Waga, 07 października - Kobieta

Waga, 07 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna kobieta waga, która urodziła się dnia 7 10, uwielbia zachowywać się towarzysko, jest autentycznym aktywistą, lubi czarować swoich widzów, jednak niestety umie też uważać się za ósmy cud świata. Często bywa dominująca, działa jak chuligan i postrzega jako niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jej stanowiska, dlatego częstokroć spotyka się z cichym nieposłuszeństwem dla swoich działań. Jest to osobnik wszechstronny, zaskoczenie to u niej samopoczucie naprawdę okazjonalne i znamionują ją rozliczne, nieszablonowe pomysły. Charakteryzuje się lojalnością, kumple są dla niej niezmiernie cenni, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, lecz często w tej immanentnej grzeczności potrafi nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. Cechuje się elokwencją, swoje wystąpienia komponuje bardzo starannie, ochoczo uczy się, jednakże częstokroć nie umie w akceptowalnym terminie dotrzeć do meritum. Jest to osoba aktywna, ubóstwia znajdować się w permanentnym biegu, tyra niczym traktor i odpoczywa aktywnie. Często bywa zmienna, częstokroć nie starcza jej silnej woli i potrafi gwałtownie wycofać się na moment przed zdobyciem mety, a więc niezwykle słabo sprawdza się jako głowa rodu lub wychowawca. Znamionuje się konsekwencją, pracuje bez nieskutecznych zrywów, postępuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak kiepsko radzi sobie z błyskawicznie zmieniającymi się warunkami. Jest to jednostka nielojalna, ustala koalicje zależnie od okoliczności, jako biurokrata okazuje się sprzedajna, zatem nie jest nadmiernie poważana przez własne otoczenie.
Charakteryzuje się odpowiedzialnością, zlecenie jest dla niej rzeczą świętą, funkcjonuje podług skrupulatnie przygotowanego planu, toteż w długookresowym kontekście zwykle wyprzedza postrzelonych przodowników. To człowiek flegmatyczny, nie pociąga jej kozaczenie, bowiem troszczy się wyłącznie o autentycznie pożyteczne sprawy i każdy przedmiot musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. Jest to osoba grzeczna, daje radę wypatrzyć produktywne rozwiązania problemów, które wymagają ogromnej dozy taktownej subtelności i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj w krótkim czasie popychają do poddania się. Cechuje się śmiałością, nie przerażają jej jakiekolwiek przeszkody, albowiem doskonale wytrzymuje niepokój i ukazuje wielką samokontrolę. Znamionuje się kompromisowością, chętnie dokształca się w oryginalnych i interesujących rzeczach i sprawnie modyfikuje istniejące poglądy w zderzeniu z nowopoznanymi doznaniami, a zatem próbuje unikać stukniętych maniaków zajętych obwieszczaniem najwspanialszych koncepcji. To jednostka sprawiedliwa, niezmiernie drobiazgowo analizuje najsubtelniejsze kwestie oraz wystrzega się wypowiadania się o dalekich sobie dziedzinach, więc ochoczo jest powoływana do arbitrażu sprzeczek. Jest to osoba szykowna, z największą przyjemnością przyodziewa się w najpopularniejsze obecnie i markowe kreacje i pragnie prowadzić się z arystokratycznym dostojeństwem, zatem uszczęśliwiona jest jako posiadacz pokaźnego majątku. Charakteryzuje się zaradnością, nienawidzi wszelkich zakazów i norm, a zatem rozczaruje cię przewidywanie, że będzie przestrzegała twoich dyspozycji i ograniczeń.

Pozostałe cechy kapitalnie odzwierciedlające opisywanego osobnika to też: jowialny, staranny, zręczny, umiarkowany, poważany, kochający, kapryśny, pracowity, dyplomatyczny, lubiany, entuzjastyczny, badawczy, atrakcyjny, bezlitosny, potężny, despotyczny, wyniosły, hojny, sceptyczny, logiczny, pyszałkowaty oraz obowiązkowy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: gitarzysta, kontrabasista, pianista, dyrygent, poseł, wizażysta, tancerz, aktor, urzędnik, muzyk, grafik, organista, tatuażysta, dowódca, ambasador i wokalista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Brich Tadeusz - (1937-) - aktor.
 • Dalton Freddy - (1970-) - niemiecki aktor w filmach erotycznych.
 • Drake Alfred - (1914-1992) - amerykański aktor, piosenkarz.
 • Drzyzga Wojciech - (1958-) - sportowiec, piłka siatkowa, trener siatkarski.
 • Gaca Arkadiusz - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jednowski Marian - (1873-1932) - aktor.
 • Lord Del - (1894-1970) - amerykański reżyser filmowy.
 • Poulsen Simon - (1984-) - duński sportowiec, piłka nożna.
 • Querrey Sam - (1987-) - amerykański sportowiec, tenis ziemny.
 • Rowley Jack - (1920-1998) - English footballer.
 • Specht Cezary - (1966-) - oficer marynarki Wojennej, komandor, profesor Akademii Marynarki Wojennej.
 • Szwarce Bronisław Antoni - (1834-1904) - inżynier, działacz niepodległościowy.
 • XIII Karol - (1748-1818) - król Szwecji 1809-, król Norwegii 1814-.
 • Yared Gabriel - (1949-) - kompozytor.
 • Younger Ben - (1972-) - amerykański reżyser filmowy, scenarzysta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.