Strzelczyni, 07 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 07 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni urodzona w dniu 7 12 jest to osoba napastliwa, posiada zamiłowanie do brawury i z furią atakuje znajdujące się na drodze przeszkody. Charakteryzuje się wszechstronnością, przystosowuje żwawo i sprawnie, oszołomienie to u niej stan autentycznie nietypowy i bardzo dobrze sprawdza się na każdym etacie. Cechuje się konsekwencją, systematycznie zmierza do mety, problemy nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak momentami nazbyt upiera się przy poprzednio opracowanych planach. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest centralną gwiazdą wszelkiego balu, jej zwyczajne gesty zdają się być niezwykłym przedstawieniem, jednakże często ubóstwia wyrażać opinie niezbyt przemyślane. Znamionuje się wytrwałością, nieustępliwość w dochodzeniu do finału częstokroć pomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt, umie z uwagą słuchać cudzych historii i na studiach często uzyskuje wybitne noty. Jest to człowiek przedsiębiorczy, płonie wewnętrznym ogniem, nie stroni od pracy i wyzwania pokonuje odważnie. Jest to osobnik chwiejny, częstokroć nie starcza jej silnej woli i potrafi błyskawicznie zrezygnować na moment przed osiągnięciem celu, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nią negocjacje. Bywa egocentryczna, nie absorbuje jej rozwijanie twórczych powiązań ze znajomymi, do swoich kolegów ma podejście absolutnie przedmiotowe i jedynie jej osobiste kłopoty są ważne. To jednostka dominująca, chce zdobyć całą kulę ziemską i odwoływanie się do jej rozsądku często nie przynosi efektów, zatem umie prowokować rebelie pomiędzy swoimi pracownikami.
To osoba ostrożna, wystrzega się nierozważnych aktywności, wnikliwie ogląda istniejące dane statystyczne i ekstrapolacje oraz pędzi ku dostatkowi mozolnie, lecz konsekwentnie. Bywa osobnikiem nieroztropnym, uwielbia bezcelowo ryzykować i nie dba o staranność zawierzonych jej spraw, mimo że niejednokrotnie naprawdę sprzyja jej passa. To jednostka stanowcza, w realizowaniu własnych zamierzeń potrafi być bardzo zdyscyplinowana, nierzadko aż grubiańska, nie odczuwa awersji przed burzeniem dotychczasowego porządku oraz nie obawia się inicjowania zwad. To człowiek popędliwy, przedstawia sobą poglądowy dowód, że egzystencja pod przymusem terminarza nie jest optymalnym pomysłem i nie należy nadto przeginać z nieprzerwaną samokontrolą. Jest to jednostka śmiała, nie trwożą jej jakiekolwiek trudności, bo rewelacyjnie radzi sobie w skomplikowanych warunkach i pragnie działać energicznie. Jest to osobnik wesoły, niezachwianie pokłada ufność w swojej pomyślności, ubóstwia czerpać wiedzę o oryginalnych zagadnieniach, więc świetnie sprawuje się jako nieustraszony wynalazca. Bywa osobą powierzchowną, jest niezwykle rozgarnięta, ale nie próbuje niczego starannie przeniknąć, a zatem częstokroć miota się chaotycznie i bez przyjętego kierunku. To człowiek szybki, często bywa koniem pociągowym całego zespołu pracowniczego i lubi dostrzegać przed sobą dokładnie ustalone plany. Charakteryzuje się samodzielnością, nienawidzi wszelkich ograniczeń i zasad, toteż zawiedzie cię przewidywanie, iż będzie przestrzegała twoich poleceń i barier.

Inne atrybuty prawidłowo opisujące wspomnianą jednostkę to również: uprzejmy, namiętny, bezlitosny, roztrzepany, ponętny, żarliwy, wyemancypowany, rozkojarzony, nietaktowny, rozsądny, zwycięski, pusty, dogmatyczny, charyzmatyczny, słodki, asertywny, szczodry, rozmowny, zepsuty, wybuchowy, waleczny, wielkoduszny, antypatyczny, rozhisteryzowany, nierozsądny, bezczelny, sprytny oraz indywidualistyczny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: kapłan, zakonnik, wychowawca, hodowca, nauczyciel, plantator, sadownik, taksówkarz i agrotechnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bara Andy - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bareilles Sara - (1979-) - amerykańska wokalistka, kompozytorka.
 • Dracula Vlad III - (1431-1476) - hospodar Wołoszczyzny.
 • Duplass Mark - (1976-) - amerykański aktor, scenarzysta, producent filmowy.
 • Grace Alexis - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Grudzień Jacek - (1961-) - kompozytor, muzyk.
 • Katz Nicholas - (1943-) - matematyk amerykański.
 • Ławrik Andriej - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mughniyeh Imad - (1962-2008) - terrorysta libański.
 • Olczak Damian - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rice Damien - (1973-) - irlandzki muzyk, kompozytor.
 • Rogaczow Aleksiej - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Schwann Theodor - (1810-1882) - niemiecki zoolog, fizjolog, histolog.
 • Thornton Al - (1983-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Walczak Adam - (1957-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.