Waga, 13 października - Kobieta

Waga, 13 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzona w dniu 13 10 cechuje się elastycznością, konfuzja to u niej stan autentycznie okazjonalny i doskonale odnajduje się nawet w sytuacjach mocnego bałaganu. To jednostka aktywna, drażni ją brak zajęcia i wspaniale znosi stresującą robotę. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do pomyślnego zamknięcia, umie się odpowiednio inspirować, jednak kiepsko daje sobie radę z gwałtownie zmieniającymi się okolicznościami. Bywa osobą niestałą, jej stanowiska i przeświadczenia częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i potrafi znienacka wycofać się niedługo przed zdobyciem mety, często irytuje swoich kolegów. Bywa osobnikiem nielojalnym, szanuje wyłącznie zyskowne dla siebie pakty, jako funkcjonariusz okazuje się skorumpowana, zatem dokładniej obeznani ludzie próbują wystrzegać się z nią głębszych układów. To osoba komunikatywna, jej myśli zdają się być wielopłaszczyznowymi konstrukcjami, jej wypowiedzi to faktyczne dzieła sztuki, aczkolwiek częstokroć nie umie w akceptowalnym terminie dotrzeć do meritum. To jednostka ekstrawertyczna, mówi o swoich najbłahszych rozważaniach, uwielbia olśniewać swoich odbiorców, ale często ma także nadmiernie optymistyczną opinię o sobie. To człowiek wierny, towarzysze są dla niej niezmiernie cenni, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, jednakże czasami w swojej szczerości dochodzi aż do braku powagi. Częstokroć bywa apodyktyczna, chce opanować cały świat i nie boi się oceniania swojego stylu życia, toteż często napotyka niejawne nieposłuszeństwo względem swoich działań.
To osobnik wyrafinowany, poświęca się wykwintnym przyjemnościom i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by osiągać doskonałość, a zatem częstokroć jest kwalifikowana jako tutejszy dyktator mody. Znamionuje się niezależnością, naprawdę kocha się w zupełnej wolności decydowania, dlatego zawiedzie cię spodziewanie się, że ustąpi komuś bez potyczki. To jednostka sprawiedliwa, niezwykle skrupulatnie analizuje najdrobniejsze sprawy oraz wszelkie rzeczy pragnie przemyśleć po wiele razy, więc raczej jest powszechnie uważana za uczciwego negocjatora. Jest to osoba flegmatyczna, trudno ją oszołomić ładnymi frazesami, ponieważ w szczególności ceni ergonomiczność i we własnych decyzjach w każdym wypadku opiera się na wyrachowanych rachunkach. Jest to osobnik subtelny, nie lęka się podejmować się arbitrażu zatargów, które stanowią autentyczne wyzwanie również dla biegłych i błyskotliwych męży stanu i na ogół przygnębiają innych ludzi. Charakteryzuje się odwagą, nie przerażają jej nijekie przeszkody, bowiem dokłada starań, by nie skupiać się na strachu i ubóstwia działać dynamicznie. To jednostka rzetelna, jest bardzo cierpliwa i zorganizowana, jej koncepcje nie kryją dziur, a więc w długotrwałym kontekście z reguły prześciga porywczych wodzirejów. Cechuje się tolerancyjnością, chętnie czerpie wiedzę o nowych i ciekawych sprawach i osób odmiennych i nietypowych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, a zatem nie aprobuje u współtowarzyszy jedynie niedoboru wyrozumiałości.

Pozostałe przymioty prawidłowo ukazujące niniejszego człowieka to także: obłudny, bezkompromisowy, rzutki, zwycięski, życzliwy, rozmowny, kreatywny, srogi, kochający, ofiarny, wytworny, pusty, bezpruderyjny, gorliwy, sprytny, dyskretny, lubiany, czarujący, samotny, hojny, sceptyczny, wyobcowany, chytry, logiczny, inteligentny, pyszałkowaty, wyemancypowany oraz postępowy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: dowódca, ambasador, poseł, wokalista, strateg, tatuażysta, organista, wizażysta, grafik, stylista, rzeźbiarz, dyrygent, tancerz, kontrabasista i malarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Haisheng Nie - (1964-) - chiński kosmonauta.
  • Jasiński Łukasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Jerochin Aleksandr - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Piechota Dariusz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Pogorzelski Witold - (1895-1963) - matematyk, fizyk, profesor.
  • Storm Crystal - (1973-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Szeliga Barbara - (1961-) - aktorka.
  • Trojan Paweł - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Zbrzeźniak Tomasz - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.