Wodnik, 03 lutego - Kobieta

Wodnik, 03 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalna kobieta wodnik, która przyszła na świat w dniu 3 2, częstokroć bywa konwencjonalna, jej sposób bycia jest często rutynowy, jako przedstawiciel społeczności jest częstokroć wiarygodna, mimo że jednocześnie niespecjalnie lotna, zatem optymalne rezultaty otrzymuje w matematycznych przedmiotach wyzbytych szpanerskich ozdób. Charakteryzuje się szczerością, potrafi być prawdziwym kompanem lojalnym w kłopotach, zaangażowanie w związku jest dla niej sprawą oczywistą, aczkolwiek jej przyrodzony legalizm umie rodzić przypływy antypatii. Jest to osobnik wszechstronny, termin „niewykonalny” nie znajduje się w jej słowniku, potrafi radzić sobie w dowolnych warunkach i znamionują ją różne, ekstrawaganckie koncepcje. Cechuje się metodycznością, systematycznie podąża do finału, postępuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to jednostka komunikatywna, jej myśli przypominają skomplikowane struktury, jej wypowiedzi to faktyczne utwory artystyczne, ale częstokroć umie również wypowiadać prozaiczne dyrdymały. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest najważniejszym aktorem każdego party, eskorta ogromnej publiczności oznacza dla niej najlepszą zabawę, jednakże potrafi także męczyć paplaniem przez cały czas o określonej rzeczy.
Jest to człowiek powolny, jakiekolwiek plany funkcjonują dla niej tylko teoretycznie, do własnych zleceń ustosunkowuje się tak, jakby w ogóle nie troszczyła się o zamknięcie swoich prac. Jest to osoba radosna, emanuje zdrową siłą, lubi czerpać wiedzę o nieznanych dziedzinach, dlatego ochoczo bierze się za sondowanie niepoznanych wcześniej obszarów. Jest to człowiek kulturalny, nie obawia się zajmować się arbitrażem kłótni, które nasuwają potrzebę zastosowania twórczych i niejednokrotnie dosyć karkołomnych argumentów i okażą niemożliwe dla jej licznych prekursorów. To osobnik ostrożny, próbuje nie zachowywać się intuicyjnie, bierze pod uwagę rozmaite harmonogramy posunięć oraz pędzi ku dostatkowi wolno, lecz konsekwentnie. To osoba obiektywna, usiłuje wydźwignąć się ponad osobiste resentymenty i wszelkie kwestie pragnie przemyśleć kilkukrotnie, a więc na ogół jest chwalona jako arbiter. Jest to jednostka zdecydowana, wyśmienicie pojmuje swoje oczekiwania, umie wydębić załatwienie wydanych dyspozycji oraz radośnie podchodzi do wszelkich pomyślnych reform w otoczeniu. Znamionuje się tolerancyjnością, nie wadzą inne gusty i nie bawi jej nakłanianie kolegów do swoich poglądów, toteż jest wolontariuszem społecznym walczącym o wolność osób marginalizowanych. Cechuje się niezależnością, autentycznie kocha się w totalnej swobodzie decyzji, więc głupotą jest sądzenie, że będzie przestrzegała twoich restrykcji i dyrektyw. To osobnik wyrafinowany, podziwia prędkie, sportowe wozy i doznaje pociągu do stykania się z muzyką, a zatem mnogość kapitału niezwykle upraszcza jej wiedzenie egzystencji współgrającej z jej osobowością.

Pozostałe cechy adekwatnie obrazujące opisywanego człowieka to też: ociężały, wystraszony, liberalny, kapryśny, uprzejmy, wygodnicki, lubiany, obłudny, przystępny, zdystansowany, snobistyczny, twórczy, tkliwy, przyjacielski, nieelastyczny, słodki, uparty, dyplomatyczny, nieufny, atrakcyjny, rozmowny, zgaszony, oszczędny, bezbarwny, spostrzegawczy, indywidualistyczny, zręczny, ponętny oraz ograniczony.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: eksperymentator, plastyk, filozof, myśliciel, ilustrator, naukowiec, malarz, dziennikarz, bibliotekarz, introligator i poeta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alijew Ołeksandr - (1985-) - ukraiński sportowiec, piłka nożna.
 • Arkawin Helena - (1878-) - aktorka, reżyser.
 • Auster Paul - (1947-) - pisarz amerykański.
 • Bryden William - (1880-1972) - generał amerykański.
 • Burbon Joanna de - (1338-) - delfina francuska 1350-1364, królowa francuska 1364-1378.
 • Cayatte André - (1909-1989) - francuski reżyser filmowy.
 • Filho João Café - (1899-1970) - polityk brazylijski.
 • Garner Peggy Ann - (1932-) - aktorka amerykańska.
 • Geyton Charles Alwyne - (1895-) - generał australijski.
 • Głogowski Arkadiusz - (1973-) - aktor.
 • Ranaldo Lee - (1956-) - muzyk amerykański.
 • Rummenigge Michael - (1964-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Schlumpf Leon - (1925-) - polityk szwajcarski.
 • Schmeil Otto - (1860-1943) - biolog niemiecki.
 • Seydlitz Friedrich Wilhelm von - (1721-1773) - generał pruski.
 • Tarand Indrek - (1964-) - polityk estoński.
 • Vidmar Aurelio - (1967-) - australijski sportowiec, piłka nożna.
 • Wiśniewski Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka siatkowa.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.