Waga, 29 września - Kobieta

Waga, 29 września - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzona dnia 29 9 jest to jednostka wszechstronna, jeśli trzeba, potrafi wykonać komputer z kartonu i powroza i umie współdziałać prawie z każdym człowiekiem. Charakteryzuje się elokwencją, swoje wystąpienia konstruuje niezwykle starannie, chętnie studiuje, jednak częstokroć nie potrafi w akceptowalnej ilości czasu dotrzeć do meritum. Bywa osobnikiem niezdecydowanym, nie umie obstawać przy metodycznych zobowiązaniach i częściej od innych zmienia osąd odnośnie kierunku swojej aktywności, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nią negocjacje. Jest to osoba zorganizowana, mozoli się bez bezsensownych sprintów, przeszkody nie potrafią szybko jej zdeprymować, jednak niejednokrotnie zanadto upiera się przy przedtem wymyślonych koncepcjach. Jest to człowiek dominujący, zachowuje się jak łobuz i często nie zdaje sobie sprawy ze zbiorowego odbioru swojej persony, zatem częstokroć przemienia się w odosobnionego i wyalienowanego przywódcę. To osobnik lojalny, umie być autentycznym towarzyszem przydatnym w kłopotach, uczciwość w rodzinie jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, lecz często w tym immanentnym koleżeństwie potrafi nie dopilnować osobistych interesów. Bywa osobą niewierną, prędko przestaje pamiętać o własnych obietnicach, jako funkcjonariusz okazuje się skorumpowana, więc przyjaciele wolą stronić od angażowania się z nią w spółki. To człowiek przedsiębiorczy, porywa kolegów swoją nieposkromioną energią i nie boi się pracy. Jest to jednostka ekstrawertyczna, jest naturalnym aktywistą, obecność ogromnej widowni jest dla niej doskonałą rozrywkę, jednakże umie również nużyć plotkowaniem nieustannie o określonym temacie.
Jest to osoba kompromisowa, nie obawia się zagadnień awangardowych i różniących się od już przyswojonych i nie interesuje jej przekonywanie kompanów do swoich przekonań, toteż nie znosi u wspólników tylko braku tolerancji. Znamionuje się obiektywizmem, bardzo skrupulatnie drąży najdrobniejsze kwestie oraz nie jest pospieszna z podejmowaniem decyzji, a zatem na ogół jest chwalona jako sędzia. Jest to osobnik flegmatyczny, nie przepuszcza zasobów na kompletnie zbędne sprawy, gdyż zawsze analizuje zakładane profity i próbuje funkcjonować podług ustalonych harmonogramów. Jest to osoba odważna, potrafi zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ pracuje nad tym, by nie krążyć myślami dookoła lęku i jakiekolwiek trudności raczej nie trwożą jej. Jest to człowiek grzeczny, umie wykaraskać się z zawiłych i niebezpiecznych okoliczności, które stanowią prawdziwe wyzwanie również dla wytrawnych i błyskotliwych męży stanu i okażą niemożliwe dla jej licznych poprzedników. Cechuje się szykownością, najchętniej przyodziewa się w najbardziej poszukiwane w tej chwili i luksusowe kreacje i odczuwa skłonność do pozostawania w kontakcie z teatrem, a więc uradowana jest jako dysponent wielkiej fortuny. Znamionuje się samodzielnością, nie cierpi wszelkich dogmatów i restrykcji, a zatem niech ci nie wydaje się, że podporządkuje się zakomunikowanym jej zaleceniom. Charakteryzuje się rzetelnością, to bezdyskusyjny wzór pioniera, utrzymuje monotonny, ale skuteczny rytm działalności, dlatego pomimo pozornej ospałości przeważnie realizuje swoje pomysły.

Pozostałe przymioty poprawnie odzwierciedlające niniejszą osobę to także: pompatyczny, wspaniałomyślny, chytry, sprytny, nadgorliwy, pusty, gorliwy, srogi, obowiązkowy, zawzięty, rozsądny, jowialny, wyniosły, ekscentryczny, dyskretny, sceptyczny, zblazowany, potężny, zręczny, wyzwolony, przenikliwy, spostrzegawczy, przystępny, dowcipny, olśniewający, rzutki, ponętny, liberalny, oryginalny oraz natarczywy.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: artysta, tancerz, rzeźbiarz, tatuażysta, wokalista, malarz, stylista, grafik, lutnik, muzyk, poseł i kontrabasista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Coe Sebastian - (1956-) - brytyjski lekkoatleta, wielokrotny mistrz olimpijski.
  • Ostrowski Nikołaj A - (1904-1936) - pisarz rosyjski.
  • Szewczenko Andrij - (1976-) - ukraiński sportowiec, piłka nożna.
  • Wieczorek Jan Michał - (1904-1980) - kompozytor.
  • Zimowski Rafał - (1974-) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.