarz rosyjski.
 • Pravaz Charles Gabriel - (1791-1857) - francuski lekarz, chirurg ortopeda.
 • Valverde María - (1987-) - aktorka hiszpańska.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.