Waga, 14 października - Kobieta

Waga, 14 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Pani waga, która przyszła na świat w dniu 14 10, jest to osobnik wszechstronny, zaskoczenie to u niej uczucie autentycznie nietypowe, świetnie działa nawet w warunkach dotkliwego zamieszania i pociąg do reformowania jest jej nieodmienną własnością. Jest to osoba nielojalna, zmienia koalicje zależnie od pogody, jako urzędas okazuje się skorumpowana, więc nie jest nadto lubiana poprzez swoją ekipę. To człowiek lojalny, jest rzetelnym i słownym pracownikiem, szczerość w związku jest dla niej rzeczą nie budzącą wątpliwości, jednakże niekiedy w swojej lojalności dochodzi aż do pompatyczności. Bywa apodyktyczna, jest prawdziwym wcieleniem szeryfa i ocenia jako zagrożenie osoby niepodzielające jej opinii, a więc częstokroć spotyka się z cichym oporem w stosunku do swoich aktywności. Jest to jednostka przedsiębiorcza, trudności pokonuje szturmem i płonie niesamowitym ogniem. Znamionuje się elokwencją, lubi mówić przewlekle i tajemniczo, ochoczo studiuje, ale często nie umie w akceptowalnym terminie dojść do meritum. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykazuje opanowanie i konsekwencję, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak źle daje sobie radę z prędko przeistaczającymi się sytuacjami. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest gejzerem najrozmaitszych projektów, asysta szerokiej widowni jest dla niej perfekcyjną zabawę, lecz częstokroć pragnie ogłaszać oceny mało powściągliwe. Bywa człowiekiem niezdecydowanym, nie umie podejmować zdyscyplinowanych decyzji i nazbyt często modyfikuje sąd odnośnie celu swojej pracy, zatem bardzo słabo sprawdza się jako niańka lub pedagog.
Jest to osobnik taktowny, potrafi wybrnąć z przykrych i groźnych okoliczności, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną przeszkodę również dla fachowych i pomysłowych graczy politycznych i siłujące się z nimi osoby na ogół łatwo popychają do poddania się. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie boi się zagadnień nowatorskich i odmiennych od już zgłębionych i jednostek niepodobnych i egzotycznych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, dlatego jest organizatorem filantropijnym ubiegającym się o wolność osób nękanych. Cechuje się niezależnością, nie lubi jakichkolwiek zakazów i dogmatów, a zatem rozczaruje cię uważanie, że będzie liczyła się z twoimi przykazaniami i ograniczeniami. To osobnik śmiały, umie zrealizować sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, bo wyśmienicie spełnia się w powikłanych warunkach i ukazuje potężną samokontrolę. To człowiek szykowny, zajmuje się ekskluzywnymi uciechami i w każdym swoim działaniu stara się zdobywać maestrię, toteż uradowana jest jako właściciel wielkiej fortuny. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, zupełnie nie odkłada zadań do wykonania, funkcjonuje według skrupulatnie przygotowanego scenariusza, a więc można uczyć się od niej skuteczności oraz ergonomiczności. To jednostka sprawiedliwa, usiłuje poznać obce przekonania i unika podejmowania decyzji o dalekich sobie dziedzinach, zatem w każdym wypadku w pierwszej kolejności uważnie cię przemagluje przed ogłoszeniem werdyktu. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie trwoni środków na najzwyczajniej bezsensowne kwestie, ponieważ zawsze rozpatruje oczekiwane zarobki i we własnych rozstrzygnięciach w każdym wypadku opiera się na wyrachowanych rachunkach.

Inne cechy prawidłowo ukazujące tego człowieka to również: elegancki, jowialny, kapryśny, wyemancypowany, kreatywny, despotyczny, wyniosły, olśniewający, wspaniałomyślny, pusty, logiczny, potężny, czarujący, hojny, światły, liberalny, bezkompromisowy, zblazowany, wytworny, narwany, zręczny, bezlitosny, pyszałkowaty, atrakcyjny, przystępny, srogi oraz ambitny.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: kontrabasista, aktor, muzyk, artysta, wizażysta, lutnik, tancerz, wokalista, gitarzysta, tatuażysta, poseł i pianista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson Harry - (1952-) - aktor.
 • Andrianow Nikołaj J - (1952-2011) - rosyjski sportowiec, gimnastyka sportowa.
 • Cummings Edward Estlin - (1894-1962) - amerykański poeta, prozaik, malarz.
 • Dorabialska Alicja Dominika - (1897-1975) - fizykochemik, profesor.
 • Eisenhower Dwight David - (1890-1969) - amerykański generał, polityk, 34.
 • Fomienko Piotr I - (1897-1967) - generał radziecki.
 • Gojković Dusan - (1931-) - jugosłowiański trębacz jazzowy.
 • Kasprzycki Jacek - (1950-) - realizator filmów animowanych.
 • Kaye David - (1964-) - aktor kanadyjski.
 • King Preston - (1806-1865) - polityk amerykański.
 • Lauren Ralph - (1939-) - amerykański projektant mody.
 • Michaels Michelle - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Moore Roger - (1927-) - angielski aktor filmowy.
 • Musa Ahmed - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Smalcerz Rafał - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Trousseau Armand - (1801-1867) - francuski lekarz, internista, pediatra.
 • Wołek Tomasz - (1947-) - dziennikarz, publicysta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.