Waga, 03 października - Kobieta

Waga, 03 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalna pani waga urodzona dnia 3 10 jest to człowiek autokratyczny, pragnie zawładnąć całą Ziemią i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby niepotwierdzające jej stanowiska, więc kiepsko sprawdza się podczas kolektywnych działań. To jednostka elokwentna, jej rozważania wykazują podobieństwo do wieloaspektowych struktur, ochoczo czyta, lecz często nie potrafi w rozsądnym czasie przejść do meritum. Jest to osobnik metodyczny, pracuje bez nieefektywnych sprintów, umie się prawidłowo motywować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest urodzonym społecznikiem, uwielbia urzekać swoich rozmówców, jednakże często ubóstwia wypowiadać sądy mało roztropne. Bywa nielojalna, rychło przestaje pamiętać o własnych obietnicach, jako funkcjonariusz okazuje się skorumpowana, a więc nie jest zbytnio chwalona przez swój zespół. Znamionuje się lojalnością, jest poważanym i rzetelnym podkomendnym, jest niezmiernie szanowana przez wspólników, aczkolwiek jej immanentna praworządność potrafi powodować paroksyzmy niechęci. To człowiek niezdecydowany, częstokroć nie wystarcza jej wytrwałości i umie uaktualniać strategiczne założenia z minuty na minutę, często ima się najrozmaitszych profesji. To osoba przebojowa, ożywia współpracowników swoją nieokiełznaną witalnością i posiada niespożyte pokłady energii. Jest to jednostka elastyczna, zmieszanie to u niej stan naprawdę nietypowy, jeśli to konieczne, potrafi stworzyć rakietę z kartonu i rzemienia i umie przystosować się do płynnych warunków.
Cechuje się kompromisowością, nie wadzą odmienne zainteresowania i łatwo aktualizuje dotychczasowe poglądy w zderzeniu z nowopoznanymi doznaniami, toteż nie toleruje u znajomych jedynie nieposiadania poszanowania innych. To osobnik grzeczny, nie obawia się podejmować się mediowania sprzeczek, które zdają się niemożliwymi a nawet szalonymi i na ogół przytłaczają pozostałych ludzi. Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje wyłącznie po pozorach, albowiem zawsze rozważa oczekiwane profity i w każdym wypadku próbuje sporządzać długofalowe ekstrapolacje. To osoba bezstronna, zawsze dokłada starań, by przeniknąć co tylko się da oraz wszelkie kwestie chce przetrawić po wiele razy, zatem zwykle jest ogólnie uważana za uczciwego mediatora. Charakteryzuje się męstwem, niezwykle rzadko obawia się nieznanych przeszkód, bo dobrze wytrzymuje niepokój i uwielbia działać dynamicznie. Znamionuje się niezależnością, autentycznie kocha nieskrępowaną autonomię decydowania, dlatego szaleństwem jest sądzenie, że będzie poważała twoje dyrektywy i restrykcje. To jednostka słowna, to bezdyskusyjny wzór pioniera, utrzymuje jednostajny, ale skuteczny rytm działalności, a zatem winno się doszkalać się od niej sprawności oraz ergonomii. To osoba szykowna, swoje mieszkanie aranżuje z prawdziwie książęcym rozmachem i pragnie wieść się z arystokratycznym szykiem, a więc wniebowzięta jest jako właściciel wielkiego mienia.

Inne przymioty trafnie charakteryzujące niniejszą jednostkę to również: lubiany, otwarty, ambitny, chytry, wyemancypowany, gorliwy, zawzięty, wyrachowany, bezpruderyjny, asertywny, twórczy, kochający, zmysłowy, wspaniałomyślny, lubieżny, bezlitosny, sprytny, hojny, ponętny, natarczywy, narwany, despotyczny oraz badawczy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: strateg, kontrabasista, poseł, wizażysta, grafik, aktor, artysta, urzędnik, stylista, muzyk, organista, rzeźbiarz, lutnik i dyrygent.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Battenberg Maurycy Wiktor - (1891-1914) - książę Battenberg, oficer armii angielskiej, porucznik.
 • Cheeks Fiona - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cywiński Paweł - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kołodziej Jarosław - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lins Laisa - (1982-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Morton Karen - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Owen Clive - (1964-) - aktor angielski.
 • Pizarro Claudio - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rachins Alan - (1942-) - aktor amerykański.
 • Reczka Piotr - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sanakiewicz Paweł - (1954-) - aktor.
 • Scott Seann William - (1976-) - aktor amerykański.
 • Szarmach Andrzej - (1950-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.