Waga, 20 października - Kobieta

Waga, 20 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Kobieta waga urodzona w dniu 20 10 jest to osoba przedsiębiorcza, nie stroni od pracy i tyra jak maszyna. Cechuje się konsekwencją, konsekwentnie prze do celu, potrafi się prawidłowo motywować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Znamionuje się komunikatywnością, w bardzo oryginalny sposób zestawia frazy, słuchanie jej przemów może sprawiać autentyczną rozkosz, lecz często w jej wystąpieniach całkowicie brakuje znaczenia. To jednostka apodyktyczna, jest prawdziwym uosobieniem pruskiego oficera i uznaje za niebezpieczeństwo ludzi nieaprobujących jej stanowiska, dlatego częstokroć przeistacza się w opuszczonego i wyobcowanego dyktatora. Jest to osobnik chwiejny, jej postawy i przeświadczenia często są niejednoznaczne i częstokroć nie umie zamknąć rozgrzebanych zadań, dlatego niezwykle ciężko prowadzi się z nią negocjacje. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest źródłem rozmaitych pomysłów, ma w duszy nieograniczoną ilość historii, jednakże często uwielbia wygłaszać oceny mało rozważne. Jest to jednostka wszechstronna, zdumienie to u niej stan autentycznie osobliwy i potrafi radzić sobie w dowolnych warunkach. Bywa człowiekiem niewiernym, szanuje tylko zyskowne dla własnej osoby porozumienia, umie działać dwulicowo, a więc przyjaciele życzą sobie wystrzegać się wstępowania z nią w spółki. Jest to osoba wierna, potrafi być doskonałym kompanem przydatnym w zmartwieniach, jest niezmiernie szanowana przez partnerów, ale jej naturalna sprawiedliwość umie być powodem wybuchów niechęci.
To osobnik zaradny, nienawidzi jakichkolwiek barier i dogmatów, zatem niech ci nie jawi się, iż będzie liczyła się z twoimi zakazami i poleceniami. To osoba flegmatyczna, trudno ją oszołomić wykwintnymi sloganami, bowiem zabiega wyłącznie o naprawdę użyteczne rzeczy i stara się funkcjonować wedle ustalonych planów. Charakteryzuje się kompromisowością, chętnie uczy się nowych i porywających spraw i cieszy ją różnorodność rzeczywistości i współpracowników, toteż nie aprobuje u współtowarzyszy jedynie braku szacunku dla innych. Cechuje się odpowiedzialnością, to bezdyskusyjny wzór przodownika pracy, jej projekty nie kryją błędów, więc winno się doszkalać się od niej racjonalizmu oraz sprawności. Znamionuje się bezstronnością, zawsze usiłuje poznać jak najwięcej i unika podejmowania decyzji o nieznanych sobie zagadnieniach, a zatem zwykle jest lubiana jako sędzia. To jednostka nieustraszona, bardzo rzadko boi się nietypowych wyzwań, gdyż potrafi zwalczyć swój przestrach i okazuje pokaźne panowanie nad sobą. To człowiek grzeczny, umie wybrnąć z powikłanych i groźnych okoliczności, które potrzebują wielkiej porcji dyplomatycznej subtelności i siłujące się z nimi osoby z reguły szybko skłaniają do poddania się. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, poświęca się ekskluzywnym rozrywkom i w każdym swoim działaniu pracuje nad tym, by osiągać doskonałość, dlatego częstokroć jest oceniana jako lokalny wyznacznik gustów.

Pozostałe określenia właściwie odzwierciedlające wspomnianego człowieka to też: narcystyczny, wyniosły, czarujący, zimny, dyskretny, gadatliwy, postępowy, przystępny, elegancki, despotyczny, oryginalny, nudny, lubiany, rozmowny, potężny, bezpruderyjny, zmysłowy, ekscentryczny, umiarkowany, wyobcowany, wspaniałomyślny, samotny, twórczy, namiętny, nadgorliwy, rozsądny, sprytny, zwycięski, natarczywy oraz charyzmatyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: tatuażysta, dyrygent, tancerz, poseł, makijażysta, lutnik, rzeźbiarz i kontrabasista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Blake Norman - (1965-) - muzyk szkocki.
 • Brewerton Becky - (1982-) - walijski sportowiec, golf.
 • Cascio Luigi Lo - (1967-) - aktor włoski.
 • Dowd Tom - (1925-2002) - amerykański inżynier, producent muzyczny.
 • Gralak Michalina - (1972-) - prawnik, organizator produkcji filmowej.
 • Gökçek Melih - (1948-) - polityk turecki.
 • Jarosz Radosław - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kotapka Stefan - (1946-) - muzyk.
 • Krejčí Marek - (1980-2007) - słowacki sportowiec, piłka nożna.
 • Lee Ric - (1945-) - brytyjski muzyk, perkusista.
 • Paulina - (1990-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Purzycki Mariusz - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Saviauk Erko - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tabak Rafał - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zagórski Dariusz - (1966-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.