Waga, 30 września - Kobieta

Waga, 30 września - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga, która urodziła się dnia 30 9, znamionuje się lojalnością, przyjaciele są dla niej bardzo ważni, jest niezmiernie chwalona przez wspólników, aczkolwiek czasem w swojej wierności dosięga aż do pompatyczności. Cechuje się konsekwencją, potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje środki, przeciwności nie umieją łatwo jej zrazić, jednak częstokroć nie wystarcza jej polotu wskazanego w niespodziewanych wypadkach. To osoba elokwentna, jej myśli sprawiają wrażenie wielopłaszczyznowych konstrukcji, lubi debatować jawnie o różnych rzeczach, lecz często potrafi także artykułować proste dyrdymały. To osobnik ekstrawertyczny, jest matecznikiem rozlicznych projektów, przechowuje w duchu ogromną liczbę historii, jednakże umie też zanudzać opowiadaniem bezustannie o jednej kwestii. Jest to człowiek elastyczny, potrafi współdziałać nieomal z każdą jednostką, adaptuje się prędko i sprawnie i pojęcie „nierealne” nie egzystuje w jej doktrynie życiowej. Częstokroć bywa wiarołomna, to odważny działacz ukazujący niemniej jednak tendencję do populizmu, umie działać przewrotnie, a zatem głębiej otrzaskane osoby starają się unikać z nią ściślejszych kontaktów. Bywa osobnikiem niestałym, nie potrafi trwać przy konsekwentnych decyzjach i umie aktualizować kluczowe założenia co minutę, często ima się różnorodnych zawodów. To jednostka autokratyczna, jest prawdziwym wcieleniem żandarma i częstokroć nie posiada wiedzy o społecznym odbiorze swojej persony, dlatego często natyka się na niejawny opór w stosunku do swoich aktywności. To człowiek przedsiębiorczy, nie stroni od pracy i haruje niczym automat.
Jest to osoba obiektywna, dokłada starań, by przeniknąć cudze poglądy oraz nie wierzy postanowieniom wybieranym pod wpływem uczuć, więc zawsze w pierwszej kolejności cierpliwie cię wysłucha przed podjęciem osądu. Charakteryzuje się śmiałością, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem dobrze sprawdza się w trudnych warunkach i dowolne problemy raczej nie przerażają jej. Cechuje się wysublimowaniem, ceni wymyślne napoje i strawy i ubóstwia zachowywać się z hrabiowską elegancją, zatem dostatek gotówki niezwykle udogadnia jej toczenie życia zgodnego z jej naturą. Znamionuje się zaradnością, autentycznie przepada za absolutną niezależnością decydowania, toteż głupotą jest oczekiwanie, iż ulegnie komuś bez walki. To osobnik grzeczny, daje radę znaleźć produktywne rozwiązania kłopotów, które wiążą się z wymogiem wykorzystania pomysłowych i wielokrotnie zupełnie karkołomnych argumentów i okażą niemożliwe dla jej mnogich prekursorów. Jest to jednostka kompromisowa, nie lęka się zagadnień nowatorskich i różniących się od już opanowanych i bez problemu uaktualnia istniejące przekonania w zderzeniu ze świeżymi obserwacjami, a więc nie znosi u współpracowników tylko niedostatku szacunku dla innych. Jest to człowiek słowny, obowiązek jest dla niej sprawą nienaruszalną, utrzymuje monotonne, ale wydajne tempo działalności, dlatego mimo pozornej powolności na ogół urzeczywistnia swoje koncepcje. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie interesuje się fasadami, bowiem szczególnie lubi ergonomię i wszelki przedmiot musi mieć dla niej jakieś zastosowanie.

Inne cechy odpowiednio portretujące wspomnianego osobnika to też: bezkompromisowy, ambitny, wyemancypowany, ofiarny, pompatyczny, kochający, lubieżny, nudny, potężny, dyplomatyczny, inteligentny, pusty, entuzjastyczny, szorstki, natarczywy, zręczny, bezlitosny, wyobcowany, dyskretny, zwycięski, jowialny, pyszałkowaty, logiczny, przenikliwy, namiętny, wyniosły oraz liberalny.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: ambasador, dyrygent, lutnik, poseł, muzyk, tatuażysta, krawiec, makijażysta, stylista i organista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bernard Crystal - (1961-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Bobrzyński Michał - (1849-1935) - historyk, polityk.
 • Dąbrowski Adam - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Geiger Hans - (1882-1945) - fizyk niemiecki.
 • Glam Gracie - (1990-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Grimaldi Charlotte - (1898-) - księżna Valentinois, księżna Monako.
 • Hale Tony - (1970-) - aktor amerykański.
 • IV Mikołaj - (1227-1292) - papież.
 • Jęcek Krzysztof - (1964-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kita Rafał - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Klich Aleksander - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kubiak Hieronim - (1934-) - socjolog, filolog, działacz polityczny.
 • Lymon Frankie - (1942-1968) - piosenkarz amerykański.
 • Stone Rosario - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.