Wodnik, 21 stycznia - Kobieta

Wodnik, 21 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Kobieta wodnik, która przyszła na świat w dniu 21 1, uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, pragnie obcować z towarzyszami, posiada w duszy niezliczoną liczbę historii, jednak na nieszczęście umie też uznawać się za prawdziwego mędrca. Częstokroć bywa formalna, jej sposób bycia jest często rutynowy, jest dosyć konwencjonalna chociaż w każdym wypadku także niezmiernie uprzejma, więc optymalne efekty otrzymuje w matematycznych zagadnieniach wypranych ze szpanerskich błyskotek. To osoba wierna, jest niezwykle serdeczna dla własnego współtowarzysza, do małżeństw podchodzi bardzo poważnie, ale jej przyrodzona prawość potrafi być przyczyną erupcji awersji. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, umie się dobrze mobilizować, jednak potrafi być nazbyt oficjalna w nietypowych sytuacjach. To człowiek wszechstronny, jeśli to konieczne, umie stworzyć odrzutowiec z kartonu i rzemienia, niezmiernie trudno ją czymś poruszyć i zapał do ulepszania jest jej nieodmienną cechą. Charakteryzuje się elokwencją, dysponuje ogromnym i ochoczo używanym słownikiem, wysłuchiwanie jej wypowiedzi może zapewniać autentyczną radość, lecz częstokroć nie potrafi w sensownym terminie dotrzeć do sedna.
Jest to osobnik taktowny, nie boi się zajmować się rozsądzaniem sprzeczek, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną przeszkodę również dla wykwalifikowanych i sprytnych polityków i okażą niewykonalne dla jej mnogich prekursorów. To jednostka dalekowzroczna, unika nieostrożnych działań, drobiazgowo komponuje najsubtelniejsze ruchy oraz prze ku finansowemu dobrobytowi z wolna, jednakże metodycznie. To człowiek powolny, nie można jej zazwyczaj zdefiniować jako przewidywalną, do swoich zleceń ustosunkowuje się tak, jakby wcale nie zabiegała o zwieńczenie swoich prac. Znamionuje się zdecydowaniem, zmierza do mety bez niepotrzebnych rozterek, gdy trzeba, zdecydowanie i rzetelnie uzasadnia swoje opinie i nie boi się rozpoczynania sporów. To osoba obiektywna, stara się wzlecieć ponad osobiste antypatie oraz nie darzy zaufaniem ocen przedsiębranych pod wpływem wzruszeń, dlatego zawsze zawczasu bacznie cię wysłucha przed przedstawieniem osądu. To jednostka zaradna, postanowienia obiera na bazie własnych przemyśleń, a zatem rozczaruje cię oczekiwanie, iż posłucha kogoś bez starcia. To osoba radosna, oczekuje od losu oryginalnych, fascynujących przeżyć, fascynują ją nieznane przygody i wyzwania, a więc rewelacyjnie działa jako odważny reformator. To osobnik kompromisowy, nie wadzą cudze gusty i problemowo modyfikuje istniejące poglądy w kontakcie z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, zatem nie akceptuje u znajomych jedynie niedoboru poszanowania innych. Jest to człowiek szykowny, ceni wyrafinowane napoje i dania i jej publiczne obyczaje są w każdym wypadku idealne, toteż uradowana jest jako szafarz dużej fortuny.

Pozostałe atrybuty celnie ukazujące niniejszego osobnika to też: poukładany, kapryśny, konformistyczny, nieuprzejmy, wspaniałomyślny, gospodarny, snobistyczny, gadatliwy, naiwny, sarkastyczny, bezbarwny, schematyczny, ekscentryczny, pociągający, jowialny, przenikliwy, czarujący, bezpruderyjny, przystępny, wystraszony, nieugięty, kochający, namówiony, lubieżny, słodki, kreatywny, solidny, tkliwy, lubiany oraz tajemniczy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: lektor, ilustrator, plastyk, dramatopisarz, powieściopisarz, myśliciel, geolog, eksperymentator, felietonista, laborant, pisarz, naukowiec, bibliotekarz i dziennikarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Beser Paweł - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Elman Mischa - (1891-1967) - skrzypek rosyjski.
 • Heatley Dany - (1981-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Jermakowicz Aleksandr - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kluge Janusz - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kumah-Doe Hanson - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leung Ken - (1970-) - aktor amerykański.
 • Milo Candi - (1966-) - amerykańska aktorka dubbingu.
 • Rivers Tanya - (1972-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Sztohryn Andrzej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Volpicelli Katarzyna - (1839-) - włoska zakonnica, założycielka Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca, święta katolicka.
 • Walkowiak Andrzej - (1961-) - pracownik administracji samorządowej.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.