Wodnik, 24 stycznia - Kobieta

Wodnik, 24 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Pani wodnik, która przyszła na świat dnia 24 1, często bywa konwencjonalna, uwielbia skomplikowaną towarzyską etykietę, jest dosyć sztywna pomimo tego że zawsze też bardzo układna, a zatem idealne efekty otrzymuje w ścisłych zagadnieniach pozbawionych szpanerskich fajerwerków. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje nieustępliwość i siłę charakteru, potrafi się należycie inspirować, jednak umie być nadmiernie formalna w nietypowych okolicznościach. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest gejzerem rozlicznych koncepcji, niezwykle uwielbia popisywać się, ale na nieszczęście potrafi także uważać się za krynicę mądrości. To osobnik lojalny, jest rzetelnym i słownym podkomendnym, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, aczkolwiek jej naturalna sprawiedliwość umie rodzić wybuchy antypatii. To jednostka komunikatywna, w niezmiernie przemyślny sposób składa zdania, lubi olśniewać towarzyszy swoim ogromnym zasobem wiedzy, jednakże częstokroć w jej wystąpieniach całkowicie brakuje zawartości. Charakteryzuje się elastycznością, pociąg do poprawiania jest jej nieodmienną właściwością, w razie potrzeby potrafi zmajstrować samochód z papieru i rzemienia i bardzo ciężko ją czymś poruszyć.
Znamionuje się kompromisowością, ma niezmiernie otwarty i wieloaspektowy umysł i bawi ją różnolitość życia i wspólników, a więc próbuje unikać postrzelonych radykałów zaabsorbowanych rozgłaszaniem najdoskonalszych dogmatów. Jest to osoba wysublimowana, gustuje w żwawych, wyczynowych autach i w każdej swojej aktywności pracuje nad tym, by zdobywać maestrię, zatem mnogość forsy bardzo udogadnia jej prowadzenie egzystencji korespondującej z jej osobowością. To człowiek bezstronny, w każdym wypadku stara się poznać co tylko się da oraz stroni od rozstrzygania o nieznanych sobie sprawach, toteż ochoczo jest zapraszana do sędziowania sprzeczek. Jest to jednostka subtelna, daje radę wynaleźć skuteczne rozstrzygnięcia komplikacji, które nastręczają wymóg wykorzystania zmyślnych i wielokrotnie zupełnie zawiłych wywodów i mierzące się z nimi osoby zwykle w mig popychają do poddania się. Jest to jednostka optymistyczna, oczekuje od otoczenia zaskakujących, ciekawych doznań, fascynują ją nowe doświadczenia i przygody, więc dobrze sprawdza się w zadaniach obciążonych niebezpieczeństwem. Jest to człowiek flegmatyczny, wydaje się bez reszty zdystansowaną, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak strasznie, jakby dysponowała na załatwienie wszelkich spraw całą wiecznością. Cechuje się niezależnością, autentycznie przepada za nieograniczoną suwerennością decydowania, dlatego rozczaruje cię spodziewanie się, że będzie przestrzegała twoich instrukcji i zakazów. Jest to osobnik dalekowzroczny, podejmuje próby, by nie odpowiadać bez zastanowienia, układa przemyślane harmonogramy oraz nie wierzy konceptom wykonanym w pośpiechu. Uwielbia zachowywać się stanowczo, na ogół żyje gwałtownie i żwawo, gorliwie urzeczywistnia potężne innowacje i rewolucje oraz radośnie podchodzi do wszelkich pozytywnych zmian w rzeczywistości.

Pozostałe atrybuty kapitalnie charakteryzujące opisywaną jednostkę to również: schematyczny, uśmiechnięty, liberalny, kreatywny, olśniewający, sarkastyczny, przyjazny, ociężały, ufny, lubieżny, otwarty, zgryźliwy, nudny, bezpruderyjny, namówiony, wspaniałomyślny, przenikliwy, uparty, dyskretny, skąpy, zrzędliwy, wytworny, litościwy i tkliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: myśliciel, księgarz, malarz, filozof, dziennikarz, eksperymentator, laborant oraz geolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aleksjejewna Ludwika Maria; Elżbieta - (1779-) - księżniczka badeńska, cesarzowa rosyjska.
 • Basile Gianluca - (1975-) - włoski sportowiec, piłka koszykowa.
 • Claudino Fabiana - (1985-) - brazylijska sportowiec, piłka siatkowa.
 • Coon Carrie - (1981-) - aktorka amerykańska.
 • Ellicot Andrew - (1754-1820) - geodeta amerykański.
 • Fae Emerse - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fox Charles James - (1749-1806) - polityk brytyjski, przywódca wigów.
 • Maloney Shaun - (1983-) - szkocki sportowiec, piłka nożna.
 • Myung John - (1967-) - amerykański muzyk, basista.
 • Pietroń Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sroka Marek - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stevens Ray - (1939-) - muzyk amerykański.
 • Świgoń Andrzej - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vakalopoulos Pagonis - (1965-) - grecki sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.