Waga, 09 października - Kobieta

Waga, 09 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Kobieta waga urodzona w dniu 9 10 jest to człowiek przedsiębiorczy, dysponuje niespożytymi zasobami energii i relaksuje się czynnie. To jednostka niewierna, dbanie o osobistą korzyść jest dla niej najistotniejszą maksymą, jako urzędas okazuje się skorumpowana, a zatem często jest zła na całe otoczenie. To osobnik komunikatywny, jej myśli przypominają wieloaspektowe konstrukcje, słuchanie jej wystąpień może przynosić prawdziwą radość, ale częstokroć umie także wypowiadać proste banialuki. To osoba wierna, jest poważanym i odpowiedzialnym pracownikiem, do małżeństw odnosi się niezmiernie poważnie, jednakże chwilami w swojej lojalności posuwa się aż do bufonerii. To człowiek wszechstronny, pociąg do poprawiania jest jej niezmienną własnością, bardzo ciężko ją czymś poruszyć i wspaniale improwizuje nawet w sytuacjach silnego stresu. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, ukazuje opanowanie i cierpliwość, pracuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak źle znosi błyskawicznie przeobrażające się warunki. Bywa dominująca, postrzega się za osobę wykwalifikowaną w dowolnej dziedzinie i czyjś sprzeciw nie ma dla niej wagi, toteż jest wyalienowana w swoim środowisku. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest źródłem przeróżnych koncepcji, niezwykle lubi popisywać się, aczkolwiek często na nieszczęście nie potrafi uciszyć się w odpowiednim momencie. Bywa osobnikiem chwiejnym, częstokroć nie starcza jej hartu ducha i umie znienacka zniechęcić się tuż przed zdobyciem celu, często wkurza swoich wspólników.
Jest to jednostka sprawiedliwa, niezmiernie skrupulatnie analizuje wszelkie kwestie oraz wystrzega się decydowania o nieznanych sobie zagadnieniach, zatem chętnie jest rekrutowana do sędziowania sporów. Cechuje się kompromisowością, posiada bardzo baczną i wielostronną psychikę i osobników innych i egzotycznych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, a więc bywa organizatorem charytatywnym dopominającym się o równouprawnienie osób nękanych. To człowiek niezależny, autentycznie kocha się w zupełnej suwerenności wyboru, więc rozczaruje cię oczekiwanie, iż podda się komuś bez konfrontacji. Charakteryzuje się powolnością, nie oszacowuje tylko po wyglądzie, bowiem decydująca jest dla niej realna przydatność i zawsze próbuje sporządzać długofalowe przewidywania. Jest to jednostka słowna, absolutnie nie odwleka spraw do załatwienia, działa podług drobiazgowo wykonanego planu, dlatego można uczyć się od niej ergonomii oraz sprawności. Znamionuje się męstwem, niezwykle rzadko obawia się nietypowych wyzwań, gdyż podejmuje starania, by nie skupiać się na lęku i jawi się pozostałym ludziom nieugiętą kolumną. Jest to człowiek taktowny, daje radę wypatrzyć skuteczne rozstrzygnięcia komplikacji, które wymagają przymusu zastosowania twórczych i niejednokrotnie dosyć powikłanych argumentów i walczące z nimi osoby z reguły szybko skłaniają do kapitulacji. To osobnik szykowny, ceni niezwykłe napoje i dania i w każdej swojej aktywności stara się zdobywać maestrię, toteż częstokroć jest oceniana jako lokalny arbiter elegancji.

Inne atrybuty trafnie wyrażające niniejszą jednostkę to również: logiczny, sprytny, pracowity, lubieżny, srogi, inteligentny, elegancki, wytworny, obowiązkowy, bezpruderyjny, rzutki, hojny, oryginalny, szorstki, umiarkowany, wyobcowany, liberalny, lubiany, samotny, obrotny, zimny, obłudny, dowcipny oraz rozsądny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: ambasador, wizażysta, organista, gitarzysta, stylista, muzyk, krawiec, aktor, dowódca i dyplomata.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Habsburg Leopold V - (1586-1632) - biskup Passawy 1605-1625, biskup Strassburga 1607-1625, arcyksiążę, pan Tyrolu 1625.
  • Harvey P J - (1969-) - brytyjska piosenkarka i multiinstrumentalistka rockowa.
  • Romanówna Janina - (1904-) - aktorka, pedagog.
  • Saint-Saëns Camille - (1835-1921) - francuski kompozytor, pianista.
  • Szewieliew Mark Iwanowicz - (1904-1991) - generał radziecki.
  • Tati Jacques - (1908-1982) - francuski aktor, reżyser, scenarzysta filmowy.
  • Todorow Stefan - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.