Waga, 10 października - Kobieta

Waga, 10 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalna kobieta waga urodzona dnia 10 10 bywa człowiekiem nielojalnym, respektuje jedynie zyskowne dla własnej osoby traktaty, jako funkcjonariusz daje się poznać jako przekupna, a więc częstokroć jest zagniewana na całe otoczenie. Jest to osoba przebojowa, lubi funkcjonować w permanentnym pędzie i aktywizuje wspólników swoim nieposkromionym animuszem. Bywa władcza, nie cierpi kwestionowania swoich nakazów i często nie posiada wiedzy o powszechnym postrzeganiu swojej persony, dlatego marnie spełnia się podczas grupowych zajęć. To jednostka komunikatywna, swoje przemówienia komponuje bardzo starannie, uwielbia rozprawiać otwarcie o różnych sprawach, ale częstokroć potrafi także produkować proste banialuki. Cechuje się elastycznością, znamionują ją rozliczne, nieszablonowe koncepcje, hasło „niewykonalne” nie występuje w jej słowniku i umie współdziałać nieomal z każdym człowiekiem. Bywa osobnikiem chwiejnym, nie potrafi zdecydować się na jedno stanowisko i często nie umie skończyć zaczętych spraw, częstokroć złości swoich współpracowników. Lubi zachowywać się towarzysko, opisuje swoje najdrobniejsze rozważania, niezwykle uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, lecz na nieszczęście potrafi też uznawać się za krynicę mądrości. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie rozsądnie zawiadywać swoimi siłami, potrafi się należycie mobilizować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to człowiek wierny, jest rzetelnym i sumiennym pracownikiem, jest niezmiernie lubiana przez znajomych, jednakże chwilami w swojej lojalności posuwa się aż do pompatyczności.
Jest to osoba kulturalna, umie wykaraskać się z przykrych i groźnych okoliczności, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną przeszkodę również dla kompetentnych i przebiegłych męży stanu i zwykle przytłaczają pozostałych ludzi. Jest to osobnik tolerancyjny, chętnie uczy się nowych i wciągających rzeczy i osób niepodobnych i niespotykanych nie uważa od razu za zagrożenie, toteż nie aprobuje u kompanów tylko niedostatku wielkoduszności. To człowiek uczciwy, niezwykle skrupulatnie bada wszelkie kwestie oraz wszelkie sprawy pragnie przemyśleć wielokrotnie, zatem na ogół jest poważana jako arbiter. Jest to osoba słowna, zadanie jest dla niej rzeczą nienaruszalną, działa wedle drobiazgowo przygotowanego scenariusza, więc winno się doszkalać się od niej racjonalizmu i efektywności. Znamionuje się szykownością, swoją kwaterę urządza z doprawdy cesarską pomysłowością i ubóstwia prowadzić się ze szlachecką dystynkcją, a zatem szczęśliwa jest jako właściciel wielkiego mienia. Charakteryzuje się śmiałością, potrafi zrealizować sprawy nierealne dla innych ludzi, gdyż podejmuje starania, by zazwyczaj nie zamartwiać się na zapas i okazuje pokaźne opanowanie. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie interesuje się fasadami, bo w szczególności ceni przydatność i w osobistych ocenach w każdym wypadku opiera się na wyrachowanych rachunkach. Cechuje się samodzielnością, naprawdę kocha się w całkowitej autonomii decydowania, toteż głupotą jest uważanie, iż będzie poważała twoje dyrektywy i zakazy.

Pozostałe przymioty poprawnie obrazujące tę jednostkę to także: indywidualistyczny, elegancki, kreatywny, pracowity, bezkompromisowy, chytry, poważany, natarczywy, narcystyczny, kochający, dyskretny, narwany, rzutki, wyrachowany, inteligentny, lubiany, wytworny, nudny, przystępny, pusty, olśniewający, ambitny, nadgorliwy, badawczy, otwarty oraz liberalny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: pianista, wizażysta, malarz, strateg, makijażysta, wokalista, tatuażysta, urzędnik, aktor, ambasador, artysta, dyrygent, muzyk i krawiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bennett Manu - (1969-) - aktor nowozelandzki.
 • Elcar Dana - (1927-2005) - amerykański aktor, reżyser.
 • Ganilau Ratu Epeli - (1951-) - polityk Fidżi.
 • Gordon Mark - (1956-) - amerykański producent filmowy.
 • Klimek Stanisław - (1903-1939) - antropolog.
 • Kuniczuk Mirosław - (1963-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mazur Taras - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Randall Samuel J - (1828-1890) - polityk amerykański.
 • Smolarski Andrzej Zdzisław - (1927-) - specjalista w dziedzinie górnictwa.
 • Tympalski Włodzimierz - (1936-2005) - aktor.
 • Whitford Bradley - (1959-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.