Waga, 12 października - Kobieta

Waga, 12 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Kobieta waga urodzona dnia 12 10 to jednostka szczera, potrafi być doskonałym towarzyszem pomocnym w problemach, do związków odnosi się niezwykle na serio, jednak często w tym immanentnym koleżeństwie umie zaniedbać swoje interesy. Jest to osoba zorganizowana, potrafi umiejętnie dysponować swoimi zasobami, umie się odpowiednio inspirować, jednak częstokroć brakuje jej pomysłowości wymaganej w niespodziewanych wypadkach. Jest to człowiek wszechstronny, potrafi spełniać się w każdych okolicznościach, cechują ją różnorodne, osobliwe przedsięwzięcia i zdziwienie to u niej nastrój naprawdę niespotykany. Cechuje się komunikatywnością, jej myśli zdają się być skomplikowanymi budowlami, lubi dyskutować publicznie o różnych sprawach, jednakże często trudno wycisnąć z niej krótkie i celne riposty. Bywa osobnikiem wiarołomnym, prędko zapomina o własnych zobowiązaniach, jako biurokrata daje się poznać jako skorumpowana, a więc głębiej znające osoby usiłują unikać z nią ściślejszych relacji. To jednostka przedsiębiorcza, posiada ogromne zapasy energii, haruje niczym traktor i inicjuje równolegle rozmaite sprawy. Uwielbia zachowywać się towarzysko, opisuje swoje najmniejsze rozważania, jej prozaiczne ruchy pobrzmiewają niezwykły balet, aczkolwiek umie też męczyć mówieniem nieprzerwanie o określonej kwestii. Jest to osoba niekonsekwentna, nie potrafi trwać przy konsekwentnych decyzjach i częstokroć nie umie zamknąć rozpoczętych zadań, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nią negocjacje. Bywa autokratyczna, zachowuje się niby wandal i cudzy protest nie ma dla niej wagi, toteż potrafi prowokować opory wśród swoich podkomendnych.
To osobnik grzeczny, umie wybrnąć z uciążliwych i niebezpiecznych sytuacji, które jawią się niewykonalnymi a wręcz stukniętymi i okażą niemożliwe dla jej licznych prekursorów. Znamionuje się niezależnością, autentycznie kocha się w totalnej swobodzie decydowania, więc niech ci nie roi się, iż usłucha zakomunikowanych jej dyrektyw. Jest to człowiek śmiały, potrafi urzeczywistnić sprawy nierealne dla innych ludzi, bowiem umie przezwyciężyć własny lęk i pragnie działać dynamicznie. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, podziwia prędkie, wyścigowe auta i ubóstwia wieść się z jaśniepańską godnością, a zatem często jest kwalifikowana jako miejscowy arbiter elegancji. To jednostka kompromisowa, nie obawia się rzeczy oryginalnych i rozbieżnych od już doświadczonych i sprawnie modyfikuje istniejące przekonania w zderzeniu z nowymi spostrzeżeniami, zatem nie aprobuje u kumpli jedynie nieposiadania szacunku dla innych. Znamionuje się odpowiedzialnością, to żywy przykład tytana pracy, utrzymuje monotonny, ale skuteczny rytm działalności, dlatego warto doszkalać się od niej efektywności oraz ergonomii. To osoba bezstronna, stara się wznieść się nad osobiste antypatie i nie spieszy się z przyjmowaniem działania, a więc chętnie bywa zapraszana do rozsądzania zwad. Jest to osobnik powolny, nie oszacowuje wyłącznie w oparciu o wygląd, bo kluczowa jest dla niej praktyczna przydatność i próbuje funkcjonować według obranych scenariuszy.

Pozostałe przymioty trafnie portretujące niniejszą jednostkę to także: wyemancypowany, poważany, namiętny, nudny, wspaniałomyślny, bezlitosny, atrakcyjny, wyniosły, srogi, bezpruderyjny, lubieżny, twórczy, oryginalny, ponętny, ambitny, chytry, natarczywy, badawczy, apodyktyczny, wytworny, kreatywny, obłudny, życzliwy, wyrachowany, otwarty, hojny, bezkompromisowy, logiczny oraz nieprzewidywalny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: urzędnik, rzeźbiarz, kontrabasista, dowódca, dyrygent, pianista, artysta, lutnik, organista, aktor, tatuażysta, wizażysta, grafik i stylista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Biełow Grigorij Andriejewicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Cygnaeus Uno - (1810-1888) - fiński pedagog, działacz oświatowy.
 • Dryl Monika - (1979-) - aktorka.
 • Golański Paweł - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gregory Dick - (1932-) - amerykański satyryk, działacz społeczny.
 • Hémon Louis - (1880-1913) - powieściopisarz francuski.
 • I Piotr - (1798-1834) - Bragança, cesarz Brazylii 1822-1831 jako Piotr I, król Portugalii 1826 jako Piotr V Urodzony Queluz, Portugalia.
 • Kopeć Aleksander - (1932-) - inżynier, polityk.
 • Krogulski Józef Władysław - (1815-1842) - kompozytor, pianista, dyrygent chóralny, pedagog muzyczny.
 • Marek Adrian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Orska Irena - (1915-) - aktorka.
 • Semik Bartłomiej - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ziętek Artur - (1978-2010) - porucznik pilot Sił Powietrznych P Urodzony Radom, mazowieckie.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.