Strzelczyni, 02 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 02 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni urodzona dnia 2 12 lubi zachowywać się egoistycznie, powiązania społeczne znaczą dla niej otrzymywanie profitów i umie beznamiętnie używać innych osób. Bywa człowiekiem napastliwym, chce osiągnąć sukces dowolnym kosztem i chętnie toczy zatargi. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest najważniejszą gwiazdą każdej imprezy, bardzo lubi zwracać na siebie uwagę, jednak na nieszczęście potrafi też uznawać się za ósmy cud świata. Bywa dominująca, zachowuje się niczym awanturnik i przemawianie do jej rozumu często nie daje rezultatu, a więc częstokroć przemienia się w wyobcowanego i wyalienowanego zwierzchnika. Bywa niezdecydowana, jej przekonania i stanowiska często są wieloznaczne i umie błyskawicznie odpuścić na chwilę przed uzyskaniem finału, więc niezwykle marnie radzi sobie jako opiekun lub mentor. To osobnik konsekwentny, potrafi umiejętnie wykorzystywać swoje siły, przeciwności nie umieją prędko jej zrazić, jednak nieraz zbyt obstaje za wcześniej opracowanymi pomysłami. Jest to jednostka przebojowa, ubóstwia być w bezustannym pędzie, pragnie tworzyć nowe projekty i trudności przezwycięża z marszu. Jest to osoba wytrwała, w minionych dniach potrafiłaby być mnichem kaligrafującym zakurzonych tomach, częstokroć jest cudownym wychowawcą i umie uzyskać mistrzostwo w dziedzinach narzucających konieczność długookresowego treningu. Jest to człowiek wszechstronny, potrafi współpracować nieomal z każdą jednostką, zdziwienie to u niej samopoczucie autentycznie niespotykane i dostosowuje żwawo i skutecznie.
To człowiek samodzielny, unika wdrażania narzuconych dyspozycji, toteż absurdem jest oczekiwanie, że będzie respektowała twoje polecenia i restrykcje. To osoba optymistyczna, wyczekuje od świata oryginalnych, ekscytujących przeżyć, nawet w fiasku usiłuje znaleźć pozytywy, zatem wyśmienicie spełnia się w zadaniach wypełnionych niebezpieczeństwem. To osobnik nieustraszony, umie zrealizować sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, ponieważ dokłada starań, by zwykle nie martwić się z góry i dowolne problemy z reguły nie trwożą jej. Charakteryzuje się rozwagą, wystrzega się nierozważnych działań, układa wymyślne plany oraz nie darzy zaufaniem konceptów stworzonych na kolanie. Bywa jednostką lekkomyślną, uwielbia bezcelowo narażać się i chwilami potrafi przegapić wydawałoby się nie budzące wątpliwości zagrożenie, chociaż czasami naprawdę sprzyja jej fortuna. To człowiek zdecydowany, konkretnie i starannie wyraża swoje potrzeby, z pasją wdraża wielkie przewroty i reformy oraz radośnie odbiera wszelkie pomyślne przemiany w otoczeniu. Cechuje się pobieżnością, jest niezmiernie rozumna, lecz jej szybkie wybory często niestety okazują się niewłaściwe, a zatem nie urzeczywistnia zazwyczaj dziejowych wynalazków i poszukiwań. Jest to osobnik popędliwy, uosabia sobą dość absurdalną ideę, iż egzystencja pod przymusem kalendarza nie jest optymalną decyzją i częstokroć nasze naturalne reakcje wykazują największą efektywność. Jest to osoba gwałtowna, ubóstwia postrzegać przed sobą dokładnie wytyczone kierunki i często bywa koniem pociągowym całej drużyny pracowniczej.

Inne przymioty właściwie portretujące tę jednostkę to również: bezkompromisowy, ponętny, kapryśny, groźny, uroczy, gadatliwy, sprytny, bezlitosny, pociągający, ruchliwy, zrzędliwy, pyszałkowaty, skuteczny, apodyktyczny, entuzjastyczny, powabny, medialny, wielkoduszny, dogmatyczny, narwany, wiarygodny, hojny, bezładny, wyemancypowany oraz ufny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: taksówkarz, terapeuta, hodowca, biolog, sadownik, plantator, kapłan, zakonnik, leśnik, entomolog, rolnik, przyrodnik, agrotechnik, nauczyciel, wychowawca i kapłan.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Burke Chris - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Furtado Nelly - (1978-) - kanadyjska piosenkarka, kompozytorka.
 • Harris Julie - (1925-) - aktorka amerykańska.
 • Hatsumi Masaaki - (1931-) - aktor japoński.
 • Jękot Adrian - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kaczyńska Aleksandra - (1954-) - sportowiec, wioślarstwo.
 • Kiełtyka Michał - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kreuzer Lisa - (1954-) - aktorka niemiecka.
 • Kuznetsov Alexander - (1959-) - aktor rosyjski.
 • Prochyra Jan - (1948-2015) - aktor.
 • Rakowski Grzegorz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Spheeris Penelope - (1945-) - amerykańska reżyser, scenarzystka, producentka, aktorka.
 • Steele Chandler - (1974-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Weber Bonita - (1888-) - aktorka amerykańska.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.