Wodnik, 27 stycznia - Kobieta

Wodnik, 27 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka urodzona w dniu 27 1 to człowiek błyskotliwy, ubóstwia znajdować się wśród towarzyszy, bardzo uwielbia zwracać na siebie uwagę, ale często lubi wyrażać oceny niezbyt powściągliwe. Jest to jednostka komunikatywna, w niezmiernie przemyślany sposób składa wyrazy, chętnie kształci się, aczkolwiek częstokroć nie potrafi w akceptowalnej ilości czasu przejść do sedna. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, umie się dobrze mobilizować, jednak słabo radzi sobie z szybko zmieniającymi się warunkami. Bywa osobnikiem formalnym, jej sposób bycia jest często rutynowy, wydaje się być na zawsze zablokowana w nieodmiennej metodzie działania, więc nie jest lubianym aktywistą. To osoba elastyczna, potrafi współpracować niemal z każdym człowiekiem, zdaje się mieć opracowane rozwiązanie na dowolną zakładaną trudność i termin „nierealny” nie figuruje w jej doktrynie życiowej. Charakteryzuje się wiernością, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, lecz momentami w swojej szczerości sięga aż do przesady.
Jest to jednostka wyrafinowana, ceni niezwykłe dania i napitki i jej publiczne zasady są zawsze nieskazitelne, zatem częstokroć postrzega się za jurora odpowiedniego gustu. Jest to osobnik flegmatyczny, sfinalizowanie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niej niemożliwe zadanie, grzebie się z każdą możliwą rzeczą tak strasznie, jakby wspaniale czuła się przy takim traceniu życia. To osoba silna, podąża do finału bez niepotrzebnych wątpliwości, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie odstępuje od realizowania dalekosiężnych inicjatyw dla tymczasowego i fałszywego udogodnienia. Cechuje się kompromisowością, umie zadawać się z ludźmi o nadzwyczaj różnych poglądach i bawi ją rozmaitość otoczenia i kolegów, dlatego nie znosi u współpracowników jedynie niedoboru tolerancji. Znamionuje się bezstronnością, dokłada starań, by zrozumieć obce przekonania oraz wszelkie kwestie chce zbadać po wiele razy, toteż na ogół jest poważana jako mediator. Charakteryzuje się pogodą, rozkoszuje się światem, pragnie przyswajać wiedzę o oryginalnych sprawach, a zatem nie gubi optymizmu nawet w zawikłanych sytuacjach. Jest to jednostka zaradna, naprawdę kocha się w absolutnej niezależności decydowania, a więc niech ci nie jawi się, iż usłucha kogoś bez pojedynku. Jest to osobnik taktowny, nie boi się brać się za rozsądzanie kłótni, które dotykają dziedzin niezwykle delikatnych i siłujące się z nimi osoby zazwyczaj prędko skłaniają do rezygnacji. Cechuje się ostrożnością, usiłuje nie reagować emocjonalnie, dokładnie organizuje najsubtelniejsze akcje oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi powoli, jednakże metodycznie.

Pozostałe określenia adekwatnie wyrażające przedstawianą jednostkę to też: żarliwy, perfekcjonistyczny, nietaktowny, bezbarwny, lubiany, ociężały, namówiony, zmysłowy, oszczędny, oryginalny, snobistyczny, uśmiechnięty, wytworny, dyplomatyczny, przyjacielski, uprzejmy, pompatyczny, liberalny, przesądny, słodki, poukładany, olśniewający, tajemniczy, roztropny, wystraszony, schematyczny, solidny, namiętny i nieelastyczny.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: pisarz, dziennikarz, plastyk, poeta, referent, dramatopisarz, księgarz, naukowiec, sprawozdawca, archeolog, introligator, laborant, lektor, felietonista, eksperymentator oraz powieściopisarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barysznikow Michaił - (1948-) - rosyjski tancerz, aktor, choreograf.
 • Brisebois Patrice - (1971-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Chodorowski Karol - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dastagir Sabu - (1924-1963) - aktor indyjski.
 • Foote Samuel - (1720-1777) - kornwalijski dramaturg, aktor.
 • Haynes Jerry - (1927-2011) - aktor amerykański.
 • Lane Cherry - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mason Nick - (1944-) - brytyjski muzyk, perkusista.
 • Nowak Zenon - (1905-1980) - działacz komunistyczny, polityk, dyplomata.
 • Pietras Kamil - (1988-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Raffill Stewart - (1942-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Rajewski Wojciech - (1914-1980) - aktor.
 • Stieler Bernd - (1960-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Thompson Susanna - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Wesołowski Alan - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.