Strzelczyni, 11 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 11 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona w dniu 11 12 bywa osobnikiem egocentrycznym, z trudem daje coś pozostałym osobom, umie na chłodno używać innych ludzi i wszelkie przedsięwzięcia winny oscylować wokoło jej persony. To jednostka przebojowa, relaksuje się aktywnie, trudności przezwycięża przebojowo i promieniuje niezwykłym ogniem. Często bywa zmienna, nie potrafi trwać przy konsekwentnych zobowiązaniach i trudno jest jej pozostawać przy wybranych decyzjach, częstokroć ima się rozmaitych zajęć. Bywa autokratyczna, uznaje się za osobę fachową w dowolnej sprawie i nie boi się oceniania swojego zachowania, więc często staje się osamotnionym i wyobcowanym szefem. Charakteryzuje się agresją, jawi się urodzonym łobuzem i lubuje się w adrenalinie. To osobnik cierpliwy, umie wykonać zadania niezmiernie nieatrakcyjne dla normalnych ludzi, potrafi być wyrozumiałym i otwartym kolegą i częstokroć bawi ją wędkowanie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje siłę charakteru i determinację, działa w sposób rozważny i zaplanowany, jednak często nie starcza jej wszechstronności wymaganej w niespodziewanych okolicznościach. Bywa jednostką towarzyską, opowiada o swoich najdrobniejszych myślach, jej banalne gesty pobrzmiewają wykwintny pokaz artystyczny, ale częstokroć ubóstwia wyrażać oceny niezbyt wyważone. Znamionuje się elastycznością, zaskoczenie to u niej stan naprawdę nieczęsty i zamiłowanie do modernizowania jest jej nieodmienną własnością.
Jest to osobnik przezorny, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, wnikliwie sprawdza istniejące zbiory danych i antycypacje oraz nie pokłada ufności w projektach stworzonych byle jak. Cechuje się śmiałością, nie przerażają jej żadne przeciwności, gdyż umie przezwyciężyć własny przestrach i jakiekolwiek problemy z reguły nie zatrważają jej. Jest to osoba stanowcza, na ogół pracuje gwałtownie i żwawo, nie doznaje oporu przed burzeniem dotychczasowego ładu oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Bywa niefrasobliwa, uwielbia niepotrzebnie stąpać po kruchym lodzie i czasami potrafi nie uwzględnić wydawałoby się niekwestionowanego niebezpieczeństwa, choć wie o tej swojej słabości. To jednostka gwałtowna, często jest koniem pociągowym całej grupy pracowniczej, irytują ją skomplikowane sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozpatrywania i zwykle inicjuje działanie natychmiast i bez odwlekania. Charakteryzuje się optymizmem, niezachwianie wierzy w swoją pomyślność, lęk przed popełnieniem błędu nie obezwładnia jej, toteż chętnie zajmuje się odkrywaniem niezgłębionych poprzednio rejonów. Bywa człowiekiem pobieżnym, umie w krótkim czasie rozpatrzyć gigantyczną ilość informacji, jednakże jej opinie częstokroć są niespecjalnie przewidujące, dlatego nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej rozbudowanych kwestii. To osobnik popędliwy, jest całkowicie przekonana, iż bezustanna, ociupinę szaleńcza improwizacja też może stanowić jakiś pomysł na życie i często nasze naturalne odruchy okazują największą efektywność. To osoba niezależna, postanowienia obiera na podłożu osobistych rozważań, a więc rozczaruje cię oczekiwanie, że podporządkuje się zakomunikowanym jej dyrektywom.

Pozostałe określenia prawidłowo opisujące wspomnianą jednostkę to także: szczodry, nietaktowny, despotyczny, medialny, ponętny, antypatyczny, lubiany, nierozsądny, ruchliwy, zblazowany, hojny, wpływowy, zepsuty, postępowy, ofiarny, stuknięty, oryginalny, skuteczny, zwycięski, rozsądny, bezpruderyjny oraz chciwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: nauczyciel, rolnik, terapeuta, leśnik, opiekun, hodowca, agrotechnik, taksówkarz, kapłan, zakonnik, sadownik, entomolog, mentor, plantator i wychowawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Bachleda-Żołnierczyk Zofia - (1964-) - kaskader filmowy.
  • Cudzik Waldemar - (1965-) - aktor.
  • Hibbert Roy - (1986-) - sportowiec, piłka koszykowa.
  • Kaczmarczyk Bogusław - (1974-) - aktor, reżyser castingu.
  • Walczak Ryszard - (1956-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Wawrzyczek Kamil - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Zwierz Rafał - (1974-) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.