Baran, 23 marca - Mężczyzna

Baran, 23 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny pan baran urodzony dnia 23 3 jest to osoba energiczna, wypoczywa dynamicznie, płonie niezwykłym światłem i jest bardzo wydajny w działaniu. To osobnik otwarty, jego otwartość przynosi mu powodzenie w towarzystwie, nienawidzi krążyć dookoła tematu, lecz niestety, nieraz mówi zbyt bezpośrednio. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest gejzerem najrozmaitszych koncepcji, jego banalne gesty pobrzmiewają wymyślną inscenizację, ale na nieszczęście potrafi też uważać się za krynicę mądrości. Jest to człowiek wytrwały, umie nabyć mistrzostwo w dziedzinach wymagających długookresowej praktyki, w liceum częstokroć osiąga bardzo dobre wyniki i umie wnikliwie słuchać czyichś opowieści. Jest to jednostka dominująca, uważa się za osobę fachową w każdym zagadnieniu i często nie zdaje sobie sprawy z publicznego postrzegania swojej postaci, więc częstokroć przeistacza się w odosobnionego i niepopularnego szefa. Jest to osobnik niecierpliwy, wszelki skutek własnych prac pragnie widzieć w jednej chwili, często jest impulsywnym kompanem, zatem wysiłek zwykle nie bywa dla niego okazją do radości. Bywa egoistyczny, do celów potrafi zmierzać chociażby przez ludzką krzywdę i nie zważa na potrzeby pozostałych ludzi. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie boi się o przyszłość, robocie i nauce poświęca się zazwyczaj niezbyt ochoczo, a zatem rzadko kiedy uzyskuje ogromny finansowy dobrobyt. Bywa jednostką chwiejną, częstokroć nie wystarcza mu hartu ducha i ciężko jest mu obstawać przy podjętych decyzjach, dlatego niezmiernie słabo radzi sobie jako rodzic lub pedagog. Uwielbia zachowywać się agresywnie, ubóstwia rywalizować, wdraża w czyn szalone zamierzenia i choćby astronomiczne utrudnienia nie umieją go zatrzymać. Jest to osoba dociekliwa, wypełnia go głód mądrości, toteż zawsze zostaje w nim szczeniacki dar do dziwienia się życiu oraz kwalifikuje się na wybitnego pracownika naukowego. Cechuje się konsekwencją, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak źle radzi sobie z prędko przeobrażającymi się warunkami.
Znamionuje się nierozważnością, uwielbia bezcelowo narażać się i niekiedy umie nie zwrócić uwagi na nieomal bezsporne zagrożenie, pomimo tego że wie o tym swoim ograniczeniu. To osobnik kompromisowy, ma niezwykle wścibską i wielostronną umysłowość i cieszy go urozmaicenie otoczenia i wspólników, a więc próbuje unikać zaślepionych fanatyków zaaferowanych głoszeniem jedynie słusznych poglądów. To człowiek wyrafinowany, jest zachwycony chyżymi, wyczynowymi autami i lubi zachowywać się z arystokratyczną dystynkcją, więc ukontentowany jest jako właściciel pokaźnej fortuny. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, irytują go osoby o innych orientacjach politycznych, jego współtowarzysze muszą osądzać rzeczywistość tak samo jak on, zatem momentalnie zraża do siebie normalnych ludzi. Jest to osoba gwałtowna, często jest napędem całego zespołu wykonawczego i męczy go wymóg czekania na cudze postanowienia. Charakteryzuje się niezależnością, nie lubi jakichkolwiek dogmatów i restrykcji, toteż rozczaruje cię przewidywanie, że wykona wydane mu pouczenia. To osobnik pobudliwy, staranniejsze oglądanie go skłania do przeświadczenia, iż bezustanna, odrobinkę stuknięta jazda na oślep też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i należy sobie zezwolić na nieujarzmione smakowanie odczuć i wyrażanie się. Uwielbia zachowywać się stanowczo, konkretnie i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, z pasją wprowadza w życie potężne innowacje i przewroty oraz nie daje się zdezorientować. To jednostka wesoła, mocno wierzy w swoje szczęście, popełnione gafy postrzega jako skarbnicę pożytecznej wiedzy, dlatego nie traci odwagi nawet w trudnych sytuacjach. Znamionuje się rozwagą, to przezorny i odważny przywódca, bierze pod uwagę różnorodne scenariusze posunięć i dąży ku sukcesowi z namysłem, jednakże konsekwentnie. Bywa prostolinijny, nie lubuje się w formalnych popisach i ornamentach, bo dla niego wartość mają przede wszystkim rezultaty i nie chce przepuszczać żywota na podchody. To osoba dzielna, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bowiem stara się nie powracać myślami do lęku i jawi się innym ludziom nieugiętą górą.

Pozostałe określenia prawidłowo opisujące wspomnianego człowieka to również: asertywny, entuzjastyczny, witalny, tępy, zwycięski, apodyktyczny, antypatyczny, gadatliwy, wybuchowy, żarliwy, podejrzliwy, nieugięty, bałaganiarski, pociągający, rozhisteryzowany, wyzywający, lubieżny, rozrzutny, ujmujący, grubiański, awanturniczy oraz gościnny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: elektryk, futbolista, dentysta, anestezjolog, tenisista, ciężarowiec, mechanik, terapeuta, zapaśnik, farmaceuta, ortopeda, chirurg, piłkarz, instalator, sportowiec i bokser.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boxhall Joseph - (1884-1967) - brytyjski marynarz, czwarty oficer na statku pasażerskim "Titanic".
 • Braun Werner von - (1912-1977) - niemiecki konstruktor pocisków rakietowych.
 • Buehrle Mark - (1979-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Buxton Sarah - (1965-) - aktorka amerykańska.
 • Hering Pierre - (1874-1963) - generał francuski.
 • IV Jesse Lewis - (1981-) - amerykański aktor komediowy.
 • Iwaniuk Rafał - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jacobs Anthony - (1918-1993) - aktor angielski.
 • Jordan Krystal - (1986-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kokoszka Marcin - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leighton Roberta - (1953-) - aktorka amerykańska.
 • Malone Moses - (1955-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Niewiarowski Ireneusz - (1952-) - rolnik, polityk.
 • Ober Philip - (1902-1982) - aktor amerykański.
 • Pisiemski Aleksiej F - (1821-1881) - pisarz rosyjski.
 • Rozrzutny Bolesław III - (1291-1352) - Szczodry, książę brzesko-legnicki 1296-1342, książę wrocławski 1296-1311.
 • Rush Valentine - (1979-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Smith Art - (1899-1973) - aktor amerykański.
 • Sobota Grzegorz - (1982-) - aktor.
 • Zych Józef - (1938-) - prawnik, działacz ludowy, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.