Strzelczyni, 18 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 18 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Kobieta strzelec urodzona dnia 18 12 jest to osoba przebojowa, świetnie wytrzymuje niespokojną pracę i ubóstwia powoływać do życia oryginalne rzeczy. Bywa człowiekiem egocentrycznym, nie absorbuje jej rozbudowa pozytywnych powiązań z kolegami, wszelkie sytuacje winny kręcić się wokoło jej ego i potrafi być biegłym kombinatorem. Jest to osobnik towarzyski, jest najważniejszym aktorem każdego party, posiada w duchu nieskończoną liczbę opowiadań, jednakże na nieszczęście umie też uważać się za wielkiego myśliciela. Bywa kłótliwa, choćby astronomiczne ograniczenia nie potrafią jej powstrzymać i urzeczywistnia brawurowe plany. Często bywa władcza, łaknie zdobyć całą planetę i cudzy sprzeciw nie ma dla niej znaczenia, a więc słabo sprawdza się w trakcie kolektywnych działań. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dociągnąć swoje zamierzenia do szczęśliwego zakończenia, kłopoty nie potrafią łatwo jej zrazić, jednak nierzadko nadmiernie przyzwyczaja się do wcześniej obmyślonych koncepcji. Częstokroć bywa niestała, często nie wystarcza jej wytrwałości i umie zmieniać kluczowe założenia co minutę, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nią spory. Charakteryzuje się cierpliwością, częstokroć raduje ją łowienie ryb, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kompanem i umie cierpliwie czekać na właściwą okazję. Jest to jednostka wszechstronna, oszołomienie to u niej nastrój naprawdę sporadyczny, potrafi wpasować się w płynne okoliczności i jeśli sytuacja tego wymaga, umie zbudować samolot z kartonu i rzemienia.
Lubi zachowywać się spontanicznie, jest wielce przeświadczona, że życie pod presją harmonogramu nie jest optymalnym wyborem i nie należy zbyt przeginać z ciągłym opanowaniem. Znamionuje się przezornością, to przewidujący i wytrawny strateg, rozpatruje różne projekty posunięć oraz nie ufa pomysłom napisanym niestarannie. To osoba stanowcza, bardzo dobrze zna swoje pragnienia, nie doznaje oporu przed demolowaniem dotychczasowego porządku i nie wyrzeka się urzeczywistnienia długofalowych przedsięwzięć dla krótkotrwałego i fałszywego wytchnienia. To człowiek żywiołowy, natychmiast przystosowuje się do potrzeb sytuacji i odważnie wysforowuje się rozważaniami przed własne towarzystwo. To osoba nierozważna, uznaje się za niezwyciężoną oraz pracuje często szybko i niezbyt starannie, chociaż czasami autentycznie dopisuje jej fortuna. To osobnik odważny, bardzo rzadko boi się nieznanych trudności, bo podejmuje starania, by nie myśleć o lęku i jakiekolwiek przeciwności zwykle nie przerażają jej. Cechuje się pobieżnością, potrafi migiem zbadać niezmierzony zasób informacji, lecz działa częstokroć przesadnie nieostrożnie, a zatem często sama nie rozumie kompletnie swoich ruchów. Jest to jednostka wesoła, tryska ożywczą siłą, pragnie przyswajać wiedzę o nowych dziedzinach, toteż wyśmienicie radzi sobie w zadaniach obciążonych ryzykiem. Jest to człowiek niezależny, nienawidzi realizowania narzuconych zaleceń, więc absurdem jest oczekiwanie, iż ustąpi komuś bez potyczki.

Inne przymioty prawidłowo charakteryzujące tę osobę to też: zwycięski, bezkompromisowy, zblazowany, dowcipny, apodyktyczny, nieugięty, lubiany, skuteczny, gościnny, gadatliwy, miłosierny, niepohamowany, zgryźliwy, szczodry, bezlitosny, oryginalny, bałaganiarski, dogmatyczny, humorzasty, ruchliwy, wielkoduszny, uśmiechnięty, ufny, gniewny, hojny, stuknięty oraz stabilny.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: hodowca, nauczyciel, terapeuta, biolog, mentor, kapłan, wychowawca, rolnik, taksówkarz, zakonnik, opiekun, entomolog, plantator i leśnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arcieri Leila - (1973-) - amerykańska aktorka, modelka.
 • Atack Emily - (1989-) - aktorka angielska.
 • Benson Ashley - (1989-) - aktorka amerykańska.
 • Boulware Peter - (1974-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Chabasiński Rafał - (1978-) - organizator produkcji filmowej, aktor.
 • Górny Jan - (1953-) - sportowiec, boks.
 • Holmes Katie - (1978-) - aktorka amerykańska.
 • Howlett Bernard - (1899-1943) - generał brytyjski.
 • Ilić Ivan - (1976-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Klimczak Ambroży - (1914-1985) - aktor.
 • Majewski Jerzy - (1925-) - polityk.
 • Nkurunziza Pierre - (1963-) - polityk burundyjski.
 • Nowacki Tomasz - (1802-1884) - introligator, drukarz.
 • Slanina-Davies Ashley - (1989-) - aktorka angielska.
 • Thomson Joseph John - (1856-1940) - fizyk angielski.
 • Wadia Nina - (1968-) - aktorka brytyjska.
 • Walker Geordie - (1958-) - angielski muzyk, gitarzysta.
 • Warczachowski Robert - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.