Strzelczyni, 04 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 04 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni, która urodziła się dnia 4 12, jest to osobnik błyskotliwy, lubi przebywać z przyjaciołami, posiada w umyśle nieograniczoną ilość opowiadań, jednakże często niestety nie potrafi zamilczeć w sposobnym czasie. To jednostka zdyscyplinowana, umie dowieść swoje zamierzenia do korzystnego zakończenia, przeciwności nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Cechuje się elastycznością, zaskoczenie to u niej samopoczucie autentycznie nietypowe i umie współpracować nieomalże z każdą osobą. To człowiek wytrwały, spełnia się w charakterze uznanego opiekuna, potrafi urzeczywistnić zadania niezmiernie odstręczające dla pozostałych osób i często jest cudownym przewodnikiem. Bywa autokratyczna, chce rzucić na kolana całą kulę ziemską i czyjś sprzeciw nie ma dla niej znaczenia, a zatem umie prowokować protesty pomiędzy swoimi pracownikami. Charakteryzuje się wojowniczością, zmierza do wygranej dowolnym kosztem, ochoczo toczy kłótnie i posiada zamiłowanie do ryzykanctwa. Bywa jednostką samolubną, nie zwraca uwagi na potrzeby innych ludzi i znamionuje ją niedostatek emocjonalności. Jest to osobnik energiczny, mozoli się jak maszyna i nie stroni od wysiłku. Jest to osoba niestała, jej stanowiska i sądy częstokroć są wieloznaczne i zbyt często modyfikuje opinię odnośnie sposobu swojej aktywności, często wkurza swoich współpracowników.
Jest to jednostka impulsywna, manifestuje zdecydowanie światu, iż ciągła, trochę stuknięta prowizorka też może stanowić jakąś koncepcję na życie i częstokroć nasze spontaniczne działania okazują najwyższą skuteczność. Znamionuje się nieostrożnością, uznaje się za niezwyciężoną oraz nie zabiega o dokładność zaleconych jej spraw, choć posiada wiedzę o tej swojej wadzie. Cechuje się wesołością, spodziewa się od rzeczywistości kolejnych, niesamowitych przeżyć, popełnione wpadki ocenia jako źródło przydatnej nauki, więc chętnie zajmuje się badaniem niezbadanych wcześniej stref. To człowiek powierzchowny, jest niezwykle rzutka, aczkolwiek zachowuje się często zbytnio nieroztropnie, zatem częstokroć szamocze się chaotycznie i bez ustalonego kursu. Jest to osobnik żywiołowy, sfrustrowana obserwowaniem ludzkiego niezgulstwa pragnie często przeprowadzić coś samodzielnie, ubóstwia postrzegać przed sobą precyzyjnie wyznaczone cele i przeważnie rozpoczyna pracę z marszu i bez ociągania. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w realizacji własnych zamierzeń potrafi być bardzo metodyczna, chwilami aż brutalna, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie rezygnuje z ucieleśniania długofalowych planów dla dorywczej i zwodniczej ulgi. Charakteryzuje się przezornością, to przezorny i śmiały strateg, skrupulatnie organizuje najdrobniejsze manewry i pędzi ku dostatkowi z wolna, ale konsekwentnie. To osoba odważna, nie przerażają jej jakiekolwiek kłopoty, gdyż doskonale daje sobie radę z niepokojem i ukazuje wielką samodyscyplinę. Cechuje się zaradnością, naprawdę kocha zupełną swobodę wyboru, toteż niech ci nie roi się, że będzie miała uznanie dla twoich barier i dyspozycji.

Pozostałe określenia celnie opisujące opisywaną jednostkę to także: zrzędliwy, kreatywny, nietaktowny, rzutki, natarczywy, narwany, narcystyczny, naturalny, ambitny, kapryśny, potężny, awanturniczy, stuknięty, rozpasany, romantyczny, zepsuty, bałaganiarski, nieugięty, ufny, zgryźliwy, wygodnicki, medialny, uroczy, niepohamowany, uprzejmy, obrotny oraz dowcipny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: leśnik, nauczyciel, rolnik, agrotechnik, biolog, mentor, taksówkarz i zakonnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Armisen Fred - (1966-) - aktor amerykański.
  • Bailie David - (1937-) - aktor brytyjski.
  • Ball Vincent - (1923-) - aktor australijski.
  • Burgmüller Johann Friedrich - (1806-1874) - niemiecki kompozytor.
  • Cavell Edith - (1865-) - pielęgniarka brytyjska.
  • Dzierżyńska Zofia - (1882-) - działaczka komunistyczna, nauczycielka.
  • Juchnowski Zbigniew - (1932-) - aktor, choreograf.
  • Krawczyk Adam - (1979-) - aktor.
  • Pawelec Sławomir - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Sampaio Camila - (1981-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.