Wodnik, 05 lutego - Kobieta

Wodnik, 05 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka urodzona w dniu 5 2 jest to osoba elastyczna, jeśli trzeba, umie zmajstrować śmigłowiec z tektury i drutu, nie gubi tygodni na bezpłodne gderanie i zamiłowanie do udoskonalania jest jej niezmienną własnością. Jest to człowiek sztywny, jest podobna do wehikułu bez zderzaków, jako element wspólnoty jest częstokroć wiarygodna, chociaż jednocześnie niezbyt lotna, dlatego optymalne rezultaty osiąga w matematycznych dziedzinach wiedzy pozbawionych krzykliwych ozdobników. Jest to osobnik ekstrawertyczny, pragnie obcować z przyjaciołami, niezmiernie uwielbia zwracać na siebie uwagę, ale często niestety nie potrafi zamilczeć w stosownym momencie. Charakteryzuje się elokwencją, dysponuje rozległym i chętnie użytkowanym słownikiem, lubi debatować w grupie o różnych problemach, aczkolwiek częstokroć trudno wycisnąć z niej zwarte i rzeczowe riposty. To jednostka szczera, koledzy są dla niej bardzo ważni, do związków małżeńskich podchodzi niezwykle na serio, jednakże jej wrodzona praworządność umie być przyczyną erupcji niechęci. Jest to człowiek metodyczny, potrafi rozsądnie zarządzać swoimi rezerwami, umie się dobrze motywować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach.
To osobnik wyrafinowany, ceni wyszukane napitki i strawy i jej publiczne maniery są zawsze bezbłędne, więc posiadanie gotówki niezmiernie udogadnia jej prowadzenie życia korespondującego z jej temperamentem. Jest to człowiek powolny, nie można jej przeważnie scharakteryzować jako uporządkowaną, guzdra się ze wszystkim tak niesłychanie, jakby w ogóle nie zabiegała o finał swoich działań. To jednostka obiektywna, usiłuje zrozumieć inne przekonania oraz nie ufa rozstrzygnięciom przedsiębranym pod wpływem emocji, toteż na ogół jest chwalona jako rozjemca. Cechuje się siłą, zrozumiale i starannie wyraża swoje oczekiwania, entuzjastycznie wdraża ogromne przełomy i modernizacje oraz nie stroni od wszczynania kłótni. Znamionuje się wesołością, emanuje pozytywnym dynamizmem, radują ją zaskakujące przygody i przeżycia, zatem wyśmienicie spełnia się w zadaniach obciążonych ryzykiem. Cechuje się dalekowzrocznością, podejmuje próby, by nie zachowywać się intuicyjnie, bierze pod uwagę różne grafiki posunięć oraz śpieszy ku sukcesowi z namysłem, lecz metodycznie. Jest to osoba taktowna, potrafi wyszukać skuteczne obejścia kłopotów, które dotyczą zagadnień bardzo delikatnych i z reguły załamują pozostałych ludzi. Charakteryzuje się tolerancyjnością, posiada niezwykle wścibski i wszechstronny umysł i osobników niepodobnych i dziwnych nie uważa z marszu za zagrożenie, a więc dokłada starań, by wystrzegać się narwanych radykałów zaabsorbowanych oznajmianiem najwspanialszych poglądów. Cechuje się zaradnością, nie cierpi realizowania odgórnych instrukcji, a zatem głupotą jest uważanie, iż ustąpi komuś bez pojedynku.

Inne określenia poprawnie charakteryzujące niniejszą jednostkę to też: elegancki, zdystansowany, jowialny, postępowy, nieufny, twórczy, lubiany, tajemniczy, obłudny, przenikliwy, wystraszony, zmysłowy, gorliwy, kochający, skąpy, ufny, wytrzymały, kapryśny, spostrzegawczy, pompatyczny, pociągający, oryginalny, roztropny, wyobcowany, nietaktowny, poukładany oraz bezpruderyjny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: plastyk, lektor, dziennikarz, pisarz, ilustrator, myśliciel, badacz, sprawozdawca, eksperymentator, archeolog i felietonista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bagiński Przemysław - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cannell Stephen J - (1941-2010) - amerykański scenarzysta, producent filmowy, aktor.
 • Carradine John - (1906-1988) - aktor amerykański.
 • Dziosa Sebastian - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Guest Christopher - (1948-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, muzyk, kompozytor.
 • Herba Kazimierz - (1916-1984) - tancerz, aktor, inspicjent.
 • Hunt Crystal - (1985-) - aktorka amerykańska.
 • Kakowski Aleksander - (1862-1939) - duchowny katolicki, arcybiskup metropolita warszawski, kardynał.
 • Kłos Romuald - (1956-) - aktor.
 • Linney Laura - (1964-) - aktorka amerykańska.
 • McMullen Clements - (1892-1959) - generał amerykański.
 • Olsen Trond - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sheen Michael - (1969-) - aktor walijski.
 • Tarasiuk Justyna - (1979-) - aktorka.
 • Topuzakow Elin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wood Barbara - (1961-) - reżyser filmów erotycznych.
 • Xtasty Spantaneeus - (1965-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Żabko Krystian - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.