Strzelczyni, 08 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 08 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna pani strzelec urodzona dnia 8 12 to jednostka aktywna, wyzwania przezwycięża szturmem, wyśmienicie radzi sobie z nerwową działalnością i odpoczywa dynamicznie. To osoba błyskotliwa, jest gejzerem przeróżnych koncepcji, jej banalne czynności wyglądają jak wyszukana inscenizacja, jednakże potrafi także nudzić trajkotaniem ciągle o jednej kwestii. Jest to osobnik wszechstronny, umie radzić sobie w każdych warunkach i niezwykle trudno ją czymś zdziwić. Częstokroć bywa apodyktyczna, czuje się człowiekiem kompetentnym w dowolnej sprawie i uznaje za niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jej opinii, dlatego często staje się wyobcowanym i niepopularnym despotą. Bywa niekonsekwentna, częstokroć brakuje jej konsekwencji i często nie potrafi zamknąć zaczętych zadań, częstokroć bierze się za różne prace. To osobnik zorganizowany, umie dowieść swoje plany do szczęśliwego finiszu, funkcjonuje w sposób roztropny i przemyślany, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa człowiekiem wojowniczym, chce osiągnąć wygraną nie licząc się z kosztami i uwielbia walczyć. Cechuje się wytrwałością, potrafi zdobyć mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długookresowej praktyki, częstokroć jest wyśmienitym mentorem i w minionych stuleciach umiałaby być mnichem notującym drogocennych kodeksach. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie zwraca uwagi na potrzeby pozostałych osób, tylko jej osobiste problemy są istotne i do swoich kolegów posiada stosunek absolutnie interesowny.
Jest to jednostka niezależna, nie znosi wdrażania narzuconych rozkazów, a więc bezsensem jest przewidywanie, iż będzie poważała twoje zalecenia i bariery. Jest to osobnik żywiołowy, denerwuje ją obowiązek poczekania na cudze decyzje i często jest napędem całej grupy wykonawczej. Jest to osoba radosna, rozkoszuje się istnieniem, bawią ją kolejne przygody i przeżycia, toteż nie traci nadziei nawet w zagmatwanych okolicznościach. Jest to człowiek dalekowzroczny, wystrzega się lekkomyślnych działań, analizuje różnorodne projekty posunięć oraz prze ku sukcesowi powoli, ale systematycznie. To jednostka niefrasobliwa, nie obawia się zagrożeń i pracuje częstokroć pośpiesznie i mało precyzyjnie, pomimo tego że niekiedy autentycznie dopisuje jej fortuna. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń potrafi być niezmiernie metodyczna, czasem całkiem agresywna, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i rzeczowo udowadnia swoje osądy oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Bywa osobnikiem powierzchownym, jest bezustannie czymś pochłonięta, aczkolwiek jej sądy często są niespecjalnie ostrożne, zatem częstokroć miota się chaotycznie i bez przyjętego kierunku. To osoba porywcza, objawia zdecydowanie całemu globowi, że nieprzerwana, nieco szalona prowizorka też może stanowić jakiś pomysł na życie i powinno się sobie zezwolić na nieujarzmione doświadczanie bodźców i manifestowanie się. Jest to jednostka śmiała, umie wykonać sprawy niemożliwe dla innych ludzi, ponieważ potrafi przezwyciężyć własny przestrach i jakiekolwiek trudności przeważnie nie przerażają jej.

Pozostałe cechy celnie odzwierciedlające niniejszego człowieka to również: postępowy, żarliwy, nieuprzejmy, lubieżny, natarczywy, zepsuty, chciwy, ujmujący, groźny, potężny, nieugięty, łaskawy, słodki, oryginalny, stabilny, namiętny, wpływowy, asertywny, ufny, zgryźliwy, humorzasty, wiarygodny, ambitny, nietaktowny, bezładny, dowcipny, entuzjastyczny oraz wygodnicki.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: biolog, przyrodnik, entomolog, kapłan, sadownik, plantator, rolnik, wychowawca, agrotechnik, nauczyciel i zakonnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Białas Stefan - (1948-) - sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski, komentator sportowy.
  • James Courtney - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Kasjanow Michaił - (1957-) - polityk rosyjski.
  • Martinu Bohuslav - (1890-1959) - kompozytor czeski.
  • Olsza Aleksandra - (1977-) - sportowiec, tenis ziemny.
  • Padalino Marco - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Smakow Samat - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Szumska Ewa - (1973-) - aktorka.
  • Szyszko Sylwester - (1929-) - reżyser.
  • Thurber James Grover - (1894-1961) - amerykański satyryk, nowelista.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.