Waga, 01 października - Kobieta

Waga, 01 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna kobieta waga, która przyszła na świat w dniu 1 10, to osoba elokwentna, swoje wypowiedzi konstruuje bardzo precyzyjnie, jej wystąpienia to faktyczne dzieła sztuki, lecz często w jej przemowach zwyczajnie brakuje zawartości. Jest to jednostka aktywna, pragnie powoływać do życia oryginalne projekty i mozoli się niczym maszyna. Bywa niekonsekwentna, jej stanowiska i poglądy częstokroć są niejednoznaczne i często nie umie skończyć zaczętych spraw, częstokroć chwyta się różnych profesji. Jest to osobnik szczery, jest niezmiernie ciepła wobec własnego towarzysza życia, jest niezwykle poważana przez współtowarzyszy, jednak nierzadko w swojej wierności dociera aż do pompatyczności. Bywa człowiekiem błyskotliwym, ubóstwia znajdować się wśród kolegów, lubi olśniewać swoich słuchaczy, aczkolwiek często niestety nie potrafi uciszyć się we właściwym momencie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez nieskutecznych sprintów, funkcjonuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak marnie znosi gwałtownie zmieniające się warunki. Jest to osoba władcza, nie lubi osądzania własnych poleceń i zwracanie się do jej rozumu częstokroć nie daje rezultatu, a więc umie prowokować rebelie wśród swoich pracowników. Znamionuje się elastycznością, cechują ją liczne, niekonwencjonalne pomysły i bardzo ciężko ją czymś zdumieć. Bywa niewierna, to ambitny dyplomata przejawiający jednakże predyspozycję do kombinatorstwa, potrafi zachowywać się dwulicowo, zatem nie jest nazbyt chwalona poprzez własny zespół.
To osobnik sumienny, swoje prace traktuje serio, działa według skrupulatnie sprokurowanego harmonogramu, więc powinno się uczyć się od niej efektywności oraz racjonalizmu. To osoba zaradna, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych rozważań, toteż niech ci nie zdaje się, iż posłucha przedstawionych jej instrukcji. Cechuje się wysublimowaniem, oddaje się luksusowym przyjemnościom i jej społeczne zasady są w każdym wypadku perfekcyjne, a zatem dostatek gotówki niezmiernie ułatwia jej toczenie życia zgodnego z jej temperamentem. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie ocenia tylko powierzchownie, ponieważ szczególnie ceni funkcjonalność i usiłuje postępować wedle obranych grafików. Charakteryzuje się tolerancyjnością, umie kolegować się z jednostkami o nadzwyczaj różniących się przekonaniach i cieszy ją urozmaicenie otoczenia i wspólników, dlatego jest aktywistą dobroczynnym ubiegającym się o swobodę ludzi represjonowanych. Znamionuje się bezstronnością, niezwykle drobiazgowo roztrząsa najmniejsze rzeczy oraz wszelkie kwestie chce przemyśleć kilkukrotnie, więc z reguły jest powszechnie uważana za sprawiedliwego mediatora. Cechuje się odwagą, potrafi urzeczywistnić zadania nierealne dla innych ludzi, bo bardzo dobrze radzi sobie w trudnych okolicznościach i utrzymuje spokój nie zważając na warunki. Jest to osobnik grzeczny, daje radę wyszukać produktywne rozwiązania kłopotów, które przedstawiają sobą prawdziwą trudność również dla biegłych i sprytnych męży stanu i zwykle przerastają pozostałe osoby.

Inne określenia prawidłowo opisujące tę jednostkę to również: potężny, zblazowany, despotyczny, entuzjastyczny, kapryśny, bezpruderyjny, czarujący, rzutki, nudny, nieprzewidywalny, olśniewający, wyemancypowany, staranny, jowialny, samotny, sprytny, obłudny, ofiarny, sceptyczny, życzliwy, indywidualistyczny, narcystyczny, ambitny, rozmowny, namiętny, zawzięty, pompatyczny, lubieżny, przenikliwy oraz umiarkowany.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: rzeźbiarz, grafik, poseł, tatuażysta, krawiec, urzędnik, kontrabasista, dyrygent, makijażysta, wokalista, gitarzysta, stylista, lutnik, strateg, malarz i wizażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrews Julie - (1935-) - angielska aktorka, piosenkarka.
 • Aselton Katie - (1978-) - aktorka amerykańska.
 • Chadzinnikolau Nikos - (1935-) - poeta, prozaik, historyk literatury, tłumacz.
 • Larson Brie - (1989-) - aktorka amerykańska.
 • Oelrichs Blanche - (1890-) - amerykańska poetka, pisarka, aktorka teatralna.
 • Posyniak Mateusz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rydzewski Ryszard - (1928-2014) - reżyser, scenarzysta.
 • Small Millie - (1946-) - piosenkarka jamajska.
 • Spann Othmar - (1878-1950) - austriacki filozof, ekonomista.
 • Stalewski Krzysztof - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Star Sabina - (1984-) - szwedzka aktorka w filmach erotycznych.
 • Yasmine - (1973-) - marokańska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.