Wodnik, 23 stycznia - Kobieta

Wodnik, 23 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Pani wodnik urodzona dnia 23 1 to osoba wszechstronna, zakłopotanie to u niej samopoczucie autentycznie niecodzienne, zdaje się posiadać gotową strategię na dowolny zakładany problem i potrafi dostroić się do zmieniających się warunków. To człowiek komunikatywny, ma ogromny i ochoczo stosowany zasób pojęć, jej wypowiedzi to autentyczne dzieła sztuki, jednak często ciężko wydostać z niej syntetyczne i treściwe odpowiedzi. Jest to osobnik wierny, umie być doskonałym przyjacielem lojalnym w kłopotach, zaangażowanie w małżeństwie jest dla niej rzeczą oczywistą, ale częstokroć w tej spontanicznej życzliwości potrafi zapomnieć osobiste interesy. Często bywa konwencjonalna, ubóstwia skomplikowany społeczny ceremoniał, wydaje się być trwale zablokowana w nieodmiennej metodzie zachowania, dlatego nie jest wziętym aktywistą. Znamionuje się metodycznością, pracuje bez nieefektywnych sprintów, działa w sposób roztropny i sprawdzony, jednak czasami przesadnie przyzwyczaja się do uprzednio wymyślonych projektów. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest matecznikiem różnych planów, nosi w umyśle nieprzebrany zapas opowieści, aczkolwiek częstokroć posiada też zbyt wybujałe mniemanie o sobie.
Jest to jednostka powolna, nie można jej zwykle scharakteryzować jako przewidywalną, guzdra się ze wszystkim tak niesłychanie, jakby bardzo dobrze bawiła się przy takim marnowaniu żywota. Charakteryzuje się wesołością, emanuje zdrowym wigorem, obawa przed uczynieniem pomyłki nie unieruchamia jej, toteż chętnie bierze się za sondowanie niezbadanych wcześniej terenów. Cechuje się zdecydowaniem, zazwyczaj żyje bystro i energicznie, nie doznaje niechęci przed burzeniem dotychczasowego ładu oraz nie obawia się inicjowania sprzeczek. To człowiek sprawiedliwy, w każdym wypadku próbuje przeniknąć co tylko się da i unika rozprawiania o nieznanych sobie zagadnieniach, więc z reguły jest ogólnie uważana za bezstronnego negocjatora. Jest to osoba przewidująca, to przezorny i odważny przywódca, kreuje wyrafinowane harmonogramy oraz nie wierzy konceptom wykonanym byle jak. Znamionuje się niezależnością, naprawdę przepada za absolutną suwerennością decydowania, zatem rozczaruje cię zakładanie, iż będzie respektowała twoje pouczenia i zakazy. To osobnik subtelny, można jej powierzyć realizowanie ambitnych operacji, które odnoszą się do dziedzin niezmiernie dyskretnych i okażą niemożliwe dla jej mnogich poprzedników. Charakteryzuje się szykownością, oddaje się luksusowym zabawom i uwielbia sprawować się z jaśniepańską elegancją, a zatem często bywa określana jako tubylczy dyktator mody. Cechuje się tolerancyjnością, nie boi się rzeczy niekonwencjonalnych i odmiennych od przedtem przyswojonych i nie interesuje jej przekonywanie kompanów do swoich poglądów, a więc usiłuje stronić od postrzelonych ekstremistów zajętych szerzeniem najwspanialszych idei.

Inne przymioty celnie wyrażające przedstawianą jednostkę to również: perfekcjonistyczny, bezbarwny, przenikliwy, czujny, roztropny, dyskretny, konformistyczny, inteligentny, nieugięty, dyplomatyczny, ponętny, gorliwy, litościwy, tajemniczy, wspaniałomyślny, ociężały, nieufny, namówiony, atrakcyjny, życzliwy, nietaktowny, pociągający, oszczędny, olśniewający, liberalny, pompatyczny, wystraszony, przystępny oraz zmysłowy.
Zawodami, w których optymalnie będzie działał, są: lektor, filozof, księgarz, powieściopisarz, naukowiec, badacz, dziennikarz, sprawozdawca, referent, dramatopisarz, poeta, pisarz, myśliciel, geolog i felietonista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Brzostowicz Roman - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clementi Muzio - (1752-1832) - włoski kompozytor, pianista.
 • Daniel Igor - (1974-) - kierownik planu filmowego.
 • Dutkiewicz Tomasz - (1965-) - aktor, reżyser teatralny.
 • Gerard Gil - (1943-) - aktor amerykański.
 • Grąziowska Magdalena - (1985-) - aktorka.
 • Hilton Kata - (1983-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kwiecień Mateusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Litwinow Siergiej - (1958-) - rosyjski sportowiec, rzut młotem.
 • Molat Barbara - (1973-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Roberge Mario - (1964-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Steiner Paul - (1957-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Straszewski Ryszard - (1921-1996) - kierownik produkcji filmowej.
 • Taylor Steven - (1986-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Workman Haywoode - (1966-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.