Waga, 11 października - Kobieta

Waga, 11 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Pani waga urodzona w dniu 11 10 jest to jednostka ekstrawertyczna, opisuje swoje najbłahsze rozważania, lubi hipnotyzować swoich rozmówców, ale często ma także zanadto wysoką opinię o sobie. Charakteryzuje się elokwencją, jej myśli zdają się być wieloaspektowymi strukturami, ochoczo rozmyśla, jednak częstokroć w jej przemowach najzwyczajniej brakuje zawartości. Jest to człowiek wierny, koledzy są dla niej bardzo cenni, do miłości podchodzi niezmiernie serio, lecz jej wrodzona prawość umie być powodem przypływów awersji. Często bywa dominująca, nienawidzi krytykowania własnych decyzji i częstokroć nie zna powszechnego odbioru swojej osoby, a zatem źle spełnia się w trakcie kolektywnych czynności. Bywa osobnikiem wiarołomnym, szybko przestaje pamiętać o własnych przyrzeczeniach, jako urzędas okazuje się przekupna, zatem dokładniej obeznani ludzie próbują unikać z nią ściślejszych więzi. Jest to jednostka wszechstronna, zmieszanie to u niej doznanie autentycznie nietypowe i bardzo dobrze improwizuje nawet w sytuacjach silnego zamieszania. Jest to osobnik niestały, nie potrafi wybrać jednego punktu widzenia i umie błyskawicznie poddać się niedługo przed zdobyciem celu, często podejmuje się rozlicznych zajęć. Jest to człowiek metodyczny, potrafi doprowadzić swoje projekty do zyskownego końca, umie się odpowiednio motywować, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. To osoba energiczna, nie lęka się pracy, aktywizuje współpracowników swoją nieposkromioną witalnością i posiada nieskończone rezerwy energii.
Znamionuje się flegmatycznością, ciężko ją oczarować ślicznymi frazesami, albowiem w każdym wypadku analizuje pożądane zarobki i każdy obiekt musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. To człowiek uczciwy, niezwykle skrupulatnie bada wszelkie kwestie oraz nie polega na postanowieniach podejmowanych pod presją emocji, więc chętnie jest zapraszana do rozsądzania sporów. Jest to jednostka słowna, zlecenie jest dla niej sprawą niepodważalną, utrzymuje jednolite, aczkolwiek produktywne tempo działalności, dlatego w długofalowym kontekście zazwyczaj przegania gwałtownych czempionów. Jest to osobnik subtelny, potrafi wyszukać skuteczne rozwiązania kłopotów, które wymagają wielkiej dawki taktownej subtelności i z reguły załamują inne osoby. Jest to człowiek śmiały, umie urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, bo potrafi zwalczyć własny przestrach i dowolne przeciwności zwykle nie zatrważają jej. To jednostka wyrafinowana, z największą satysfakcją odziewa się w najbardziej poszukiwane obecnie i stylowe stroje i czuje skłonność do przestawania z muzyką, a więc dostatek kapitału bardzo ułatwia jej prowadzenie życia korelującego z jej temperamentem. To osobnik kompromisowy, umie kolegować się z osobami o niesłychanie różnych przekonaniach i bawi ją różność otoczenia i wspólników, toteż bywa organizatorem dobroczynnym dopominającym się o równouprawnienie mniejszości. Jest to człowiek niezależny, naprawdę kocha zupełną wolność wyboru, a zatem głupotą jest zakładanie, że podporządkuje się komuś bez pojedynku.

Inne cechy adekwatnie odzwierciedlające opisywanego osobnika to także: narwany, wyobcowany, kreatywny, zimny, kochający, życzliwy, nudny, rzutki, elegancki, wyrachowany, lubieżny, czarujący, potężny, rozmowny, jowialny, badawczy, narcystyczny, zblazowany, zręczny, szorstki oraz spostrzegawczy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: makijażysta, dyplomata, poseł, stylista, aktor, artysta, dyrygent, wokalista, urzędnik, kontrabasista, ambasador, tatuażysta, strateg i malarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Conley Mike - (1987-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Czyż Andrzej - (1933-) - działacz polityczny.
 • Fort Gertrud von Le - (1876-) - niemiecka poetka, pisarka, publicystka.
 • Gotovac Jakov - (1895-1982) - chorwacki kompozytor, dyrygent.
 • Janot Jeremie - (1977-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Lewandowski Grzegorz - (1959-) - reżyser filmowy.
 • Luciana - (1982-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Medoń Sebastian - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moranjkić Jasmin - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pawlikowski Stefan - (1896-1943) - pułkownik, pilot, inżynier.
 • Piwowarski Kamil - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Włodyka Kamil - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Woźniak Paweł - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.