Waga, 05 października - Kobieta

Waga, 05 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Pani waga urodzona w dniu 5 10 to człowiek energiczny, porywa wspólników swoim nieokiełznanym animuszem, ubóstwia stwarzać niekonwencjonalne rzeczy i emanuje niezwykłym żarem. To osoba komunikatywna, jej myśli sprawiają wrażenie wieloaspektowych budowli, uwielbia rozmawiać publicznie na temat różnych kwestii, ale częstokroć trudno wyciągnąć z niej spoiste i merytoryczne repliki. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, często nie starcza jej hartu ducha i umie znienacka zniechęcić się niedługo przed zdobyciem celu, częstokroć ima się rozlicznych zajęć. To jednostka błyskotliwa, jest pierwszym aktorem każdej imprezy, jej proste czynności mają wygląd ekstrawaganckiej formy sztuki, jednak często pragnie wygłaszać oceny mało rozsądne. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez bezsensownych zrywów, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak źle znosi żywiołowo przeistaczające się okoliczności. To osobnik dominujący, postrzega się za osobę kompetentną w dowolnej dziedzinie i częstokroć nie posiada wiedzy o powszechnym postrzeganiu swojej persony, dlatego często przeistacza się w opuszczonego i niepopularnego przełożonego. Jest to człowiek wszechstronny, niezmiernie ciężko ją czymś zdziwić, umie współpracować nieomalże z każdą jednostką i wydaje się dysponować zaplanowanym rozwiązaniem na dowolny hipotetyczny kłopot. Jest to osobnik wiarołomny, modyfikuje sojusze zależnie od pogody, potrafi zachowywać się dwulicowo, a zatem częstokroć jest wściekła na absolutnie każdego człowieka. Jest to jednostka wierna, umie być najlepszym kompanem użytecznym w strapieniach, do małżeństw odnosi się niezwykle serio, lecz często w tej spontanicznej życzliwości potrafi nie zaspokoić własnych interesów.
Jest to osobnik nieustraszony, umie zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, bo bardzo dobrze radzi sobie w niepewnych warunkach i jakiekolwiek przeszkody zazwyczaj nie zatrważają jej. Charakteryzuje się wysublimowaniem, z największą satysfakcją przyobleka się w najpopularniejsze właśnie i markowe ubiory i w dowolnym swoim działaniu pracuje nad tym, by uzyskiwać doskonałość, toteż obfitość kapitału bardzo upraszcza jej wiedzenie żywota korespondującego z jej charakterem. Uwielbia zachowywać się powolnie, trudno ją oszukać wykwintnymi frazami, bowiem wartość ma dla niej przede wszystkim praktyczna funkcjonalność i zawsze działa przytomnie oraz przewidująco. Jest to osoba sprawiedliwa, w każdym wypadku podejmuje próby, by zrozumieć możliwie dużo i nie polega na wyborach przedsiębranych pod wpływem uczuć, więc ochoczo bywa zapraszana do arbitrażu sprzeczek. Cechuje się tolerancyjnością, nie lęka się zagadnień oryginalnych i odmiennych od uprzednio przyswojonych i sprawnie zmienia dotychczasowe przekonania w konfrontacji z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, a więc jest organizatorem dobroczynnym starającym się o wolność grup dyskryminowanych. Jest to jednostka kulturalna, nie obawia się zajmować się mediowaniem sporów, które dotyczą rzeczy niezmiernie skomplikowanych i z reguły załamują pozostałych ludzi. To osoba samodzielna, nie lubi wszelkich zakazów i regulaminów, zatem zawiedzie cię spodziewanie się, że ulegnie komuś bez potyczki. Znamionuje się odpowiedzialnością, jest bardzo nieustępliwa i zorganizowana, jej projekty nie zawierają defektów, dlatego powinno się uczyć się od niej skuteczności oraz racjonalizmu.

Inne atrybuty celnie ukazujące opisywanego człowieka to także: pusty, gadatliwy, despotyczny, elegancki, rzutki, ekscentryczny, poważany, zmysłowy, indywidualistyczny, wyemancypowany, przenikliwy, ofiarny, kreatywny, szorstki, zręczny, gorliwy, logiczny, bezkompromisowy, twórczy, zawzięty, kapryśny, narcystyczny, wyobcowany, zimny, pracowity, sceptyczny i czarujący.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: dyrygent, poseł, dowódca, tancerz, kontrabasista, strateg, muzyk, wizażysta oraz grafik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Allen Karen - (1951-) - aktorka amerykańska.
 • Bissett Josie - (1970-) - aktorka amerykańska.
 • Childs Naughtia - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Fischer Fritz Ernst - (1912-2003) - lekarz, członek S
 • Flaszyński Mateusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Garłowski Zygmunt - (1949-2008) - sportowiec, piłka nożna.
 • Guiel Aaron - (1972-) - kanadyjski sportowiec, baseball.
 • Lange Roderyk - (1930-) - etnolog, teoretyk tańca.
 • Lust Kristi - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Molina Ángela - (1955-) - aktorka hiszpańska.
 • Nosiglia Cesare - (1944-) - włoski duchowny katolicki, arcybiskup Turynu.
 • Orłow Aleksiej G - (1737-1808) - admirał rosyjski.
 • Riqueti Victor de - (1715-1789) - ekonomista francuski.
 • Sevens Aspen - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Valentine James - (1978-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.