Waga, 08 października - Kobieta

Waga, 08 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Pani waga urodzona w dniu 8 10 to osobnik niestały, jej oceny i przekonania często są wewnętrznie sprzeczne i częstokroć nie umie skończyć rozpoczętych spraw, często denerwuje swoich współpracowników. Jest to osoba metodyczna, potrafi rozsądnie zarządzać swoimi zasobami, funkcjonuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak momentami zanadto przywiązuje się do wcześniej wymyślonych koncepcji. Bywa jednostką nielojalną, rychło zapomina o własnych zobowiązaniach, jako funkcjonariusz okazuje się przekupna, dlatego nie jest zbyt poważana poprzez swoją ekipę. Jest to człowiek błyskotliwy, jest matecznikiem rozmaitych planów, lubi oczarowywać swoich słuchaczy, ale częstokroć ma też nadto optymistyczną opinię o sobie. To osobnik apodyktyczny, chce podbić całą planetę i odwoływanie się do jej rozumu często nie przynosi efektów, zatem częstokroć spotyka się z cichym buntem dla swoich działań. Charakteryzuje się wiernością, jest rzetelnym i słownym pracownikiem, zaangażowanie w związku jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, aczkolwiek niekiedy w swojej ofiarności posuwa się aż do bufonerii. Jest to osoba komunikatywna, jej rozważania przypominają złożone budowle, uwielbia imponować przyjaciołom swoim rozległym doświadczeniem, jednakże często trudno wydusić z niej krótkie i merytoryczne repliki. To jednostka wszechstronna, umie sprawdzać się w każdych warunkach, konfuzja to u niej nastrój autentycznie niecodzienny i cechują ją najrozmaitsze, śmiałe projekty. To człowiek przedsiębiorczy, inicjuje za jednym zamachem różne zadania, wspaniale wytrzymuje niespokojną działalność i przeszkody przezwycięża szturmem.
To osobnik odpowiedzialny, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, zachowuje monotonny, lecz wydajny rytm aktywności, więc w długofalowym ujęciu na ogół przegania narowistych czempionów. Znamionuje się odwagą, nie trwożą jej jakiekolwiek przeciwności, albowiem pracuje nad tym, by raczej nie zamartwiać się na zapas i utrzymuje powściągliwość nie zważając na okoliczności. Jest to jednostka flegmatyczna, ciężko ją omamić ślicznymi frazesami, gdyż najważniejsza jest dla niej rzeczywista funkcjonalność i w każdym wypadku usiłuje budować dalekowzroczne prognozy. To osoba sprawiedliwa, zawsze dokłada starań, by przeniknąć ile tylko się da oraz wszelkie kwestie pragnie rozpatrzyć wielokrotnie, toteż ochoczo jest zapraszana do mediowania utarczek. Cechuje się zaradnością, naprawdę kocha nieograniczoną autonomię wyboru, a zatem głupotą jest uważanie, że podda się komuś bez potyczki. Jest to człowiek kompromisowy, posiada niezwykle dociekliwy i wieloaspektowy umysł i osobników innych i dziwnych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, a więc bywa organizatorem prospołecznym dopominającym się o równouprawnienie ludzi wykluczonych. Charakteryzuje się szykownością, ceni niezwykłe napoje i posiłki i w dowolnym swoim działaniu stara się zdobywać mistrzostwo, więc częstokroć uważa się za sędziego odpowiedniego gustu. Jest to jednostka grzeczna, można jej polecić wykonanie ryzykownych operacji, które stanowią niezaprzeczalną trudność także dla fachowych i sprytnych polityków i walczące z nimi osoby zazwyczaj prędko popychają do rezygnacji.

Pozostałe przymioty trafnie wyrażające niniejszego osobnika to też: natarczywy, kreatywny, despotyczny, gorliwy, życzliwy, apodyktyczny, samotny, przenikliwy, kochający, narwany, zręczny, zwycięski, rozsądny, zawzięty, bezkompromisowy, pompatyczny, asertywny, poważany, ponętny oraz pracowity.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: makijażysta, pianista, wizażysta, grafik, gitarzysta, tatuażysta, aktor, artysta i dowódca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cacciatore Fabrizio - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chatelier Henri Louis le - (1850-1936) - chemik francuski.
 • Cwietajewa Marina I - (1892-) - poetka rosyjska.
 • Dechnik Ignacy - (1929-) - profesor, gleboznawstwo, chemia rolna.
 • Jones Angus T - (1993-) - amerykański aktor dziecięcy.
 • Nykole Ashley - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ostrowski Leszek - (1920-1981) - aktor.
 • Płonka Michał - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Radziwon Monika - (1981-) - aktorka.
 • Salihović Sejad - (1984-) - bośniacki sportowiec, piłka nożna.
 • Trabalík Ivan - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Walaszek Artur - (1972-) - artysta kabaretowy.
 • Wolniaczyk Andrzej - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wuytens Stijn - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.