Wodnik, 10 lutego - Kobieta

Wodnik, 10 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka, która przyszła na świat dnia 10 2, to jednostka towarzyska, jest pierwszą gwiazdą każdego party, uwielbia czarować swoich słuchaczy, jednak często ma również nadmiernie optymistyczne mniemanie o sobie. Jest to człowiek konwencjonalny, przypomina bolid bez amortyzatorów, improwizacja to dla niej niemal synonim błędnej postawy, dlatego nie jest lubianym społecznikiem. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dowieść swoje plany do zyskownego zwieńczenia, przeciwności nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak momentami zbytnio upiera się przy wcześniej wymyślonych projektach. Charakteryzuje się wszechstronnością, znamionują ją różne, odkrywcze koncepcje, potrafi współdziałać prawie z każdą osobą i konfuzja to u niej uczucie autentycznie osobliwe. Cechuje się elokwencją, pragnie zabierać głos powoli i niejednoznacznie, uwielbia imponować towarzyszom swoim szerokim zasobem wiedzy, ale częstokroć umie także formułować zwykłe brednie. To osobnik wierny, jest poważanym i sumiennym pracownikiem, do miłości odnosi się niezmiernie poważnie, jednakże często w tej spontanicznej przyjazności potrafi nie zaspokoić osobistych interesów.
To jednostka dalekowzroczna, wystrzega się lekkomyślnych działań, drobiazgowo układa najmniejsze ruchy oraz dąży ku sukcesowi wolno, lecz systematycznie. Znamionuje się szykownością, zajmuje się luksusowymi zabawami i jej publiczne zachowania są zawsze nienaganne, zatem częstokroć bywa określana jako miejscowy arbiter elegancji. Cechuje się wesołością, promieniuje ożywczym entuzjazmem, ubóstwia przyswajać wiedzę o oryginalnych sprawach, a więc nie gubi odwagi nawet w powikłanych okolicznościach. To człowiek kulturalny, można jej polecić wykonywanie ryzykownych misji, które nastręczają obowiązek użycia błyskotliwych i po wielokroć bardzo karkołomnych wywodów i walczące z nimi osoby przeważnie prędko prowadzą do kapitulacji. Charakteryzuje się samodzielnością, nienawidzi wszelkich norm i ograniczeń, toteż niech ci nie jawi się, że usłucha kogoś bez konfrontacji. Znamionuje się kompromisowością, chętnie czerpie wiedzę o nowych i pasjonujących rzeczach i nie bawi jej przekonywanie kolegów do swoich poglądów, a zatem podejmuje próby, by unikać narwanych fanatyków zajętych rozgłaszaniem najwspanialszych ideologii. Jest to osobnik flegmatyczny, ukończenie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niej niemożliwe zadanie, zachowuje się tak, jakby wspaniale spędzała czas przy takim trwonieniu życia. To człowiek uczciwy, w każdym wypadku próbuje zrozumieć jak najwięcej oraz wszelkie kwestie chce przetrawić po wiele razy, więc zawsze najpierw cierpliwie cię przemagluje przed ogłoszeniem werdyktu. Jest to jednostka silna, rewelacyjnie pojmuje swoje potrzeby, ochoczo prowadzi zmagania z innymi i nie stroni od rozpoczynania sprzeczek.

Inne określenia właściwie obrazujące wspomnianą osobę to również: wytrzymały, wystraszony, przyjacielski, inteligentny, uśmiechnięty, wytworny, zmysłowy, gadatliwy, przenikliwy, niezawodny, postępowy, nieznośny, oszczędny, uprzejmy, poukładany, jowialny, nieufny, litościwy, przebiegły, kapryśny, rozmowny, bezpruderyjny oraz schematyczny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: geolog, archeolog, ilustrator, myśliciel, bibliotekarz, pisarz, eksperymentator, badacz, sprawozdawca i filozof.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Banks Elizabeth - (1974-) - aktorka amerykańska.
 • Czajka Dominik - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Czvitkovics Péter - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Farrow John - (1904-1963) - amerykański reżyser filmowy.
 • Gilligan Vince - (1967-) - amerykański producent filmowy, scenarzysta.
 • Izturis César - (1980-) - wenezuelski sportowiec, baseball.
 • Jasiński Maciej - (1944-2007) - zawodnik sportów samochodowych, działacz sportowy.
 • Jaszczyk Łukasz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lakowski Jan - (1928-) - operator, reżyser.
 • Michalski Piotr - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nowak Jacek - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nowak Witold - (1957-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Person Paul Le - (1931-2005) - aktor francuski.
 • Rębek Jerzy - (1960-) - administratywista, polityk.
 • Ryczan Kazimierz - (1939-) - duchowny katolicki, biskup.
 • Sławuta Michał - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wiehler Zygmunt - (1890-1977) - kompozytor, pianista, dyrygent.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.