Strzelczyni, 13 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 13 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni urodzona dnia 13 12 bywa autokratyczna, nie znosi kwestionowania własnych koncepcji i zwracanie się do jej rozsądku często nie daje rezultatu, toteż źle spełnia się w trakcie grupowych działań. Jest to osoba elastyczna, hasło „nierealne” nie występuje w jej zasobie językowym i w razie potrzeby umie wykonać rakietę z brystolu i drutu. Bywa zmienna, częstokroć nie starcza jej konsekwencji i trudno jest jej upierać się przy obranych zobowiązaniach, często drażni swoich współpracowników. Znamionuje się kłótliwością, realizuje brawurowe projekty i zmierza do zwycięstwa nawet po trupach. Jest to człowiek ekstrawertyczny, rozpowiada o swoich najsubtelniejszych myślach, przechowuje w duchu nieskończone mrowie przypowieści, jednakże częstokroć posiada również nadto dobre mniemanie o sobie. Bywa jednostką samolubną, do zamierzeń potrafi podążać chociażby przez czyjąś krzywdę, inne osoby mają rozplątywać jej kłopoty i nie baczy na pragnienia pozostałych ludzi. To osobnik energiczny, uwielbia powoływać do życia awangardowe rzeczy i inspiruje kolegów swoim nieokiełznanym entuzjazmem. Charakteryzuje się systematycznością, okazuje siłę charakteru i determinację, umie się dobrze mobilizować, jednak kiepsko wytrzymuje żywiołowo przeobrażające się okoliczności. Cechuje się wytrwałością, potrafi być wyrozumiałym i otwartym przyjacielem, umie uważnie wyczekiwać na odpowiednią okazję i na studiach często zdobywa imponujące lokaty.
To jednostka szybka, irytują ją niejednoznaczne sytuacje wymagające wielostronnej oceny i z reguły rozpoczyna aktywność z marszu i bez niepewności. Jest to osoba samodzielna, naprawdę kocha się w nieskrępowanej suwerenności wyboru, a zatem zawiedzie cię uważanie, iż usłucha kogoś bez starcia. To człowiek śmiały, bardzo rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi trudnościami, gdyż bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach i pragnie żyć energicznie. Lubi zachowywać się nieostrożnie, uznaje się za niezwyciężoną oraz nie zabiega o dokładność nakazanych jej zadań, chociaż posiada wiedzę o tej swojej ułomności. Charakteryzuje się wesołością, mocno pokłada ufność w swoim dobrym losie, ubóstwia czerpać wiedzę o nieznanych sprawach, a więc nie traci pogody ducha nawet w przykrych sytuacjach. Częstokroć bywa nieuważna, jest niezmiernie błyskotliwa, ale zachowuje się często zbytnio nieroztropnie, zatem częstokroć szarpie się chaotycznie i bez ustalonego celu. Znamionuje się rozwagą, to ostrożny i ambitny zarządca, konstruuje przemyślane harmonogramy oraz nie ufa pomysłom sporządzonym w pośpiechu. Cechuje się stanowczością, świetnie pojmuje swoje oczekiwania, nie odczuwa oporu przed destrukcją istniejącego porządku i nie zrzeka się realizacji długofalowych planów dla dorywczego i złudnego komfortu. Jest to osobnik impulsywny, staranniejsze obserwowanie jej popycha do przeświadczenia, że życie pod presją kalendarza nie jest najsłuszniejszą decyzją i często nasze emocjonalne odruchy wykazują najwyższą sprawność.

Inne przymioty kapitalnie ukazujące ową osobę to również: uroczy, zgryźliwy, namiętny, naturalny, wyniosły, charyzmatyczny, lubiany, bezpruderyjny, apodyktyczny, ambitny, wielkoduszny, wygodnicki, skuteczny, gniewny, narwany, gościnny, brutalny, żarliwy, roztrzepany, awanturniczy oraz bezduszny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: leśnik, nauczyciel, terapeuta, opiekun, taksówkarz, kapłan, plantator, wychowawca, sadownik, biolog, agrotechnik, rolnik, entomolog, hodowca i mentor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Badecki Krystian - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Barabach Maciej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cazorla Santi - (1984-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Cameron - (1978-) - aktor amerykański.
 • Gardner Jack - (1902-1977) - aktor amerykański.
 • Majdrowicz Maria - (1900-) - aktorka.
 • Montoya Carlos - (1903-1993) - hiszpański muzyk, gitarzysta flamenco.
 • Nami Ahmed al- - (1977-2001) - terrorysta saudyjski.
 • Patchen Kenneth - (1911-1972) - amerykański pisarz, poeta, malarz.
 • Siczek Tomasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Śledź Mateusz - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tuszyński Patryk - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wagner Grzegorz - (1965-) - sportowiec, piłka siatkowa, trener siatkarski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.