Waga, 27 września - Kobieta

Waga, 27 września - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Kobieta waga urodzona dnia 27 9 bywa apodyktyczna, jest rzeczywistą inkarnacją pruskiego oficera i nie lęka się oceny swojego sposobu bycia, toteż jest nielubiana w swoim otoczeniu. Jest to jednostka elastyczna, umie dopasować się do zmiennych warunków, zmieszanie to u niej doznanie autentycznie nieczęste i znamionują ją różne, niezwykłe koncepcje. Jest to człowiek energiczny, bardzo dobrze daje sobie radę ze stresującą działalnością i przeszkody pokonuje odważnie. Bywa osobnikiem wiarołomnym, troszczenie się o osobisty zarobek jest dla niej kluczową wytyczną, jako urzędas okazuje się skorumpowana, a więc częstokroć jest zła na niesprawiedliwy los. To osoba elokwentna, swoje wystąpienia tworzy niezmiernie starannie, chętnie kształci się, lecz często nie potrafi w rozsądnym terminie dotrzeć do meritum. Jest to jednostka błyskotliwa, jest matecznikiem przeróżnych pomysłów, nosi w duszy nieograniczoną ilość opowieści, aczkolwiek częstokroć niestety nie umie uciszyć się w sposobnym momencie. Bywa osobnikiem niestałym, jej przekonania i postawy często są wewnętrznie sprzeczne i częstokroć nie potrafi zamknąć rozpoczętych zadań, dlatego bardzo trudno wszczyna się z nią negocjacje. Cechuje się szczerością, przyjaciele są dla niej niezwykle istotni, jest bardzo poważana przez partnerów, ale często w tym przyrodzonym koleżeństwie umie zaniedbać własne interesy. Jest to człowiek konsekwentny, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego finału, działa w sposób roztropny i zamierzony, jednak momentami zbytnio upiera się przy już stworzonych projektach.
To jednostka tolerancyjna, ochoczo przyswaja wiedzę o niekonwencjonalnych i wciągających rzeczach i osób innych i obcych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, więc nie aprobuje u kumpli tylko nieposiadania wielkoduszności. To człowiek grzeczny, daje radę wykryć efektywne rozwiązania komplikacji, które potrzebują ogromnej dawki politycznej subtelności i ścierające się z nimi osoby z reguły szybko popychają do wycofania się. To osobnik wyrafinowany, jest zachwycona żwawymi, wyczynowymi samochodami i pragnie postępować z arystokratyczną godnością, a zatem wniebowzięta jest jako posiadacz wielkiego majątku. Charakteryzuje się rzetelnością, jest niezwykle uparta i zdyscyplinowana, jej plany nie kryją usterek, zatem pomimo pozornej ospałości zwykle wciela w życie swoje pomysły. Znamionuje się flegmatycznością, nie pociąga jej kozaczenie, bowiem najistotniejsza jest dla niej faktyczna przydatność i usiłuje pracować podług obranych scenariuszy. Jest to człowiek sprawiedliwy, dokłada starań, by wydźwignąć się ponad osobiste urazy oraz unika decydowania o dalekich sobie sprawach, toteż na ogół jest chwalona jako sędzia. Jest to osoba samodzielna, decyzje podejmuje na podstawie swoich rozważań, a więc niech ci nie roi się, iż będzie respektowała twoje ograniczenia i nakazy. Jest to jednostka odważna, umie zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, albowiem rewelacyjnie spełnia się w złożonych okolicznościach i wydaje się innym ludziom twardą opoką.

Pozostałe cechy prawidłowo opisujące owego osobnika to też: zręczny, pyszałkowaty, dowcipny, życzliwy, srogi, ekscentryczny, asertywny, zmysłowy, umiarkowany, narwany, postępowy, rozmowny, wyrachowany, sceptyczny, kochający, entuzjastyczny, dyplomatyczny, ambitny, elegancki, dyskretny, lubieżny, otwarty, pracowity, poważany, pusty, gadatliwy, potężny, despotyczny, wyemancypowany oraz przystępny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: makijażysta, wizażysta, rzeźbiarz, dyrygent, dyplomata, kontrabasista, poseł, lutnik, pianista, wokalista i dowódca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams Samuel - (1722-1803) - amerykański polityk, pisarz, politolog, browarnik.
 • Kirke Lola - (1990-) - aktorka angielska.
 • Kozanko Karol - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mazurek Marcin - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monacci Ettore - (1892-) - generał włoski.
 • Okuliar Zdzisław Maria - (1911-1977) - kierownik literacki teatrów, reżyser, filmowiec, dziennikarz.
 • Pabiniak Zbigniew - (1965-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piórkowski Kamil - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rekus Marcin - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Skowronek Michał - (1949-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi 1000, 1500 m.
 • Szczepański Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żuk Katarzyna - (1972-) - aktorka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.