Waga, 26 września - Kobieta

Waga, 26 września - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga, która przyszła na świat w dniu 26 9, lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje samodyscyplinę i cierpliwość, pracuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak momentami przesadnie obstaje za poprzednio obmyślonymi koncepcjami. Bywa jednostką wiarołomną, łatwo zapomina o własnych zobowiązaniach, potrafi zachowywać się dwulicowo, toteż częstokroć jest rozeźlona na cały świat. Jest to człowiek wszechstronny, termin „nierealny” nie figuruje w jej zasobie językowym, rewelacyjnie radzi sobie na każdym stanowisku i reaguje szybko i sprawnie. Często bywa zmienna, nie umie podejmować zorganizowanych decyzji i zbyt często modyfikuje opinię odnośnie kierunku swojej aktywności, dlatego niezwykle trudno zaczyna się z nią dyskusje. Cechuje się komunikatywnością, w bardzo przemyślany sposób wybiera zdania, uwielbia dyskutować publicznie o różnych problemach, lecz częstokroć nie potrafi w akceptowalnym czasie przejść do meritum. Jest to osoba energiczna, płonie wewnętrznym światłem, wyzwania przezwycięża z marszu i podejmuje się równolegle rozmaitych spraw. Bywa apodyktyczna, działa niby wandal i nie boi się osądu swojego zachowania, a zatem słabo sprawdza się podczas kolektywnych czynności. To osobnik wierny, jest niezmiernie kochająca wobec własnego współtowarzysza, do miłości odnosi się bardzo na serio, jednakże często w tej naturalnej uprzejmości umie nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. To człowiek ekstrawertyczny, jest najważniejszą gwiazdą wszelkiej zabawy, asysta rozległego audytorium implikuje dla niej najwspanialszą rozrywkę, ale potrafi również denerwować paplaniem nieprzerwanie o jakiejś kwestii.
Charakteryzuje się bezstronnością, niezwykle dokładnie drąży najdrobniejsze rzeczy oraz nie ufa rozstrzygnięciom przedsiębranym pod wpływem emocji, więc zawsze pierw wnikliwie cię zbada przed podjęciem werdyktu. Lubi zachowywać się powolnie, nie przepuszcza środków na całkowicie nieuzasadnione sprawy, ponieważ w każdym wypadku rozpatruje zakładane zyski i zawsze stara się kreować długofalowe ekstrapolacje. Jest to jednostka kompromisowa, nie denerwują odmienne upodobania i nie kręci jej przekonywanie kolegów do swoich przekonań, zatem usiłuje wystrzegać się narwanych ekstremistów zaaferowanych oznajmianiem najsłuszniejszych dogmatów. To osobnik rzetelny, to ucieleśniony wzorzec pioniera, jej projekty nie kryją skaz, a więc winno się doszkalać się od niej efektywności oraz ergonomii. To człowiek śmiały, nie trwożą jej żadne przeszkody, gdyż świetnie spełnia się w powikłanych warunkach i jawi się innym ludziom niewzruszoną skałą. Znamionuje się zaradnością, nie cierpi jakichkolwiek norm i ograniczeń, a zatem rozczaruje cię oczekiwanie, iż podporządkuje się komuś bez starcia. Jest to jednostka wysublimowana, ceni wyrafinowane trunki i strawy i w dowolnym swoim działaniu podejmuje starania, by osiągać wirtuozerię, toteż częstokroć jest oceniana jako rodzimy dyktator mody. Jest to osoba subtelna, nie lęka się zajmować się mediowaniem zwad, które przedstawiają sobą prawdziwą trudność również dla doświadczonych i błyskotliwych dyplomatów i siłujących się z nimi ludzi przeważnie w mig prowadzą do poddania się.

Pozostałe określenia prawidłowo charakteryzujące wspomnianą jednostkę to również: postępowy, rzutki, narwany, ofiarny, przystępny, atrakcyjny, rozmowny, zwycięski, kapryśny, nieprzewidywalny, obowiązkowy, umiarkowany, zimny, logiczny, apodyktyczny, elegancki, lubieżny, wspaniałomyślny, wyemancypowany, zawzięty, zręczny, ekscentryczny, asertywny oraz otwarty.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: krawiec, rzeźbiarz, organista, malarz, aktor, stylista, muzyk, lutnik, wizażysta, dyrygent, tatuażysta, dowódca i wokalista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anand Dev - (1923-2011) - aktor hinduski.
 • Borusiewicz Jolanta - (1944-) - piosenkarka.
 • Camus Matilde - (1919-) - poetka hiszpańska.
 • Cichosz Krzysztof - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cortot Alfred - (1877-1962) - pianista francuski.
 • Friesacher Patrick - (1980-) - austriacki kierowca wyścigowy.
 • Grabowski Łukasz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Grupiński Rafał - (1952-) - nauczyciel akademicki, polityk.
 • Herd Richard - (1932-) - aktor amerykański.
 • Hurt Mary Beth - (1947-) - aktorka amerykańska.
 • Lencastre Alexandra - (1965-) - aktorka portugalska.
 • Mitek Jacek - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Myers Lou - (1935-2013) - aktor amerykański.
 • Poroszenko Petro - (1965-) - ukraiński przedsiębiorca, polityk.
 • Stockman Shawn - (1972-) - amerykański wokalista.
 • Stromecki Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vetri Victoria - (1944-) - aktorka amerykańska.
 • Weintraub Jerry - (1937-) - amerykański producent filmowy.
 • Wojnowicz Władimir - (1932-) - rosyjski pisarz, malarz.
 • Zombie Sheri Moon - (1970-) - aktorka amerykańska.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.