Strzelczyni, 17 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 17 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni urodzona w dniu 17 12 cechuje się wytrwałością, cierpliwość w dochodzeniu do celu często pozwala jej osiągnąć sukces, częstokroć jest fenomenalnym przewodnikiem i w dawnych czasach potrafiłaby być benedyktynem notującym zdobionych księgach. To osoba ekstrawertyczna, jest prawdziwym aktywistą, przechowuje w umyśle ogromną ilość przypowieści, jednakże często lubi wygłaszać sądy niezbyt powściągliwe. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie zmierza do finału, umie się odpowiednio inspirować, jednak chwilami nadmiernie upiera się przy uprzednio opracowanych koncepcjach. Jest to osobnik aktywny, ubóstwia tworzyć niekonwencjonalne projekty, jest niezmiernie efektywna w pracy i świetnie wytrzymuje niespokojną robotę. Bywa jednostką chwiejną, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi decyzjami i umie błyskawicznie wycofać się na chwilę przed osiągnięciem mety, więc bardzo kiepsko radzi sobie jako rodzic lub nauczyciel. Charakteryzuje się elastycznością, znamionują ją różne, prekursorskie plany, nie traci tygodni na daremne ględzenie i pociąg do modernizowania jest jej nieodmienną własnością. Jest to człowiek kłótliwy, chętnie prowadzi kłótnie i z furią rzuca się na pojawiające się na drodze przeszkody. To osobnik dominujący, działa jak zabijaka i zwracanie się do jej rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, a zatem jest niepopularna w swoim otoczeniu. Bywa samolubna, nie zważa na pragnienia pozostałych osób, wszelkie wydarzenia powinny oscylować wkoło jej ego i do zamierzeń potrafi dążyć choćby poprzez ludzkie nieszczęście.
To człowiek ostrożny, usiłuje nie zachowywać się innstynktownie, rozpatruje przeróżne scenariusze działań oraz prze ku dostatkowi z wolna, aczkolwiek metodycznie. To osobnik bystry, wskazuje właściwe podejście wolniejszym od siebie i zazwyczaj zabiera się za aktywność od razu i bez marudzenia. Jest to osoba dzielna, nie trwożą jej jakiekolwiek przeciwności, gdyż stara się raczej nie lękać się z góry i ukazuje potężne panowanie nad sobą. Jest to człowiek niefrasobliwy, nie stroni od zagrożeń oraz czasem umie nie zauważyć na pozór niepodważalnego niebezpieczeństwa, chociaż niekiedy naprawdę sprzyja jej fortuna. Bywa jednostką pobieżną, jest niezwykle inteligentna, ale wybór z reguły uprzedza u niej ocenę kwestii, toteż nie urzeczywistnia przeważnie przełomowych diagnoz i poszukiwań. Znamionuje się pogodą, w każdym wypadku spoziera z optymizmem w jutro, radują ją nowe przeżycia i wyzwania, dlatego ochoczo bierze się za sondowanie niepoznanych poprzednio stref. To osoba popędliwa, uwidocznia kategorycznie całej planecie, że nieprzerwana, w pewnym stopniu pomylona prowizorka też może stanowić jakiś sposób na egzystencję i należy sobie zezwolić na żywiołowe doświadczanie doznań i wyrażanie się. Jest to człowiek zdecydowany, doskonale pojmuje swoje oczekiwania, nie doznaje awersji przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie daje się skonfundować. To jednostka samodzielna, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych rozważań, zatem zawiedzie cię spodziewanie się, iż ulegnie komuś bez konfrontacji.

Inne przymioty prawidłowo charakteryzujące tego osobnika to również: nieugięty, medialny, lubiany, uprzejmy, zrzędliwy, wyemancypowany, potężny, zblazowany, stabilny, indywidualistyczny, narwany, gościnny, lubieżny, rozrzutny, bezczelny, rozsądny, rozpasany, pociągający, hojny, nierozsądny, despotyczny, bałaganiarski, humorzasty, obrotny, wyzwolony i stuknięty.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: leśnik, entomolog, rolnik, kapłan, biolog, opiekun, taksówkarz, plantator, wychowawca, mentor, agrotechnik, zakonnik, hodowca, sadownik, przyrodnik oraz terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bronx Nadine - (1962-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cardoso Maurício José - (1880-1968) - generał brazylijski.
 • Cartwright Mary - (1900-) - matematyk angielska.
 • Chalker Jack L - (1944-2005) - amerykański pisarz science-fiction.
 • Cichocki Jacek - (1971-) - socjolog, politolog, urzędnik państwowy.
 • Jarubas Adam - (1974-) - urzędnik samorządowy, polityk.
 • Laskowski Tomasz - (1984-) - sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
 • Liberman Aleksander - (1894-1965) - inżynier konstruktor samochodów.
 • Orłowicz Mieczysław - (1881-1959) - działacz ruchu turystycznego i krajoznawczego w Polsce.
 • Pietrzycki Jan - (1880-1944) - poeta, historyk literatury.
 • Plewniak Roman - (1958-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wilson Ray - (1934-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Zalewski Krzysztof - (1966-2012) - historyk, dziennikarz.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.