Waga, 06 października - Kobieta

Waga, 06 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzona w dniu 6 10 cechuje się lojalnością, jest odpowiedzialnym i sumiennym pracownikiem, do małżeństw odnosi się niezmiernie poważnie, lecz jej przyrodzona sprawiedliwość potrafi być powodem paroksyzmów niechęci. Jest to osoba zmienna, często nie wystarcza jej hartu ducha i częstokroć nie umie dokończyć rozgrzebanych zadań, dlatego bardzo trudno zaczyna się z nią dyskusje. Jest to człowiek energiczny, lubi tworzyć nowe rzeczy, uwielbia funkcjonować w permanentnym biegu i aktywizuje kolegów swoim nieposkromionym wigorem. Często bywa wiarołomna, to posiadający duże aspiracje samorządowiec okazujący mimo to predyspozycję do kombinatorstwa, potrafi zachowywać się dwulicowo, a zatem kompani życzą sobie wystrzegać się wchodzenia z nią w układy. Charakteryzuje się elastycznością, wydaje się dysponować gotową strategią na każdą dającą się pomyśleć trudność, nie trwoni minut na jałowe utyskiwanie i zacięcie do udoskonalania jest jej niezmiennym atrybutem. Lubi zachowywać się towarzysko, rozpowiada o swoich najbłahszych myślach, obecność rozległej publiczności oznacza dla niej idealną zabawę, aczkolwiek na nieszczęście umie także uznawać się za prawdziwego mędrca. To osobnik metodyczny, potrafi doprowadzić swoje projekty do pomyślnego finiszu, umie się odpowiednio inspirować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Znamionuje się elokwencją, jej rozważania zdają się być wielopłaszczyznowymi strukturami, jej oracje to autentyczne dzieła sztuki, jednakże często nie potrafi w sensownym terminie dojść do meritum. Bywa autokratyczna, nie cierpi oceniania własnych nakazów i odwoływanie się do jej rozwagi częstokroć nie sprawdza się, więc jest wyobcowana w swoim otoczeniu.
To jednostka dzielna, nie trwożą jej nijakie problemy, albowiem umie przezwyciężyć własny strach i jakiekolwiek przeciwności zazwyczaj nie zatrważają jej. To osoba bezstronna, dokłada starań, by przeniknąć inne przekonania oraz wszelkie sprawy chce przeanalizować kilkukrotnie, toteż zawsze zawczasu z uwagą cię wysłucha przed przedstawieniem osądu. Jest to jednostka taktowna, potrafi wyszukać skuteczne rozwiązania kłopotów, które odnoszą się do dziedzin niezwykle skomplikowanych i ścierających się z nimi ludzi zwykle w mig skłaniają do wycofania się. Jest to osoba flegmatyczna, nie traci energii na najzwyczajniej nieuzasadnione kwestie, bo najbardziej ceni ergonomię i w każdym wypadku działa przytomnie oraz ostrożnie. To osobnik wyrafinowany, poświęca się ekskluzywnym uciechom i doznaje skłonności do utrzymywania kontaktu z malarstwem, a więc często bywa kwalifikowana jako tutejszy arbiter elegancji. To jednostka tolerancyjna, umie kolegować się z osobami o ogromnie różniących się poglądach i nie kręci jej przekonywanie przyjaciół do swoich przekonań, zatem nie toleruje u kumpli jedynie braku szacunku dla innych. Cechuje się niezależnością, postanowienia podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, więc zawiedzie cię spodziewanie się, że posłucha zaordynowanych jej zaleceń. Jest to osobnik rzetelny, zlecenie jest dla niej rzeczą świętą, utrzymuje jednorodne, ale wydajne tempo pracy, a zatem można uczyć się od niej pragmatyczności oraz efektywności.

Pozostałe cechy celnie ukazujące wspomnianą osobę to także: dowcipny, pracowity, wyrachowany, kapryśny, gadatliwy, ekscentryczny, umiarkowany, bezkompromisowy, wyemancypowany, wyniosły, przenikliwy, kreatywny, obrotny, sceptyczny, ofiarny, twórczy, czarujący, nadgorliwy, dyskretny i inteligentny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: wizażysta, ambasador, strateg, organista, gitarzysta, pianista, aktor, stylista, malarz, krawiec oraz grafik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams Gerard - (1948-) - polityk północnoirlandzki.
 • Battle Lois - (1939-) - aktorka amerykańska.
 • Bolin Nick - (1908-1983) - kompozytor, muzyk, pisarz, aktor.
 • Cat Kyra - (1977-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Dąbrowska Maria - (1889-) - pisarka, publicystka.
 • Derbin Artur - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Engel Jerzy - (1952-) - sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Grobbelaar Bruce - (1957-) - bramkarz południowoafrykański.
 • Hansen Alexander Lund - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Harvey Lew - (1887-1953) - aktor amerykański.
 • Jeritza Maria - (1887-) - śpiewaczka, pochodzenie czeskiego.
 • Limberský David - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Long Ed - (1930-) - aktor amerykański.
 • Meite Abdoulaye - (1980-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Rapp Nathilde Overrein - (1969-) - norweski reżyser filmowy.
 • Shadley Will - (1999-) - aktor amerykański.
 • Sieliński Kamil - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sparxxx Lisa - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.