Baran, 21 marca - Mężczyzna

Baran, 21 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny pan baran urodzony w dniu 21 3 częstokroć bywa niesolidny, zachwyca się chwilą, przydarza się mu zaniedbywać fundamentalne sprawy, dlatego często jest mądry dopiero po ptokach. Jest to jednostka cierpliwa, upór w dążeniu do finału częstokroć pomaga mu osiągnąć finansowy dobrobyt, często jest doskonałym opiekunem i w minionych stuleciach umiałby być mnichem kaligrafującym szacownych kodeksach. To człowiek niecierpliwy, konieczność czekania na efekt jest dla niego niesłychaną męczarnią, nie potrafi usiedzieć nad jednym zagadnieniem przez cały dzień, zatem praca zwykle nie jest dla niego okazją do zadowolenia. Uwielbia zachowywać się towarzysko, opowiada o swoich najbłahszych myślach, nosi w duchu nieograniczony zasób opowiadań, lecz umie również denerwować paplaniem bez przerwy o określonym temacie. Jest to osoba szczera, bez problemów nawiązuje kontakty, nie znosi krążyć dookoła tematu, jednakże na dodatek nie umie być delikatny. Lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich towarzyszy posiada stosunek absolutnie przedmiotowy i wszelkie sytuacje powinny obracać się wokół jego ego. Bywa zmienny, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i częstokroć nie umie dokończyć rozgrzebanych zadań, dlatego niezwykle trudno prowadzi się z nim dyskusje. Jest to osobnik przedsiębiorczy, mozoli się niby koparka i bardzo dobrze daje sobie radę ze stresującą robotą. Cechuje się zdyscyplinowaniem, okazuje konsekwencję i samodyscyplinę, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak potrafi być nadto oficjalny w nietypowych okolicznościach. Często bywa autokratyczny, jest autentyczną personifikacją szeryfa i nie martwi się osądem swojego sposobu bycia, a więc marnie sprawdza się w trakcie grupowych czynności. Bywa kłótliwy, dzielnie walczy z trudnościami, jest straszny w stosunku do oponentów i gwałtownie przypuszcza szturm na znajdujące się na swej trasie szlabany. To jednostka dociekliwa, pragnie zrozumieć więcej aniżeli inne umysły, więc na stałe zostaje w nim dziecięca zdolność do dziwienia się rzeczywistości oraz częstokroć para się tajemniczymi zainteresowaniami.
Jest to osoba wyrafinowana, swoją siedzibę wyposaża z zaiste magnacką fantazją i jego społeczne zachowania są zawsze idealne, a zatem często postrzega się za arbitra odpowiedniego smaku. To człowiek spontaniczny, ukazuje zdecydowanie całemu globowi, iż wydawałoby się niezorganizowane działania też umieją zapewniać wyniki i należy sobie pozwolić na żywiołowe przeżywanie przeżyć i manifestowanie się. To osoba nieostrożna, uważa się za niezwyciężoną oraz czasami potrafi nie zauważyć nieomalże nie budzącego wątpliwości zagrożenia, chociaż zdaje sobie sprawę z tego swojego mankamentu. Jest to osobnik zaradny, postanowienia obiera na podstawie własnych przemyśleń, toteż rozczaruje cię oczekiwanie, że będzie respektował twoje bariery i pouczenia. Jest to człowiek bystry, odważnie wypada rozważaniami przed swoje otoczenie i ubóstwia dostrzegać przed sobą starannie wyznaczone cele. To jednostka kompromisowa, ma niezmiernie wścibską i wszechstronną psychikę i raduje go rozmaitość życia i kolegów, dlatego nie akceptuje u partnerów jedynie niedoboru wielkoduszności. Charakteryzuje się optymizmem, tryska pozytywnym żarem, również w klęsce usiłuje wykryć plusy, więc świetnie sprawdza się jako dzielny innowator. Bywa osobą nietolerancyjną, drażnią go ludzie o niezależnych przekonaniach, na całej całej planecie tylko on ocenia rzeczy odpowiednio, zatem częstokroć zaczyna konfrontacje ze znajomymi. To osobnik przezorny, stara się nie zachowywać się innstynktownie, rozpatruje rozmaite plany posunięć oraz nie wierzy projektom stworzonym w pośpiechu. Bywa jednostką prostolinijną, uwielbia posługiwać się prostymi i sprawdzonymi rozwiązaniami, ponieważ ceni lakoniczność i czytelność i na pierwszym miejscu kładzie faktyczną użyteczność. Jest to osoba śmiała, umie wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem pracuje nad tym, by nie krążyć myślami dookoła strachu i utrzymuje spokój bez względu na warunki. To człowiek stanowczy, z reguły żyje żywiołowo i żwawo, nie czuje oporu przed niszczeniem istniejącego porządku oraz nie pozwala się zdezorientować.

Inne atrybuty poprawnie portretujące niniejszą jednostkę to również: grubiański, charyzmatyczny, naturalny, tyrański, okropny, bezlitosny, wyemancypowany, podejrzliwy, zrzędliwy, podły, gniewny, bezkompromisowy, tępy, niegrzeczny, nadwrażliwy, zuchwały, słodki, zwariowany, szalony, krytyczny, żarliwy, bezduszny, nieokiełznany, pusty, lubieżny, bezładny i denerwujący.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: monter, futbolista, piłkarz, lekarz, policjant, kulturysta, sportowiec, sportowiec oraz farmaceuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bierła Roman - (1957-) - sportowiec, zapasy.
 • Bogusławska Aniela Wanda - (1918-) - artysta plastyk.
 • Castellani Daniel - (1961-) - argentyński trener siatkówki.
 • Ciach Daniel - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cirillo Bruno - (1977-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Curth Jeppe - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Davidson Jaye - (1968-) - aktor angielski.
 • Fidjestøl Ole Gunnar - (1960-) - norweski sportowiec, skoki narciarskie.
 • Gibson Lynda - (1956-) - aktorka australijska.
 • Hale Jonathan - (1891-1966) - kanadyjski aktor filmowy i telewizyjny.
 • Hardy Sam - (1883-1935) - aktor amerykański.
 • Hector Lucien - (1897-1968) - aktor francuski.
 • Hofmann Hans - (1880-1966) - amerykański malarz, pedagog, pochodzenia niemieckiego.
 • Kępczyńska Danuta - (1929-) - realizator filmów dokumentalnych.
 • Kordaszewski Michał - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ładyńska Joanna - (1956-) - aktorka.
 • Marr Jerzy - (1901-1962) - aktor.
 • Mikadze Giorgi - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mukerji Rani - (1978-) - aktorka indyjska.
 • Pinto Jair da Rosa - (1921-2005) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Preston Bobby - (1992-) - aktor amerykański.
 • Skalkottas Nikos - (1904-1949) - kompozytor grecki.
 • Stone Rose - (1945-) - muzyk amerykański.
 • Striełkow Igor - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wysocki Przemysław - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zoidze Irakli - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.