Waga, 18 października - Kobieta

Waga, 18 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Kobieta waga, która urodziła się dnia 18 10, często bywa dominująca, uznaje się za człowieka fachowego w dowolnym zagadnieniu i ocenia jako niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jej stanowiska, toteż jest niepopularna w swoim środowisku. Znamionuje się elokwencją, jej rozważania sprawiają wrażenie złożonych budowli, jej oracje to prawdziwe dzieła literackie, lecz częstokroć w jej przemowach zwyczajnie brakuje treści. To jednostka błyskotliwa, rozpowiada o swoich wszelkich myślach, nosi w umyśle obfitą liczbę przypowieści, jednakże często ubóstwia wypowiadać opinie mało rozsądne. Jest to osobnik przebojowy, uwielbia żyć w nieprzerwanym ruchu, jest bardzo efektywna w pracy i nie umie siąść w jednym miejscu. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje zdyscyplinowanie i cierpliwość, postępuje w sposób rozumny i sprawdzony, jednak czasem nadmiernie obstaje za przedtem stworzonymi pomysłami. To jednostka chwiejna, nie potrafi zdecydować się na jeden punkt widzenia i trudno jest jej trzymać się obranych zobowiązań, częstokroć drażni swoich współpracowników. Charakteryzuje się wiernością, jest niezwykle serdeczna względem własnego partnera, oddanie w związku jest dla niej rzeczą oczywistą, ale nieraz w swojej ofiarności sięga aż do braku powagi. To osoba elastyczna, umie współpracować nieomalże z każdym człowiekiem, cechują ją rozliczne, niezwykłe przedsięwzięcia i hasło „niewykonalne” nie istnieje w jej zasobie językowym. Bywa osobnikiem nielojalnym, to śmiały aktywista przejawiający niemniej jednak tendencję do egoizmu, potrafi zachowywać się nieuczciwie, zatem często jest zagniewana na całe otoczenie.
Jest to jednostka grzeczna, można jej powierzyć wykonanie ryzykanckich operacji, które dotykają dziedzin niezmiernie trudnych i okażą nierealne dla jej licznych poprzedników. Cechuje się uczciwością, zawsze usiłuje poznać ile tylko się da oraz nie polega na decyzjach przedsiębranych pod wpływem emocji, a zatem ochoczo bywa zapraszana do mediowania zatargów. To człowiek flegmatyczny, nie marnuje sił na najzwyczajniej zbędne kwestie, gdyż w szczególności ceni użyteczność i stara się pracować według ustalonych projektów. Znamionuje się odpowiedzialnością, zadanie jest dla niej sprawą niepodważalną, utrzymuje równy, aczkolwiek wydajny rytm działalności, więc mimo zwodniczej ospałości zazwyczaj realizuje swoje koncepcje. To osobnik tolerancyjny, umie przestawać z osobami o nadzwyczaj odmiennych poglądach i nie interesuje jej przekonywanie przyjaciół do swoich przekonań, dlatego jest działaczem filantropijnym starającym się o wolność ludzi represjonowanych. Charakteryzuje się niezależnością, nie cierpi jakichkolwiek dogmatów i zakazów, a więc niech ci nie roi się, że będzie liczyła się z twoimi instrukcjami i barierami. To osobnik nieustraszony, potrafi wykonać zadania niemożliwe dla innych ludzi, albowiem dokłada starań, by z reguły nie bać się przed czasem i pragnie działać na wysokich obrotach. To jednostka wyrafinowana, z największą przyjemnością ubiera się w najbardziej rozchwytywane właśnie i stylowe kreacje i w dowolnym swoim działaniu stara się zdobywać perfekcję, toteż dostatek gotówki bardzo ułatwia jej toczenie egzystencji korespondującej z jej naturą.

Pozostałe atrybuty prawidłowo portretujące wspomnianą osobę to również: nadgorliwy, rzutki, bezkompromisowy, oryginalny, ambitny, spostrzegawczy, srogi, staranny, przenikliwy, bezpruderyjny, pyszałkowaty, wyrachowany, dyplomatyczny, sprytny, nieprzewidywalny, ponętny, wyobcowany, entuzjastyczny, ekscentryczny, despotyczny, poważany, namiętny, nudny, hojny, umiarkowany, wyemancypowany, liberalny, bezlitosny oraz narwany.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: kontrabasista, makijażysta, poseł, tatuażysta, krawiec, tancerz, lutnik i dyplomata.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrée Salomon August - (1854-1897) - szwedzki inżynier, badacz polarny.
 • Bergson Henri - (1859-1941) - filozof francuski.
 • Biegański Łukasz - (1755-1839) - generał dywizji armii Księstwa Warszawskiego i Królestwa Polskiego.
 • Chamorro Violeta Barrios de - (1929-) - polityk nikaraguański.
 • Gluziński Tomasz - (1924-1986) - poeta.
 • Kamanin Nikołaj Pietrowicz - (1908-1982) - generał radziecki.
 • Kleist Heinrich von - (1777-1811) - niemiecki dramatopisarz, nowelista.
 • Lenya Lotte - (1900-) - aktorka, piosenkarka.
 • Liske Ksawery Franciszek - (1838-1891) - historyk, wydawca źródeł.
 • Mitenkow Aleksiej I - (1909-1978) - generał radziecki.
 • Mucha Kazimierz - (1923-) - operator filmowy.
 • Renusz Michał - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sapieha Jan Fryderyk - (1680-1751) - kanclerz wielki litewski.
 • Star Alison - (1985-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wettyn Jan Jerzy IV - (1668-1694) - książę elektor Skasonii 1691-1694.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.