Wodnik, 06 lutego - Kobieta

Wodnik, 06 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Pani wodnik, która przyszła na świat dnia 6 2, to człowiek zdyscyplinowany, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, potrafi się prawidłowo mobilizować, jednak często nie umie wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. To jednostka błyskotliwa, jest wulkanem różnych pomysłów, jej proste gesty zakrawają na egzotyczny taniec, ale częstokroć niestety nie potrafi zamilknąć w sposobnym momencie. Charakteryzuje się lojalnością, jest uczciwym i rzetelnym podkomendnym, jest niezmiernie szanowana przez znajomych, jednakże jej spontaniczna sprawiedliwość umie powodować przypływy awersji. Jest to osobnik elokwentny, w bardzo wyrafinowany sposób wybiera zdania, ochoczo czyta, aczkolwiek często nie potrafi w akceptowalnym czasie przejść do sedna. Jest to osoba elastyczna, umie współdziałać nieomal z każdym człowiekiem, świetnie odnajduje się nawet w okolicznościach przemożnego stresu i zmieszanie to u niej samopoczucie autentycznie nieczęste. Bywa jednostką konwencjonalną, pragnie mieć kompletną odpowiedź na dowolną dającą się pomyśleć kwestię, jest dosyć sztywna mimo że zawsze także niezwykle uprzejma, a więc optymalne efekty uzyskuje w technologicznych zagadnieniach wyzutych z kuglarskich ozdób.
Jest to osoba stanowcza, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń potrafi być niezmiernie metodyczna, momentami na wskroś drapieżna, umie wymusić wykonanie wydanych dyspozycji oraz z radością wita wszelkie pozytywne zmiany w otoczeniu. Znamionuje się kompromisowością, potrafi przyjaźnić się z ludźmi o wielce różniących się przekonaniach i cieszy ją różnorakość rzeczywistości i współpracowników, dlatego usiłuje stronić od zaślepionych ekstremistów zaabsorbowanych wygłaszaniem najdoskonalszych dogmatów. Jest to jednostka niezależna, naprawdę kocha się w nieograniczonej autonomii decydowania, toteż niech ci nie roi się, że podda się komuś bez starcia. To osobnik wesoły, spodziewa się od życia nieznanych, pasjonujących doświadczeń, ubóstwia czerpać wiedzę o nowych sprawach, a zatem bardzo dobrze spełnia się w zadaniach obciążonych zagrożeniem. Cechuje się wysublimowaniem, ceni wykwintne napitki i potrawy i w każdym swoim działaniu stara się osiągać wirtuozostwo, zatem częstokroć uważa się za sędziego dobrego stylu. Jest to osoba obiektywna, w każdym wypadku podejmuje próby, by poznać ile tylko się da oraz wszelkie rzeczy chce zbadać po wiele razy, więc raczej jest ogólnie uważana za bezstronnego mediatora. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, to dalekowzroczny i ambitny strateg, uważnie analizuje istniejące predykcje i zapisy oraz dąży ku sukcesowi pomału, lecz systematycznie. To człowiek flegmatyczny, sfinalizowanie czegokolwiek o czasie to dla niej nierealna misja, umie wykroczyć poza każdy możliwy harmonogram, jakby upływanie dnia wcale nie dotykało jej istoty. To jednostka subtelna, można jej polecić realizację śmiałych zleceń, które wymagają potężnej ilości kurtuazyjnego wyczucia i ścierające się z nimi osoby przeważnie w mig skłaniają do wycofania się.

Pozostałe cechy kapitalnie wyrażające wspomnianego osobnika to także: ograniczony, wygodnicki, konformistyczny, ekscentryczny, nieznośny, gadatliwy, naiwny, lubieżny, zgaszony, kapryśny, uśmiechnięty, słodki, staranny, obłudny, nieuprzejmy, ponętny, dyplomatyczny, przyjazny, wspaniałomyślny, namówiony, schematyczny, elegancki oraz indywidualistyczny.
Zawodami, w których optymalnie będzie funkcjonował, są: ilustrator, sprawozdawca, introligator, badacz, naukowiec, malarz, powieściopisarz i księgarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bajor Jakub - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bălan Dan - (1979-) - piosenkarz mołdawski.
 • Cenci Beatrice - (1577-) - włoska patrycjuszka, Rzymianka.
 • Gląba Piotr - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gomułka Władysław - (1905-1982) - działacz partyjny, polityk.
 • Halston Troy - (1970-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Kowalczyk Kamil - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lipień Józef - (1949-) - sportowiec, zapasy, styl klasyczny.
 • Monasterski Artur - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Najimy Kathy - (1957-) - aktorka amerykańska.
 • Nowosz Zenon - (1944-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi 60, 100 m.
 • Szelig Alexander - (1966-) - niemiecki sportowiec, bobslej.
 • Wheatstone Charles - (1802-1875) - brytyjski fizyk, wynalazca.
 • Wietrzny Hanna - (1939-) - aktorka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.